TIMOCOM Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.


TIMOCOM mobile

Planšetdatoriem un viedtālruņiem paredzēto lietojumprogrammu. Izmantojiet visas TIMOCOM priekšrocības, esot ceļā

Piekļūstiet Eiropas lielākajai transporta platformai jebkurā laikā un no jebkuras vietas. Tas ir vienkārši: Lejuplādējiet TIMOCOM transporta barometra lietojumprogrammu – tā ir jūsu mobilā piekļuve visiem līgumā noteiktajiem TIMOCOM produktiem! Neskatoties uz to, vai tā ir transportlīdzekļu birža, konkursa platforma, noliktavu birža vai transporta katalogs, šī lietotne ļauj jums izmantot mobilo piekļuvi jūsu TIMOCOM kontam un plānot jūsu laiku, lai kur jūs arī būtu.*

AppStores QR-Code

Jūsu priekšrocības:

Pilna piekļuve savam TIMOCOM kontam no jebkuras vietas
Ātra iespēja reaģēt uz jaunām biznesa iespējām jebkurā laikā
Atrodiet kravu un piedāvājiet brīvu transportlīdzeklī visā Eiropā
Vienmēr esat informēti par to, kur atrodas jūsu transpotlīdzekļi, pateicoties GPS transportlīdzekļu lokalizācijai, neatkarīgi no savas atrašanās vietas
Piedalieties konkursā, lai sameklētu sev transporta darbu jebkurā laikā
Iespēja elastīgi piedāvāt noliktavu telpas un ātri atrast tukšu uzglabāšanas vietu
Mobilā tīklošana ar transporta un loģistikas uzņēmumu profiliem TC Profile® programmā

Visaptverošs un vienmēr aktīvs

Izmanto visas TIMOCOM mobilās transporta barometra lietojumprogrammas

Mobilā piekļuve ir iekļauta transporta barometra lietojumprogrammā. Tāpēc Eiropas ceļu transporta nozares jaunākie tirgus dati ir pieejami visiem lietotājiem. Labāk noris tūlītēja vienošanās par cenu. Ar mobilo TIMOCOM jūs esat gatavs visām situācijām jebkurā laikā un jebkurā vietā – turpmākās biznesa iespējas ir jūsu pašu rokās un atrodas tikai viena klikšķa attālumā.

*Lai varētu to lietot mobilajā ierīcē, ir jābūt reģistrētam stacionārajam datoram. Jebkurai papildus ierīcei ir nepieciešams atsevišķs TIMOCOM konts.

TIMOCOM transporta barometrs

Transporta barometrs attēlo pašreizējo kravu un transportlīdzekļu piedāvājumu un pieprasījumu Eiropas autotransporta tirgū. Tas nozīmē, ka tas atspoguļo pašreizējo situāciju Eiropas transporta un loģistikas nozarē. Ar tā palīdzību plānotāji var novērtēt reālo kravu un transportlīdzekļu situāciju citās valstīs, sēžot savā birojā. Tādā veidā uzņēmumi var labāk reaģēt uz cenu svārstībām un labāk plānot savus grafikus. Pateicoties sniegtajai informācijai, transporta barometrs kalpo par spēcīgu rīku, nosakot tirgus cenu.

TIMOCOM transporta barometrs - parocīgs rīks labākai perspektīvai un lielākai pārskatāmībai

Kā dati tiek apkopoti

TIMOCOM, kā tirgus līderis starp Eiropas kravu un transportu biržām, ik mirkli nodrošina ar lielu informācijas apjomu. Līdz pat 750 000 katru dienu publicētu kravu un transporlīdzekļu piedāvājumu TC Truck&Cargo® no vairāk nekā 127 000 lietotāju tiek vērtēti transporta barometram un atspoguļoti gandrīz reālajā laikā.

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.