Visi jaunumi īsumā

Pašreizējā informācija plašsaziņas līdzekļiem

06.06.2019

Bruģējot ceļu uzņēmumiem uz digitālo laikmetu

Erkrata/Minhene (Vācija), 2019. gada 5. jūnijs — TIMOCOM vēlas dot iespēju pārvadājumu un loģistikas uzņēmumiem ieiet digitālajā laikmetā. IT pakalpojumu sniedzējs Minhenē notiekošajā 2019. gada pārvadājumu un loģistikas izstādē prezentēs plašu jaunu lietojumprogrammu, interfeisu un partneru sistēmu, kas digitāli palīdz loģistikas speciālistiem visās pārvadājumu procesa jomās. "Mēs vēlamies jaunievedumus, kas palīdz mūsu klientiem ikdienā un nodrošina, ka viņi ir tikpat viegli pieejami, cik elektroenerģija no kontaktligzdas", saka uzņēmuma TIMOCOM oficiālais pārstāvis Gunnars Gbureks (Gunnar Gburek).

Lasīt vairāk >
09.05.2019

TIMOCOM 2019. gada pārvadājumu un loģistikas komercizstādē Minhenē

Erkrata, Vācija, 09.05.2019 – ikviens, kas darbojas loģistikas nozarē, no 4. līdz 7. jūnijam būs 2019. gada pārvadājumu un loģistikas komercizstādē, un tāpēc, protams, izstādes norises vietā Minhenē būs arī TIMOCO ar savu devīzi šī gada komercizstādei: “One system. One network. One future” (“Viena sistēma. Viens tīkls. Viena nākotne.”). Pasaulē nozīmīgākās komercizstādes apmeklētāji var apmeklēt stendu 317/418 hallē A5, lai apskatītu īpaši pielāgoto sistēmas sākuma lapu, jaunākās viedās lietojumprogrammas funkcijas un divvirzienu pārvadājumu pasūtījumu interfeisu.

Lasīt vairāk >
14.11.2018

Kas faktiski atbild par kravu nostiprināšanu kravas automašīnā?

Saskaņā ar Vācijas Apdrošinātāju asociācijas (GDV) sniegto informāciju 70 procenti pa Vācijas ceļiem braucošo kravas automašīnu nav nostiprinātas nepareizi vai nepietiekami. Sūtījuma pareiza nostiprināšana ir obligāta saskaņā ar Vācijas likumu “Par ceļu satiksmi” (StVO) un Vācijas Komerckodeksu (HGB). Taču kas galu galā ir atbildīgs — ekspeditors, autovadītājs vai kravas nosūtītājs? Un kā patiesībā notiek kravas nostiprināšana? Eksperts, apmācītājs un autors Alfreds Lampens (Alfred Lampen) sniedz vērtīgus padomus par kravu nostiprināšanu loģistikas nozarē.

Lasīt vairāk >

Plašsaziņas līdzekļi

Ir pieejama tekstu mediatēka par TIMOCOM un no TIMOCOM vizuālai uzlabošanai. Attēli un dokumenti ir pieejami lejupielādei šādās četrās kategorijās: "Nozare", "Notikumi", "Uzņēmums" un "Platforma/Pakalpojumi". Citas filtrēšanas iespējas (piemēram, valodas izvēle) nodrošina intuitīvu mediatēkas lietošanu.

Uz mediatēku

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem

TIMOCOM GmbH
Company communication
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

Uz sākumu

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai. Uzzināt vairāk.