TIMOCOM Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.
TIMOCOM – Transporta-leksika
Transporta leksika

Uzņēmuma loģistika

Uzņēmuma loģistika ir vienots termins, ar ko tiek apzīmētas visas kāda konkrēta uzņēmuma loģistikas darbības. Tas ietver visus iekšējos un visu uzņēmumu aptverošos loģistikas aspektus. Tas nozīmē iegādi, iekšējo ražošanas loģistiku, kā arī saražotās produkcijas nosūtīšanu un izplatīšanu.

Termins
Uzņēmuma pārvaldībā ar terminu "loģistika" saprot fiziskās preču plūsmas plānošanu, pārvaldību, īstenošanu un kontroli, kā arī visas saistītās informācijas plūsmu visā uzņēmuma pievienotās vērtības veidošanas ķēdē.

Loģistikas uzdevumi ir jāveic katram uzņēmuma neatkarīgi no nozares. Uzņēmuma loģistika ir vispārīgais termins, ar ko tiek apzīmētas visas kāda konkrēta uzņēmuma loģistikas prasības. Uzņēmumi, kuri darbojas loģistikas sfērā, papildus specializējas fiziskās preču plūsmas nodrošināšanā un uzņemas veikt šos uzdevumus, kā arī pildīt saistītos pienākumus kā citiem uzņēmumiem pakalpojumu sniedzoši uzņēmumi (jo īpaši pārvadāt preces).
Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.