TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Informācija presei Vienmēr aktualizēta informācija

Sveicināti TimoCom jaunumu sadaļā. Šeit Jūs varat atrast jaunāko informāciju plašsaziņas līdzekļiem par dažādām ar TimoCom, klientiem un nozari saistītām tēmām. Jūs varat bezmaksas lejupielādēt attēlus plašsaziņas līdzekļiem no media library.

Visi jaunumi īsumā

Vēlaties uzzināt vairāk jaunumu? Meklējiet informāciju par mūsu sociālo mediju aktivitātēm, abonējot informatīvo izdevumu vai sazinoties ar kontaktpersonu preses jautājumos.

Erkrata, Vācija, 19.07.2016. – Delegācija no Ķīnas, ierodoties vizītē, lai apskatītu kravas pārvadājumu centrus visā Eiropā, vienkārši nevar palaist garām iespēju apmeklēt TimoCom, kas ir Eiropā lielākā pārvadātāju platforma un patiesi interesants brauciena laikā apmeklējamais objekts. Tas vienpadsmit delegācijas dalībniekiem, plānojot savu braucienu, bija ... tālāk

Erkrata, 19.07.2016. – Tas ir oficiāli: TimoCom atkal ir piešķirta godalga "Labākais zīmols" kategorijā "Kravu biržas". Vācijas žurnālu lastauto omnibus, trans aktuell un FERNFAHRER lasītāji katru gadu balso par labākajiem kravu transportlīdzekļiem un zīmoliem.

... tālāk

Erkrata, 19.07.2016. – TimoCom konkursu platforma atkal 24.06.2016. ir saņēmusi BMEnet GmbH, Gesellschaft des Bundesverbandes Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V. (Piegādes tīklu pārvaldības, iepirkumu un loģistikas uzņēmumu asociācijas) piešķirto kvalitātes zīmi "Frachteneinkauf" (Kravu iegāde). Ceturto reizi pēc kārtas tīmekļa bāzes konkursa ... tālāk

Transporta leksika

Transporta leksika – Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar transportu

TimoCom runā

Sekojiet mums

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.