TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.
TimoCom – Tirgus līderis starp Eiropas kravu un transporta biržām!

Mēs mainam Eiropu!TimoCom – Mēs savedam kopā kravu un transportu

IT pakalpojumu sniedzējs transporta un loģistikas nozarē

TimoCom Soft- und Hardware GmbH ir IT pakalpojumu sniedzējs transporta un loģistikas nozarē visā Eiropā. Mūsu darbības jomas ir tikpat starptautiskas, kā mūsu darbinieki. Ar komandu ar vairāk nekā 400 darbiniekiem no vairāk nekā 30 valstīm, mēs attīstam tehnoloģijas un pakalpojumus, kas padara ikdienas biznesu efektīvāku un produktīvāku. Vai tas ir pārvadātājs, ekspeditors un kravu nosūtītājs – visi iesaistītie gūst transporta labumu no TimoCom produktiem. Kopā ar Eiropas tirgū vadošo kravas un transporta biržu TC Truck&Cargo®, TimoCom piedāvā papildu biznesa risinājumus transporta nozarē. Piemēram TC eBid®, tiešsaistes platforma Eiropas mēroga transporta piedāvājumu un TC eMap®, plānošanas un aprēķinu programma transporta uzņēmumiem ar intgrētu uzskaites funkciju. TimoCom veiksmes stāsts sākās pirms daudziem gadiem.

1997. gada aprīlī dažus mēnešus pirms transporta biržas uzsākšanas, ekspeditors Jens Thiermann bija meklējis Eiropas mēroga iepirkuma platformu transporta darbavietās. Bet neviens, kas izpildītu viņa prasības tajā laikā nebija pieejams. Thiermann secināja, izstrādājot savu Kravas un transporta birža. Viss sākās jau nākamajā dienā: parastā darba dienā sāka darboties kravu pārvadājumu bizness. Pēc darba un nedēļas nogalē viņš iet uz priekšu attīstot TC Truck&Cargo®.

Pēc kravas un transportlīdzekļa biržas sākuma, izvirzītie mērķi tika sasniegti ātrāk, nekā gaidīts, un līdz ar to pēc īsa laika perioda tika izplānota citu ražojumu izveide. Šo plānu īstenošana sākās 2009.gada rudenī un TimoCom uzsāka nākamo lielo soli ceļā uz uzņēmuma attîstîbu: uzsāka TC eBid®. Tenderu vadība – domājot par rītdienu jau šodien – tenderu platforma transporta darbiem tika izveidota, lai optimizētu līgumu uzņēmējdarbību visā transporta ķēdē visā Eiropā. Platforma atvieglo darījumus starp kravas ekspeditoriem, loģistikā, kā arī rūpniecības un tirdzniecības uzņēmumiem, un padara to produktīvāku un pārskatāmāku.

2012. gada septembrī Eiropas lielākā moloktavas birža tika uzsākta kā loģisks turpinājums TimoCom produktu portfelim. Uzņēmumiem ir pieejami līdz pat 30 000 pielāgotu noliktavas un loģistikas telpu..

Gadu vēlāk iznāca TC eMap®maršruta plānošanas un aprēķināšanas risinājums ar integrētu fiksēšanas funkciju. Uzskaites risinājums parāda visas parastās telemātikas sistēmas vienotā platformā. Kas veido uzticēšanos un ietaupa vērtīgo laiku.

Jaunākais sasniegums ir TC Login. Klienti var pieslēgties viņu TimoCom kontam, izmantojot mobilo piekļuvi, kas ir iekļauta transporta biržas lietotnē. Tādā veidā jūs varat izmantot jūsu TimoCom līgumā noteiktās platformas it visur.

Transporta leksika

Transporta leksika – Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar transportu

TimoCom runā

Sekojiet mums

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.