TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Svarīgi padomi un noteikumi vēl lielākai drošībaiKo Jūs varat darīt, lai uzturētu savu biznesu tīru

Pateicoties novatoriskajai un daudzslāņu drošības sistēmai TimoCom Secure, mēs daudz darām, lai tiktu nodrošināts nevainojams darbs ar sistēmu. Tālāk mēs piedāvājam vienkāršus līdzekļus un pasākumus, kuri palīdz katram indivīdam efektīvi palielināt drošības līmeni

Vienkārša piesardzība Jūsu pašu drošībai

Jūsu darījumu partnera pārbaudes saraksts

Svarīgākie noteikumi tīram biznesam

TimoCom standarta process ir savu klientu pārbaude jau sākumā, lai nodrošinātu maksimālu drošības līmeni kravas un transporta biržā. Tajā pašā laikā klienti paši var veikt drošības pasākumus viņu drošībai.

Jums tikai jāveic dažas darbības, kuras Jums palīdzēs ievērojami mazināt "netīra" biznesa risku pat pirms līguma parakstīšanas. Šim nolūkam TimoCom ir apkopojis svarīgākos uzdevumus jaunu biznesa partneru pārbaudei. Vairāk padomu par to, kā izvairīties no kravu zādzībām, varat uzzināt šajā rakstā par TimoCom un SCHUNCK Eiropas mēroga akciju.

ES akcija no TimoCom un SCHUNCK

Jūsu drošības pārbaude, lai novērstu kravas zādzību

Šis pārbaudes saraksts palīdz aizsargāt Jūsu uzņēmumu pret krāpniecību

"Melnās avis" mūsu nozarē nav nekas jauns. Jaunums ir tas, ka krāpnieki kļūst aizvien nekaunīgāki. Tāpēc ir vēl svarīgāk veikt noteiktus pasākumus un lietot efektīvus līdzekļus, lai palīdzētu izvairīties no krāpniekiem un zādzībām.

Sadarbībā ar OSCAR SCHUNCK AG & CO. KG TimoCom Soft- und Hardware GmbH ir izstrādājis detalizētu kontrolsarakstu uzņēmumiem, lai palīdzētu pārbaudīt savu darījumu partneru identitāti pat pirms līguma parakstīšanas. Mēs iesakām atbildīgajam darbiniekam lejupielādēt drošības pārbaudes sarakstu un pārbaudīt transporta pakalpojumu piedāvātāja integritāti, izmantojot sarakstā esošos jautājumus.

Transporta leksika – Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar transportu

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.