skip navigation

Nozares raksti

Šeit jūs varat atrast visus pašlaik publicētos tekstus par tematiem, kas saistīti ar loģistikas un pārvadājumu nozari.
17.02.2021

Vai koronavīruss maina maksājumu apstrādes veidu loģistikas nozarē?

Ja rēķina apmaksas datums ir pagājis, starptautiskais parādu piedziņas dienests var palīdzēt klientiem saņemt naudu. Dienests gūst panākumus aptuveni 86% gadījumu. Šajā intervijā TIMOCOM jurists Aleksandrs Ēbels, parādu piedziņas dienesta direktors, dalās ar dienesta panākumu noslēpumu. Viņš arī stāsta par pašreizējo maksājumu praksi loģistikas nozarē un sniedz padomus par to, kas jāņem vērā maksājumu apstrādē.

Lasīt vairāk >
Eliza Virviča strādā Mega Pol Trans grāmatvedības, finanšu un parādu piedziņas nodaļā Pilā. Nodaļa izmanto TIMOCOM parādu piedziņas dienestu, lai iekasētu neapmaksātos rēķinus.
19.01.2021

Mega Pol Trans lieto TIMOCOM starptautiskā parādu piedziņas dienesta pakalpojumus.

Ja maksājuma datums ir pagājis un sazināšanās ar parādnieku nav palīdzējusi, parādu piedziņas pakalpojumu sniedzējs var sniegt atbalstu, kas uzņēmumam nepieciešams maksājuma iekasēšanai. Polijas transporta uzņēmums Mega Pol Trans izmanto TIMOCOM parādu piedziņas pakalpojumu un gūst panākumus pat 90% gadījumu.

Lasīt vairāk >
Parādu piedziņas darbinieki Julians van Ahters, Džofrijs Bladjē un Denise Behta sniedz konsultāciju pakalpojumus, rūpējas par klientiem, darbojas kā vidutāji un palīdz TIMOCOM klientiem saņemt naudu.
17.11.2020

Intervija ar TIMOCOM parādu piedziņas dienesta darbiniekiem

Jau daudzus gadus TIMOCOM ir sniedzis saviem klientiem parādu piedziņas pakalpojumus, darbojoties kā uzticams partneris neapmaksātu rēķinu gadījumā. Šajā emuāra ierakstā mēs lūdzam TIMOCOM parādu piedziņas darbiniekus pastāstīt par viņu ikdienas uzdevumiem starptautiskajā loģistikas nozarē. Viena lieta ir skaidra: darbs bieži vien ir ievērojams, reizēm nomācošs, bet vienmēr interesants un daudzveidīgs. Džofrijs Bladjē, Denise Behta un Julians van Ahters pastāsta par savu pieredzi, apgāž dažus stereotipus un pierāda, ka diplomātija un sapratne var būt pamats profesionāliem panākumiem.

Lasīt vairāk >
Uz sākumu