skip navigation

Visi jaunumi īsumā

Pašreizējā informācija plašsaziņas līdzekļiem

Ekonomiskā ietekme uz transporta nozari
04.05.2022

Transporta barometrs: kara ekonomiskās sekas ietekmē transporta nozari

Erkrath, 11.04.2022. — 2022. gada pirmo ceturksni Krievijas karš Ukrainā ir smagi ietekmējis. Eiropas ekonomika piedzīvo strauju kritienu. Taču pēc transporta joprojām ir pieprasījums. Diemžēl pieaugušās enerģijas cenas jau būtiski ietekmē ceļu transportu. Nozare sastopas ar milzīgām problēmām.

Lasīt vairāk >
25 lat TIMOCOM - wywiad z Wilhelmem Dallmannem
05.04.2022

Taupām laiku jau 25 gadus — intervija ar Dallmaco, TIMOCOM senāko klientu

TIMOCOM 2022. gadā svin sudraba jubileju. Jau 25 gadus mēs izmantojam Smart Logistics System, kas radīta, lai uzlabotu loģistikas nozari un palīdzētu tai ceļā uz Logistics 4.0. Turklāt uzņēmums Dallmaco Speditionsgesellschaft mbH ir bijis lojāls klients no paša sākuma. Kravu ekspeditoram, kas atrodas Vellē, Hamburgas tuvumā, 1997. gadā bija tikai 5 gadi, kad tajā gadā uzņēmums veica pirmos soļus ceļā uz digitālajiem loģistikas procesiem, izmantojot jaunizveidoto kravas biržu. Mēs tikāmies ar uzņēmuma vadītāju Vilhelmu Dallmani (Wilhelm Dallmann), lai pārrunātu mūsu kopīgo vēsturi, apspriestu problēmas, ar kurām nozare tobrīd sastapās, un noskaidrotu, kā mūsu sistēma joprojām palīdz uzņēmumam Dallmaco arī šodien.

Lasīt vairāk >
Vai faktorings starptautisko pārvadājumu gadījumā atmaksājas?
01.03.2022

Vai faktorings starptautisko pārvadājumu gadījumā atmaksājas?

“Faktorings” ir viens no tiem vārdiem, kuru izdzirdot, daži uzņēmēji reaģē ar zināmu neuzticību. Vai tiešām ir no kā baidīties? Mēs TIMOCOM uzskatām, ka nav. Tādēļ sadarbībā ar JITpay esam radījuši iespēju saviem klientiem pasūtīt faktoringu transporta biržas līmenī, kas garantē uzticamu un ātru samaksu par veiktajiem transporta pakalpojumiem un ievērojami atvieglo formalitāšu kārtošanu. Šī opcija attiecas uz 98 % mūsu kravu pārvadājumu piedāvājumu Smart Logistics System. Pakalpojuma izmaksas ir nelielas un sākas no tikai 1,99 % no kravas pārvadājuma cenas. 

Lasīt vairāk >

Pašreizējie nozares raksti

17.02.2021

Vai koronavīruss maina maksājumu apstrādes veidu loģistikas nozarē?

Ja rēķina apmaksas datums ir pagājis, starptautiskais parādu piedziņas dienests var palīdzēt klientiem saņemt naudu. Dienests gūst panākumus aptuveni 86% gadījumu. Šajā intervijā TIMOCOM jurists Aleksandrs Ēbels, parādu piedziņas dienesta direktors, dalās ar dienesta panākumu noslēpumu. Viņš arī stāsta par pašreizējo maksājumu praksi loģistikas nozarē un sniedz padomus par to, kas jāņem vērā maksājumu apstrādē.

Lasīt vairāk >
Eliza Virviča strādā Mega Pol Trans grāmatvedības, finanšu un parādu piedziņas nodaļā Pilā. Nodaļa izmanto TIMOCOM parādu piedziņas dienestu, lai iekasētu neapmaksātos rēķinus.
19.01.2021

Mega Pol Trans lieto TIMOCOM starptautiskā parādu piedziņas dienesta pakalpojumus.

Ja maksājuma datums ir pagājis un sazināšanās ar parādnieku nav palīdzējusi, parādu piedziņas pakalpojumu sniedzējs var sniegt atbalstu, kas uzņēmumam nepieciešams maksājuma iekasēšanai. Polijas transporta uzņēmums Mega Pol Trans izmanto TIMOCOM parādu piedziņas pakalpojumu un gūst panākumus pat 90% gadījumu.

Lasīt vairāk >
Parādu piedziņas darbinieki Julians van Ahters, Džofrijs Bladjē un Denise Behta sniedz konsultāciju pakalpojumus, rūpējas par klientiem, darbojas kā vidutāji un palīdz TIMOCOM klientiem saņemt naudu.
17.11.2020

Intervija ar TIMOCOM parādu piedziņas dienesta darbiniekiem

Jau daudzus gadus TIMOCOM ir sniedzis saviem klientiem parādu piedziņas pakalpojumus, darbojoties kā uzticams partneris neapmaksātu rēķinu gadījumā. Šajā emuāra ierakstā mēs lūdzam TIMOCOM parādu piedziņas darbiniekus pastāstīt par viņu ikdienas uzdevumiem starptautiskajā loģistikas nozarē. Viena lieta ir skaidra: darbs bieži vien ir ievērojams, reizēm nomācošs, bet vienmēr interesants un daudzveidīgs. Džofrijs Bladjē, Denise Behta un Julians van Ahters pastāsta par savu pieredzi, apgāž dažus stereotipus un pierāda, ka diplomātija un sapratne var būt pamats profesionāliem panākumiem.

Lasīt vairāk >

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem

TIMOCOM GmbH
Company communication
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Uz sākumu