TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.
TimoCom – Tirgus līderis starp Eiropas kravu un transporta biržām!

Mēs mainām Eiropu! TimoCom – Mēs apvienojam kravu ar transportlīdzekli

Daudzu veiksmes stāstu sākums ir konkrētā laikā neesošs risinājums kādai konkrētai nepieciešamībai. 1997. gada aprīlī kravu ekspeditors Jens Thierman meklēja visu Eiropu aptverošu sagādes platformu kravu pārvadājumu darbiem. Taču viņš meklēto neatrada un izlēma to izveidot pats! Rezultāts bija TimoCom Soft- und Hardware GmbH. Pēc darba un nedēļas nogalēs uzņēmums sāka izstrādāt savu kravu un transportlīdzekļu biržu.

Toreizējā ideja šobrīd ir pāraugusi veiksmes stāstā – kvalificēti IT speciālisti Eiropas pārvadājumu un loģistikas nozarē. TimoCom nodrošina Eiropā lielāko kravas pārvadājumu platformu, kurā katru dienu tiek ievadīts līdz pat pusmiljons kravu un transportlīdzekļu piedāvājumu. Platforma piedāvā loģistikas tīklu, kurā ir vairāk nekā 36 000 pārbaudītu uzņēmumu.

IT pakalpojumu sniedzējs ir gan starptautisks, gan specializēts, tajā ir vairāk nekā 400 darbinieku no 24 valstīm, kuri strādā gan uzņēmuma centrālajā birojā Vācijas pilsētā Erkratā netālu no Diseldorfas, gan pārstāvniecībās Polijā, Čehijā un Ungārijā. Uzņēmumu vada tā dibinātājs sadarbībā ar savu dēlu Tim Thiermann, apvienojot ilglaicīgu pārvaldības pieredzi un jaunas perspektīvas. Viņi ar lepnumu var atskatīties uz daudziem būtiskiem etapiem uzņēmuma attīstībā:

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.