TimoCom Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.
TimoCom – Tirgus līderis starp Eiropas kravu un transporta biržām!

TimoCom rūpējas par vidi un sabiedrību

Ekoloģija

Vide un TimoCom – nākotnes satiksmes pārvaldnieks

Vide

Savas pārliecības vadīti, mēs esam aktīvi jautajumā, kas attiecas uz vides aizsardzību un šai jomai pievēršam aizvien vairāk uzmanības. Lūk, daži no mūsu līdz šim veiktajiem pasākumiem:

 • Nepieciešamā enerģija 100% apmērā tiek nodrošināta no atjaunojamiem resursiem (CO2 samazinājums gadā par apmēram 400 tonnām)
 • Visas IT infrastruktūras patērētās enerģijas apjoma samazinājums par 40% 1
 • Korespondence tiek sūtīta CO2 neitrālā veidā pa visu Eiropu, izmantojot Vācijas pasta pakalpojumu GoGreen.
 • Iekšējie vides semināri un ideju konkursi
 • "Elektroniskais fakss" izmantojot personālo datoru
 • Tikai Mežu uzraudzības padomes sertificēta papīra izmantošana

Motivācija saudzēt vidi un darboties nenoplicinošā veidā nāk no mūsu ikdienas dzīve, jo ik uz soļa mēs sastopamies ar piesārņojumu un resursu izšķērdīgu izmantošanu. Tikpat bieži tiek piedāvāti risinājumi, un mēs esam veltījuši pietiekamu uzmanību. TimoCom jau darbojas videi draudzīgā veidā daudzos aspektos, un mēs esam pārliecināti, ka sasniegsim savu mērķi un būsim videi visnekaitīgākā sagādes platforma. Ir pareizi teikt, ka visi runā par "zaļu" loģistiku, bet mēs to reāli atbalstām.

Mazāk CO2 izdalīšanās, jo…

 • ar TC Truck&Cargo® un TC eBid® tukšie reisi ir pagātne.
 • ar TC eMap® Jūs varat nokļūt tieši savā galamērķī bez liekiem apkārtceļiem, pateicotis optimālajai maršrutu plānošanai.

12008. un 2010. gada datu salīdzinājums

Sociālais pienākums
Sabiedrība & TimoCom – Sociālais pienākums

Sabiedrība

Kā uz nākotni orientēts uzņēmums, mēs izmantojam savus resursus, lai uzņemtos sociālus projektus ārpus uzņēmuma. TimoCom atbalsta šādus projektus:

DocStop – cilvēcīgiem darba apstākļiem profesionāliem autovadītājiem

Iniciatīva DocStop, kura nodrošina labāku medicīnisko palīdzību profesionāliem autovadītājiem un garantē lielāku drošību uz ceļiem. Tikai "veselīgs vadītājs ir drošs vadītājs". Kā partneris transporta nozarē, mēs pilnībā piekrītam šai darbībai.

DocStop – cilvēcīgi darba apstākļi profesionāliem autovadītājiem

Vadītājs ceļā, kas cieš no akūta veselības stāvokļa vai saslimst, nevar "vienkārši apstāties" un doties pie ārsta. Lai tas būtu iespējams, DocStop fiksē visas apstāšanās vietas kopš 2007. gada. Jau 300 partneru visā Vācijā (piemēram, klīnikas, slimnīcas un ārstu prakses). Ārvalstu autovadītāji, kuri brauc pa Vācijas ceļiem, tiek informēti, izmantojot DocStop karsto līniju 13 valodās. Projekts drīzumā tiks īstenots arī citās Eiropas valodās.

DocStop darbojas šādi: ja autovadītājam ceļā ir nepieciešama medicīniskā palīdzība, viņam ir tikai jāpiezvana uz DocStop tālruņa numuru, kas darbojas, izmantojot ADAC Truck Service. Viņš īsi apraksta savus simptomus, atrašanās vietu un virzienu un tiek informēts, kur atrodas nākamā autostāvvieta un DocStop partneris. Tur autovadītājam tiks nodrošināta tūlītēja ārstēšana.

"Mēs augstu vērtējam TimoCom ātro un vienkāršo palīdzību." Drīzumā mēs izmantosim šo atbalstu, lai nodrošinātu DocStop ārpus Vācijas," saka DocStop dibinātājs, bijušais galvenais policijas inspektors un Eiropas ceļu satiksmes drošības referents Rainer Bernickelors.

Federālais Nopelnu krusts

Rainer Bernickel ir saņēmis Federālo Nopelnu krustu par savu ieguldījumu ceļu satiksmes drošībā un profesionālo autovadītāju prasību izpildi

Godalga

2010. gada 15. decembrī Rainer Bernickel saņēma Federālo Nopelnu krustu par savu ieguldījumu ceļu satiksmes drošībā un profesionālo autovadītāju prasību izpildē (jo īpaši par iniciatīvas DocStop sekmīgu īstenošanu).

  Filma par godalgu

Dažas iniciatīvas mums ir īpaši nozīmīgas un atbalstāmas.

Tāpēc mēs atbalstām Apaļā galda darbu (brīvprātīga organizācija, kura sniedz vairāk informācijas saistībā ar izvairīšanos no ceļu satiksmes negadījumiem, īstenojot skolu projektu "Raus aus dem Toten Winkel".

Pateicoties TimoCom atbalstam, sākumskolās ir iespējams organizēt vairāk “Raus aus dem Toten Winkel” pasākumu

Atkārtoti notiek traģiskas smago automašīnu avārijas, tām nogriežoties pa labi. “Raus aus dem Toten Winkel” iesaka ietvert šo tematu izglītības saturā daudzās sākumskolās – 3. un 4. klasēs. šo pasākumu praktiskajā daļā piedalās arī kravas automašīnas vadītājs ar savu kravas automašīnu, lai bērniem uzskatāmi parādītu, cik bīstamas ir neredzamās zonas. Visa klase nostājas neredzamajā zonā, un pēc tam bērni pa vienam iekāpj vadītāja kabīnē, lai apskatītos un redzētu, ka no šīs vietas nav redzams neviens no klases.

Kopš 2006. gada ir organizēti vairāk nekā 500 šādi pasākumi. Mēs gribam palielināt šo skaitli, atbalstot šo projektu.

"Ar TimoCom ziedojumu mēs varam turpināt un turpināsim projekta izstrādi, kā arī noturēsim zemas izmaksas, lai nodrošinātu tā nepārtrauktību."

 

TimoCom atbalsta skolu projektu “Raus aus dem Toten Winkel” – © Round Table Deutschland

St. Raphael Haus palīdz bērniem un jauniešiem visā pasaulē

Mēs savā ikdienas darbībā domājam ārpus uzliktajiem rāmjiem. Mēs arī skatāmies, kas notiek mums apkārt. Tajā visā mūsu uzmanību īpaši ir piesaistījusi viena organizācija – St. Raphael Haus Diselforfas (Düsseldorf) vidū. 73 šīs organizācijas darbinieku ikdienas nodrošina, ka gandrīz 100 bērnu un jauniešu, kuriem katram ir savs dzīvesstāsts, atrod mājas.

St.Raphael Haus Diseldorfas vidū. 73 šīs organizācijas darbinieku katru dienu nodrošina, ka gandrīz 100 bērnu un jauniešu, kur katram ir savs dzīvesstāsts, atrod mājas.

Katrā grupā viņi ne tikai mācās dzīvot kopā, bet arī kļūst patstāvīgāki. Ekskursijas, datorkursi vai mūzikas nodarbības ir svarīga daļa no integrētās izglītībās. Taču tās netiek apmaksātas no valsts budžeta. Kā Diseldorfā darbojošs uzņēmums, mēs vēlamies sponsorēt kādu no ikgadējiem pasākumiem (piemēram, kāpšanu, deju projekti vai brīvdabas ekskursijas). Papildus tam mēs sniedzam personīgu ieguldījumu: TimoCom darbinieki atbalsta bērnus un jauniešus ikgadējos pavasara svētkos.

St.Raphael Haus – 1851. gadā dibinātais internāts ir par cilvēcīgām un sociālām vērtībām. Tās ir: "mīlestības pilnas rūpes, izglītība, iespējas, konsultācijas un padomi daudzās situācijās, krīzes situāciju risināšana un sociālo grupu darbs." Neatkarīgi no tautības vai reliģiskās piederības St.Raphael Haus ir atvērts visiem bērniem, kuri ir palikuši bez pienācīgas gādības.

 

TimoCom atbalsta St.Raphael Haus Diseldorfā

Atbildība par darbiniekiem
TimoCom pašlaik strādā vairāk nekā 400 kolēģu no vairāk nekā 24 valstīm

Darbinieki

TimoCom piešķir lielu nozīmi koleģiālām darba attiecībām starp visiem darbiniekiem. Mēs arī piedāvājam saviem darbiniekiem daudzsološus darba apstākļus. Tas ietver:

 • Fondētās pensijas un pienācīgas sociālās garantijas
 • Regulāras veselības dienas un brīvprātīgas veselības pārbaudes, ko veic uzņēmuma ārsts
 • Semināri un apmācības
 • Menedžeri un grupu vadītāji nāk no uzņēmuma iekšienes
 • Ārējie pasākumi (sporta pasākumi, valodu kursi un uzņēmuma ballītes)

TimoCom pašlaik strādā vairāk nekā 400 kolēģu no vairāk nekā 24 valstīm. Mēs uzskatām, ka šāds starptautiskais tvēriens, kur satiekas dažādās mentalitātes un pieredzes, ir liela mūsu uzņēmuma vērtība.

Turklāt mēs jaunajiem speciālistiem piedāvājam labu apmācību. Mūsu apmācības koncepcija vārda tiešākajā nozīmē ir "teicama". TimoCom 2009. gadā saņēma Federālās Nodarbinātības aģentūras izsniegto "Jauniešu profesionālās pilnveides apmācības sertifikātu".

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.