TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.
Tirdzniecības un rūpniecības klientiem – TC eBid®
Izmantojot pārbaudītus pakalpojumu sniedzējus, mūsu preces nonāk galapunktā droši.

Atbrīvoties no vecās adrešu grāmatasTiešsaistes Eiropas transporta katalogs!

Dibināt jaunus lietišķos kontaktus Eiropā

Lietojot mūsu internetā pieejamo pārvadājumu katalogu, TC Profile® Jūs varat piekļūt loģistikas uzņēmumu tīklam, kurā ir vairāk nekā 36 000 pārbaudītu uzņēmumu no visas Eiropas.

Neatkarīgi no tā, vai meklētais ir ekspeditors, transporta uzņēmums, kurjerpakalpojumu sniedzējs vai ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, visas mūsu premium kontaktpersonas ir pārbaudītas. TC Profile®direktorijs bez neaktīviem dalībniekiem! Tas satur detalizētus uzņēmumu profilus, ieskaitot visas kontaktpersonas un pamatinformāciju (piem., par maršrutiem, autoparku, īpašo pārvadājumu veidiem, uzglabāšanas iespējām utt.)

TC Profile® ir iekļauts mūsu Transporta biržas TC Truck&Cargo® programmā bezmaksas, kā arī mūsu konkursu platformā TC eBid®

Jūsu priekšrocības kā klientam:

  • kravas ekspeditors vai transporta uzņēmums – prezentējat savu uzņēmumu un esat atrodami jauniem biznesa partneriem.
  • ražošanas un tirdzniecības preču nosūtīšanas kompānija jūs saņemat precīzu informāciju par transporta un loģistikas nozari Eiropā un ātri paplašināt savu piegādātāju loku..

Sazinieties tagad!

Transporta leksika

Transporta leksika – Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar transportu

TimoCom runā

Sekojiet mums

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.