TIMOCOM Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.

TIMOCOMDatu aizsardzība

(1) Vispārīgā informācija

Apmeklējot TIMOCOM tīmekļa vietni, var tikt saglabāti piekļuves dati (IP adrese, datums, laiks, skatītā lapa).

Šie dati netiek uzskatīti par personas datiem, bet ir anonimizēti. Tie tiek vērtēti tikai statistiskiem un ar sistēmas drošību saistītiem nolūkiem. Tie netiek izpausti trešajām personām komerciāliem vai nekomerciāliem nolūkiem. Dati tiek izpausti tikai valsts aģentūrām, ja tas ir nepieciešams saskaņā ar likumu. Dati tā saukto sīkfailu veidā var tikt uzglabāti arī lietotāja datorā. Tie vienkāršo lietotāja piekļuvi un ļauj individualizēt TIMOCOM piedāvājumus atbilstoši lietotāja vēlmēm. Tomēr lietotājs šo funkciju var deaktivizēt savā pārlūkprogrammā. Tādā gadījumā ir iespējami tīmekļa vietnes lietošanas ierobežojumi.

Personas dati tiek lietoti līguma noformēšanai un attiecību uzturēšanai ar klientiem, ja lietotājs brīvprātīgi ir ierakstījis šos datus mūsu tīmekļa vietnē. Pēc rakstiska pieprasījuma lietotājs var saņemt informāciju par to, kādus personas datus (piem., vārdu, uzvārdu, adresi) mēs par viņu uzglabājam.

TIMOCOM īpaši norāda, ka datu pārsūtīšana internetā (piem., sarakstoties pa e-pastu) ir pakļauta drošības problēmām, un pilnīgu aizsardzību pret trešo personu piekļuvi garantēt nav iespējams.

TIMOCOM veic tehniskus un organizatoriskus pasākumus ar nolūku aizsargāt tā pārziņā esošos lietotāja datus pret manipulācijām, zudumu, iznīcināšanu un nesankcionētu piekļuvi. Drošības pasākumi tiek pastāvīgi pilnveidoti atbilstoši tehnoloģiskajiem jauninājumiem.

Kontaktinformācijas (jo sevišķi tālruņa un faksa numura, kā arī e-pasta adreses) izmantošana biznesa reklāmas nolūkiem bez TIMOCOM iepriekšējas, rakstiskas atļaujas vai tad, ja nav iepriekš pastāvošu darījumu attiecību, nav vēlama. TIMOCOM un visas šajā tīmekļa vietnē nosauktās personas ar šo iebilst pret to datu komerciālu izmantošanu un izplatīšanu.

Šī tīmekļa vietne izmanto Google Analytics, kas ir tīmekļa analītikas pakalpojums, kuru nodrošina Google, Inc. ("Google"). Google Analytics izmanto "sīkfailus", kuri ir teksta faili Jūsu datorā, kuri palīdz tīmekļa vietnei analizēt, kā lietotāji to lieto. Sīkfaila ģenerētā informācija par to, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni (tostarp Jūsu IP adrese), tiks pārsūtīta uzņēmumam Google, kurš to uzglabās serveros Savienotajās Valstīs. Lūdzam ņemt vērā, ka Google Analytics šajā tīmekļa vietnē ir paplašināta ar kodu "_anonymizelp", lai nodrošinātu anonimizētu Jūsu IP adreses fiksēšanu (t.s. IP maskēšana). Google šo informāciju izmantos, lai novērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, sagatavotu pārskatus tīmekļa vietnes operatoriem par aktivitāti tajā, kā arī sniegtu citus pakalpojumus saistībā ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu. Google var arī pārsūtīt šo informāciju trešajām personām, kad tas ir nepieciešams saskaņā ar likumu, kā arī gadījumos, kad informācijas apstrādi Google vārdā nodrošina trešās personas. Google nepiesaistīs Jūsu IP adresi jebkādiem Google rīcībā esošiem datiem. Jūs varat atteikties izmantot sīkfailus, izvēloties attiecīgos iestatījumus savā pārlūkprogrammā, tomēr ir jāņem vērā, ka tādā gadījumā pastāv iespēja, ka nebūs iespējams pilnībā izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat, ka Google apstrādā Jūsu datus iepriekš minētajā veidā un izklāstītajiem nolūkiem.

Ja Jūs nepiekrītat, ka Google Analytics analizē Jūsu datus, Jūs viegli varat deaktivizēt šo pakalpojumu. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz šīs saites: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Detalizēta informācija par noteikumiem un nosacījumiem, kā arī datu aizsardzību: http://www.google.com/analytics/terms/gb.html .

Alternatīvi pārlūkprogrammu papildu komponentēs, kā arī mobilo sakaru ierīcēs uzstādītajās pārlūkprogrammās noklikšķiniet uz šīs saites , lai novērstu, ka Google Analytics saņem datus šajā tīmekļa vietnē (atcelšanas iespēja darbojas tikai konkrētajā pārlūkprogrammā un šajā domēnā). Atcelšanas iestatījumi tiks saglabāti ierīcē šim nolūkam. Ja sīkfaili tiek dzēsti no šī pārlūka, noklikšķiniet uz šīs saites vēlreiz.

Google Analytics neuzglabās jūsu datus.Šajā tīmekļa vietnē tiek lietota Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV ("Google") uzturētā sociālā tīkla Google Plus poga +1. Poga ir atpazīstama pēc ikonas "+1" uz balta vai krāsaina fona. Apmeklējot vienu no mūsu tīmekļa vietnēm, kurā ir šāda poga, Jūsu pārlūkprogramma izveido tiešu savienojumu ar Google serveriem. Pēc tam Google pogas +1 saturu pārsūta tieši uz Jūsu pārlūkprogrammu, tādējādi piesaistot to tīmekļa lapai. Rezultātā mums nav ietekmes uz datu apjomu, kuru Google apkopo ar šo pogu. Tomēr mēs pieņemam, ka tiek reģistrēta Jūsu IP adrese. Informāciju par datu apkopošanas nolūkiem un apjomiem, Google veikto turpmāko datu apstrādi un izmantošanu, kā arī Jūsu tiesībām un Jūsu konfidencialitātes opciju iestatīšanu skatīt Google paziņojumos par konfidencialitātes ievērošanu pogā +1.
Ja esat Google Plus dalībnieks un nevēlaties, ka Google lieto Jūsu datus, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, un piesaista to Google saglabātajai Jūsu dalībnieka informācijai, Jums pirms mūsu tīmekļa vietnes lietošānas ir jāiziet no Google Plus. Ja Jums ir jautājumi par konfidencialitātes ievērošanu attiecībā uz Google +1 pogas lietošanu, izlasiet papildu informāciju šeit : Datu aizsardzība, lietojot pogu +1.(2) Jurisdikcija

Ir spēkā tikai attiecīgie Vācijas Federatīvās Republikas likumi.Šajā tīmekļvietnē dati tiek apkopoti un saglabāti mārketinga un optimizācijas nolūkos , lietojot etracker GmbH (www.etracker.com) tehnoloģiju. Šie dati var tikt izmantoti, lai izveidotu lietotāja profilu ar pseidonīmu. Šim nolūkam var tikt izmantoti sīkfaili. Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti lokāli apmeklētāja interneta pārlūkprogrammas kešatmiņā. Sīkfaili ļauj atpazīt interneta pārlūkprogrammu, kad vietne tiek apmeklēta atkārtoti. Ar etracker tehnoloģijas palīdzību apkopotie dati netiks lietoti šīs tīmekļvietnes apmeklētāju personiskai identificēšanai un netiks apvienoti ar personas datiem par pseidonīma īpašnieku bez attiecīgās personas īpašas atļaujas. Turpmāka datu apkopošana un uzglabāšana var tikt atcelta jebkurā brīdī.
Lūdzu, neiekļaujiet mani etracker statistikā.

Bing Ads
Mēs lietojam arī tiešsaistes reklamēšanas programmu Bing Ads. Uzklikšķinot uz mūsu reklāmas ar Microsoft (Bing/Yahoo), tiek iestatīta sīkfailu reklāmguvumu uzskaite.

Papildu informāciju skatīt Microsoft paziņojums par konfidencialitāti.

(3) Īpaši lietošanas noteikumi

Gadījumos, kad noteikumi, kuri attiecas uz konkrētiem šīs tīmekļa vietnes lietojumiem, nesaskan ar iepriekš izklāstītajiem punktiem (1) līdz (2) (ieskaitot), tam ir jābūt īpaši norādītam attiecīgajā punktā. Tādā gadījumā uz konkrēto gadījumu attiecas īpašie lietošanas noteikumi.(4) Facebook remārketings / retargetings

Turklāt šajā tīmekļvietnē tiek lietots Facebook Custom Audiences no Facebook sociālā tīkla, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, ASV. Šis Facebook pikselis anonimizētā veidā apzīmē jūs kā mūsu tīmekļvietnes apmeklētāju. Ja jūs tad piesakāties Facebook, mēs varat izmantot šo informāciju, lai Facebook piedāvātu reklāmas mērķa grupām. Mēs, šīs tīmekļvietnes operatori, nesaņemam nekādus personiskus datus par jums kā lietotāju vai saistībā ar jūsu datiem vietnē Facebook. Vairāk informācijas atradīsiet Facebook informācijā par datu aizsardzību https://www.facebook.com/about/privacy/. Jūs kā mūsu tīmekļvietnes apmeklētājs varat deaktivizēt Facebook Custom Audiences šeit.

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.