TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Viena no mūsu stiprākajām pusēm ir IT!Tehniskā drošība

TimoCom drošības tīkls ietver arī pastāvīgus ieguldījumus vismūsdienīgākajā IBM un Oracle tehnoloģijā. TimoCom klientiem tādējādi ir piekļuve augstas klases augsto tehnoloģiju platformai, kura nodrošina ātru un drošu darbību.

Divi ģeogrāfiski atdalīti un neatkarīgi datu centri ar augstākā līmeņa drošību, pateicoties pilnai datu dublēšanas sistēmai, garantē optimālu pieejamību pat vissliktākā scenārija gadījumā un nodrošina, ka mūsu programmatūra darbojas ierastajā kvalitātē.

Mēs par Jūsu datiem gādājam ar nepieciešamo rūpību! Tāpēc TimoCom lieto kvalitātes zīmogu "Atrodas Vācijā": "Šis kvalitātes zīmogs mūsu lietotājiem apliecina, ka viņu dati atrodas Vācijā. Tādējādi uz tiem attiecas Vācijas tiesību akti, jo īpaši Vācijas Datu aizsardzības likums, kurš ir viens no stingrākajiem Eiropā", skaidro Informācijas tehnoloģiju infrastruktūras un pakalpojumu daļas direktors Marko Hāks (Marco Haack).

Kā IT speciālists TimoCom piedāvā:

  • Saskaņā ar ISO/IEC 27001-certificate sertificēti un energoefektīvi datu centri
  • Droša datu pārraide, pateicoties šifrētam SSL savienojumam
  • Diennakts monitorings un sadarbība ar mūsu pašu IT nodaļu
  • Vairāki rezerves interneta pieslēgumi
  • Jaudīgs ugunsmūris un daudzslāņu pretvīrusu sistēmas
  • Visi dati "Atrodas Vācijā"

Transporta leksika – Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar transportu

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.