TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.
Ekspeditoriem – TC Truck&Cargo®
„TimoCom kravu un transporta birža ir ideāla, lai ātri un efektīvi optimizētu mana transportlīdzekļa izmantojumu.“

Ātrākas pārrunas un līguma noslēgšana, ilgtermiņa dokumentācija. Vienkāršojiet savu personīgo lietišķo saziņu, lietojot TimoCom Messenger!

Saziņas palīgprogramma Jūsu veiksmīgai darbībai

Jūs būsiet ieguvējs, lietojot jauno TimoCom Messenger. Kāpēc? Tāpēc, ka jaunā interaktīvās saziņas funkcija optimizēs Jūsu ikdienas darbu Eiropas lielākajā pārvadājumu platformā. Vienalga, vai jāveic vienlaikus vairāki uzdevumi, jāseko savai uzņēmējdarbībai, vai arī ātri jāsazinās ar kādu, jāpublisko īpašs piedāvājums vai jāpieņem piedāvājums, daudzveidīgā interaktīvās saziņas programma "Messenger" garantē drošu un uz nākotni orientētu saziņu ar visiem TimoCom lietotājiem.

Citiem vārdiem sakot, Jūs ietaupāt laiku un naudu, jo "Messenger" ir vairāk nekā vienkārši interaktīvā saziņa.

Priekšrocības:

  • Ar piedāvājumu saistīta interaktīvā saziņa, ieskaitot eksporta funkciju. Izcils palīgs, apstrādājot un dokumentējot ar piedāvājumu (cenu) saistītas pārrunas.
  • Kontaktpersonu un interaktīvo saziņu sinhronizācija visās mobilo sakaru ierīcēs. Tas var tikt izmantots gan planšetdatorā, gan viedtālrunī no jebkuras vietas.
  • Skaidri saprotams izkārtojums, kā arī interaktīvās saziņas tematu un uzņēmējdarbības partneru filtrēšana un administrēšana vienā logā – viss būtiskais saistībā ar pieprasījumiem piedāvājuma ietvaros.
  • Pārbaudīti biznesa partneri, kā arī atbilstoša datu aizsardzības pamatnostādņu drošības garantēšana ierastajā Timocom kvalitātē.
  • Interaktīvās saziņas iespējas pirms un pēc transportēšanas.

Sazināties!

Fotogalerija "TimoCom Messenger"
Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.