TIMOCOM Augmented Logistics

TIMOCOM jaunā zīmola identitāte

Loģistikas nozare pārveidojas. Pārveidojas arī TIMOCOM. Mums ir jauna vīzija un misija savai nākotnei un savai nozarei. Šis jaunais stratēģiskais virziens ir atspoguļots mūsu jaunajā tēlā.

Ko vēlaties zināt?

Mainās logotips, devīze un pārvadātāju platformas nosaukums. Tomēr arī turpmāk mūsu krāsa būs zilā.
Loģistikas nozare pārveidojas un tāpat arī TIMOCOM. Mēs savienojam klientus un izpildītājus, mašīnas un iekārtas, datus un pievienoto vērtību. Mēs integrējamies ar savu klientu procesiem no uzsākšanas līdz izpildei. Tas viss un vairāk ir daļa no mūsu jaunā TIMOCOM logotipa.
Jaunais logotips tiks izrādīts mūsu stendā IAA 2018 Hanoverē 20.09. Pēc tam būs nepieciešams zināms laiks, lai visu pārveidotu. Šur un tur jūs joprojām manīsiet mūsu veco logotipu.
Mūsu misija ir padarīt loģistiku viedu, drošu un vienkāršu. Mūsu jaunā devīze “Augmented Logistics” ir īss un kodolīgs šī mērķa kopsavilkums. “Augmented”, protams, nozīmē plašs, uzlabots, spēcīgāks, palielināts, lielāks. Tas lieliski atbilst tam, ko mēs darām. Galu galā katrs TIMOCOM piedāvātais jauninājums nodrošina, ka mūsu lietotāju darbdiena ir viedāka, drošāka un vienkāršāka. Mēs paplašinām un uzlabojam savu klientu iespējas un līdz ar to arī visu loģistikas nozari, lai nodrošinātu, ka viņi ir vēl veiksmīgāki. Citiem vārdiem runājot: Augmented Logistics ir loģistikas nozares paplašināšanās, izmantojot viedus, drošus un vienkāršus risinājumus, lai tiktu galā ar ikdienas izaicinājumiem, ar ko sastopas TIMOCOM klienti.
Mēs ar lepnumu turpinām piedāvāt saviem lietotājiem visas Eiropā lielākās kravu biržas priekšrocības. Tajā pašā laikā TIMOCOM nu jau kādu laiku ir vairāk nekā tikai kravu birža vai platforma, kas koncentrējas tikai uz pārvadājumiem. TIMOCOM ir dažādu atšķirīgu lietojumprogrammu, pakalpojumu un sadarbes iespēju kopsumma. Šie atsevišķie gabali ietilpst tīklā, kas ļauj tiem sistemātiski darboties kopā. Tāpēc mēs līdz ar savu komunikāciju speram nākamo loģisko soli. TIMOCOM ir Eiropā pirmā viedā loģistikas sistēma.
Nē, esošie līgumi vai vienošanās paliks tādas pašas. Un jūs joprojām varat sazināties ar mums un piekļūt TIMOCOM tādā pašā veidā.
Jā. TimoCom Soft- und Hardware GmbH kļūst par TIMOCOM GmbH, bet mūsu juridiskā forma paliek tāda pati. Tajā pašā laikā mūsu adrese mainās uz Timocom Platz 1, 40699, Erkrath.

Jums ir šeit neatbildēti jautājumi? Tad, lūdzu, sazinieties ar mūsu uzņēmuma komunikācijas daļu.

dpasala@timocom.com

Uz sākumu