TIMOCOM Logo

JavaScript ir deaktivizēts Jūsu pārlūkprogrammā

Šī iemesla dēļ funkciju klāsts šajā tīmekļa lapā ir ierobežots. Lai paplašinātu lietošanas iespējas un padarītu lietošanu ērtāku, lūdzu, uz laiku iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.


Pārvaldiet pārvadājumu pasūtījumus

Pārvadājumu pasūtījumi

Apstrādājiet un pārvaldiet pārvadājumu pasūtījumus centralizēti un viegli ar saviem darījumu partneriem tieši TIMOCOM platformā.

Reģistrēties tagad

TC Transport Order® – pārvaldiet pārvadājumu pasūtījumus

Vēlaties lietot pasūtījumu pārvaldības funkciju? Mēs ar prieku palīdzēsim jums: +48 67 352 14 85
+48 67 352 14 85

Mums ir digitālais risinājums jūsu pārvadājumu pasūtījumiem!

Jūs kā pārvadājumu pakalpojumu pircējs noformējat pārvadājuma pasūtījumu, norādot visu nepieciešamo informāciju, un digitāli nosūtāt to savam pakalpojumu sniedzējam. Jūs kā pakalpojumu sniedzējs saņemat pārvadājuma pasūtījumu no sava potenciālā darījumu partnera ar TIMOCOM platformas starpniecību un varat akceptēt vai noraidīt to ar vienu vienkāršu klikšķi. Akceptējot pārvadājuma pasūtījumu, jūs noslēdzat savstarpēji saistošu līgumu.

Tagad abiem darījumu partneriem ir iespēja pārvaldīt pārvadājumu pasūtījumu. Un tas vēl nav viss, jo abi var sekot pasūtījuma izpildes gaitai digitāli no centrāla punkta.

Un arī tas vēl nav viss, jo pārvadājumu pasūtījumus var izveidot un nosūtīt, izmantojot iepriekšēju pārvadājuma piedāvājuma pieprasījumu vai kravas piedāvājumu, lai informāciju nevajadzētu ievadīt divreiz. Papildus jums kā pakalpojumu sniedzējam ir iespēja platformā pievienot pa citiem kanāliem (piemēram, e-pastu) saņemtus pārvadājumu pasūtījumus, lai centralizēti un viegli pārvaldītu katru jūsu saņemto pasūtījumu.

Jūsu priekšrocības:

Vienošanās par pasūtījumiem bez papildu saziņas līdzekļiem
Savstarpēja garantija ar saistošu līguma dokumentu
Pārvadājumu pasūtījumi jūsu valsts valodā
Personalizējiet pārvadājumu pasūtījumus ar uzņēmuma logotipu, dokumentiem un pasūtījumu numuru ģeneratoru
Lietojiet atkārtojošos pārvadājumu pasūtījumu standartformas jebkurā brīdī
Centralizēti reģistrējiet pārvadājumu pasūtījumu no ārējiem klientiem
Lietojiet statistiku, lai lemtu par turpmāko saimniecisko darbību
Pasūtījumu izsekošana, savienojot GPS raidītājus un pārvadājumu pasūtījumus

Digitālā pasūtījumu apstrāde darbojas šādi:

Uzziniet, kā tieši darbojas digitālā pasūtījumu noformēšana, ielūkojoties mūsu Pakalpojumu emuārā, TIMOCOM atjauninājumu krātuve. Skatiet emuāru ik reizi, kad vēlaties saņemt vairāk informācijas par pārvadātāju platformas darbību.

Optimizējiet savus saimnieciskās darbības procesus ar digitāliem pārvadājumu pasūtījumiem!

Jūs kā pārvadājumu pakalpojumu pircējs varat uzticēt savus pārvadājumu pasūtījumus saviem uzņēmējdarbības partneriem ar TIMOCOM platformas starpniecību.

Jūs kā pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs varat reaģēt uz pārvadājumu pasūtījumiem tieši TIMOCOM platformā, akceptējot vai noraidot tos digitāli.

Vēlaties lietot pasūtījumu pārvaldības funkciju? Mēs ar prieku palīdzēsim jums:


Jautājumi? Sazināties!

Ziņojums TIMOCOM

Jūs varat nosūtīt TIMOCOM e-pastu. Jūs varat arī norādīt savu tālruņa numuru. Mēs jums atzvanīsim, cik drīz iespējams (P. - Pk. no 07:30 līdz 16:30 CET)

Saziņas veidlapa

Lūdzu, pārliecinieties, ka atzīmētajos laukos ierakstītā informācija ir pareiza.

+48 67 352 14 85

Atrodas Vācijā – datu drošība

Mēs pret jūsu datiem izturamies ar īpašu rūpību! Šī iemesla dēļ TIMOCOM ir piešķirts kvalitātes zīmogs "Atrodas Vācijā": dati tiek uzglabāti resursdatorā Vācijā, un tādēļ uz tiem attiecas Vācijas tiesību akti (precīzāk – Vācijas Datu aizsardzības likums, kas ir viens no visstingrākajiem Eiropā.

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai.