TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Informācija presei Vienmēr aktualizēta informācija

Sveicināti TimoCom jaunumu sadaļā. Šeit Jūs varat atrast jaunāko informāciju plašsaziņas līdzekļiem par dažādām ar TimoCom, klientiem un nozari saistītām tēmām. Jūs varat bezmaksas lejupielādēt attēlus plašsaziņas līdzekļiem no media library.

Visi jaunumi īsumā

Vēlaties uzzināt vairāk jaunumu? Meklējiet informāciju par mūsu sociālo mediju aktivitātēm, abonējot informatīvo izdevumu vai sazinoties ar kontaktpersonu preses jautājumos.

Eiropas lielākais pārvadātājs TimoCom un Daimler FleetBoard, kas ir viens no nozīmīgākajiem kravas automašīnām un autobusiem paredzētu telemātikas pakalpojumu sniedzējiem Eiropā, sadarbojas kopā. Šīs sadarbības iemesls ir jaunizveidotais lietojumprogrammu veikals FleetBoard, kurš pirmo reizi tika prezentēts autoizstādē "IAA Commercial Vehicles 2016", un ... tālāk

Erkrata, Vācija, 19.10.2016. – IT pakalpojumu sniedzējs TimoCom piedalījās 66. autoizstādē IAA Commercial Vehicles Hannoverē. Pasaulē lielākajā transporta, loģistikas un mobilitātes komercizstādē uzreiz kļuva skaidrs, ka Eiropas lielākā pārvadātāju platforma ir gatava turpmākai loģistikas digitalizācijai.

... tālāk

Erkrata, Vācija, 21.9.2016. – 14 burtu vārds pamazām kļūst par būtisku vārdu transporta un loģistikas nozares vārdnīcā, kuru tās uzņēmumi vairs nevar neņemt vērā. Runa ir par vārdu "digitalizācija". Tas nenoliedzami kļūst aizvien izplatītāks. Uzņēmumiem tagad ir jāsāk optimizēt savus procesus, lai nodrošinātu konkurētspējīgu priekšrocību. Lai atbalstītu ... tālāk

Transporta leksika – Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar transportu

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.