TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Izvairieties no sarežģījumiem, pārbaudot visu iepriekšTimoCom Identify

Mēs katru dienu stingri sekojam tam, lai garantētu Jums drošu un efektīvu darbu ar mūsu programmām. Turpmākie darījumi tiek veikti tieši starp iesaistītajām personām, un tādēļ ir nepieciešams veikt likumīgu komerciālu pārbaudi.

Pārbaudiet sava sadarbības partnera identitāti:

  • Pieprasiet, lai Jūsu potenciālais darījumu partneris nosūta attiecīgā TC Truck&Cargo® piedāvājuma izdruku. Jūs varat uzreiz pārbaudīt, vai viņiem ir piekļuve transportu biržai.
  • Veicot pasūtījumu pie jauna klienta, identifikācijas nolūkos pieprasiet, lai potenciālais darījumu partneris nosūta Jums nepieciešamos dokumentus.
  • Salīdziniet dokumentos norādīto informāciju ar esošo uzņēmuma profilu TC Profile®.
  • Salīdziniet vai kontaktpersonas dati, piemēram, vārds, uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese, atbilst TC Profile® norādītajiem datiem.

Ja arī pēc šīs pārbaudes Jums būs pamatotas šaubas, TimoCom Identify palīdzēs Jums identificēt jūsu potenciālos partnerus.

Identifikācijas pieprasījumam mums būs nepieciešams:

  • TC Truck&Cargo® esošā piedāvājuma izdruka, kuru Jums ir nosūtījis potenciālais darījumu partneris
  • Dokumentu kopijas, ko būsiet saņēmis no potenciālā partnera
  • Pilnībā aizpildīta pasūtījuma veidlapa, kurā būtu aprakstīts pamatojums Jūsu šaubām

Nosūtiet aizpildītos dokumentus pa e-pastu uz identify@timocom.com vai pa faksu uzņēmumam TimoCom (faksa numurs: +49 211 8826 5000). TimoCom Identify kolektīvs bezmaksas visaptverošu pārbaudi veiks maksimāli 5 darbdienu laikā. Jūs saņemsiet rakstisku atbildi darbdienās no 8.00 līdz 17.00.

Transporta leksika – Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar transportu

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.