skip navigation

#WeTrustInLogistics

IP ierobežojumu noņemšana visiem TIMOCOM lietotājiem. Kravas un transportlīdzekļu birža visiem jaunajiem pieteikumiem ir bez maksas līdz 01.07.2020.

Koronavīrusam ir plaša ietekme uz visu Eiropas kopienu. Tas rada jaunus loģistikas nozares izaicinājumus, cenšoties nodrošinot turpmāku piegādes ķēžu darbību, un lai visi eiropieši būtu apgādāti. Vienlaikus tas ir radījis arī nopietnas ekonomiskas sekas transporta un loģistikas uzņēmumiem.

TIMOCOM sniedz tūlītēju palīdzību esošajā krīzes situācijā. Tāpēc uz laiku atceļam visus IP adrešu ierobežojumus mūsu licencēm. Tādējādi jaunie lietotāji varēs tūlīt piekļūt mūsu sistēmai (tai skaitā kravas pārvadājumu un transportlīdzekļu biržai) no mājas biroja, tiklīdz viņu jaunā IP adrese būs apstiprināta.

Turklāt visi jaunie lietotāji var izmantot mūsu pakalpojumus bez maksas un bez līgumsaistībām līdz 01.07.2020. Uzņēmumi var atrast aizstājējus esošajā klientu tīklā, jo īpaši gadījumā, ja rodas īstermiņa piegādes sastrēgumi vai pārrāvumi, vai ir nepieciešamība pēc noliktavu telpām.

Uzņēmumā TIMOCOM mēs ticam, ka varēsim tikt cauri šai krīzei kopā, izmantojot esošos līdzekļus un mūsu visu talantus. #WeTrustInLogistics

1
 
 
2
 

Vispirms mums labāk jāiepazīst jūsu uzņēmums. Lūdzu, aizpildiet veidlapu un noklikšķiniet uz pogas “Tālāk”.

Tagad mums nepieciešama neliela informācija par jums un to, kā varam ar jums sazināties. Visbeidzot nosūtiet savu pieteikumu, noklikšķinot uz pogas “Pieteikties tagad”.

Darīts!

Joprojām trūkst svarīga informācija. Lūdzu, pilnībā aizpildiet laukus.

Smart Logistics System un visi pārējie TIMOCOM pakalpojumi ir pieejami rūpniecības, tirdzniecības, transporta un loģistikas uzņēmumiem. Pašlaik mēs nenodrošinām piekļuvi vai pakalpojumus privātpersonām.

Kirilicā ievadītu tekstu automātiski transkribē ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010-2012)

Kirilicā ievadītu tekstu automātiski transkribē ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010-2012)

Kirilicā ievadītu tekstu automātiski transkribē 'Transliterācijas standarts' – BGN / PCGN 1952 (-> 2013)

Tekstu, kas tiek ievadīts, lietojot grieķu valodas rakstzīmes, automātiski transkribē ΕΛΟΤ 743

Kirilicā ievadītu tekstu automātiski transkribē ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010-2012)

Kirilicā ievadītu tekstu automātiski transkribē ГОСТ Р 52535.1-2006 (2010-2012)

Kirilicā ievadītu tekstu automātiski transkribē 'MZ standarts'

Kirilicā ievadītu tekstu automātiski transkribē 'Национальный стандарт' (nacionālais standarts)

Noklikšķinot uz pogas “Pieteikties tagad”, jūs akceptējat Vispārīgie noteikumi un nosacījumi. Netiks piemērotas nekādas maksas.

Atpakaļ

TIMOCOM piedāvā bezmaksas pāreju uz mājas biroju

Vienkārši lejupielādējiet mūsu programmatūru jūsu mājas biroja ierīcē un piesakieties sistēmā, izmantojot savu TIMOCOM ID.

Vēl nav ievadīta svarīga informācija. Lūdzu ievadi to pilnībā un tad lejuplāde var sākties.

Lietošanas noteikumi

TIMOCOM ir vidēja izmēra FreightTech kravas pārvadājumu tehnoloģiju uzņēmums netālu no Diseldorfas. Kā Eiropas vadošais kravu un transportlīdzekļu biržas operators kopš 1997. gada, mēs esam palīdzējuši vairāk nekā 135 000 lietotājiem ikdienā pārvaldīt savas loģistikas vajadzības.

Sazinieties ar mums!

Mūsu klientu apkalpošanas dienests ar prieku palīdzēs:

+48 71 737 26 40

+48 71 737 25 01

info.lv@timocom.com

Uz sākumu