skip navigation

Visi jaunumi īsumā

Pašreizējā informācija plašsaziņas līdzekļiem

Sieviete pārbauda kavēto maksājumu rēķinus.
04.10.2020

Septiņi visbiežāk uzdotie jautājumi par parādu piedziņu loģistikas nozarē

Pasūtījums ir piegādāts un rēķins nosūtīts. Taču maksājums nav saņemts.

Viens no veidiem, kā risināt kavētu maksājumu, ir noalgot parādu piedziņas dienestu. Tomēr daudziem nav ne jausmas, ko tas reāli ietver.

Šajā bloga rakstā mēs atbildam uz septiņiem jautājumiem, ko daudzi uzdod pirms parādu piedziņas dienesta noalgošanas.

 

Lasīt vairāk >
Kravas piedāvājumi Eiropā (2020. gada 1. ceturksnis)
04.05.2020

Eiropas pārvadājumu tirgus piedzīvo straujas izmaiņas koronavīrusa krīzes laikā

Koronavīrusa krīzes attīstības iespaidā radusies neskaidrība ir izraisījusi strauju pārvadājumu piedāvājumu pieaugumu Eiropas transporta tirgū. Tilmans Feke, TIMOCOM biznesa analītiķis, stāsta, ka līdz marta vidum Eiropas vadošajā kravas biržā bijis neparasti augsts pieprasījums pēc pārvadājumiem: “Daudzi uzņēmumi veica pasūtījumus agrīni, jo bija uztraukums par iespējamu robežu slēgšanu un citiem ierobežojumiem, reaģējot uz koronavīrusu.”

Līdz ar to 2020. gada pirmajā ceturksnī TIMOCOM reģistrēja par 16 procentiem vairāk kravas piedāvājumu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Pārvadājumi no ES valstīm uz Itāliju pieauga par 26 procentiem, bet pārvadājumi uz Poliju — par neticamiem 53 procentiem. Refrižeratora kravas automašīnas bija īpaši pieprasītas. Saskaņā ar kravas biržas operatora sniegto informāciju, aktīvākajā posmā pieprasījums pēc kravas automašīnām ar temperatūras kontroli palielinājās par 50 procentiem salīdzinājumā ar iepriekšējā gada datiem.

Lasīt vairāk >
TIMOCOM paplašina pieeju Eiropas vadošajai kravu un noliktavu biržai
31.03.2020

Ņemot vērā pašreizējos apstākļus: TIMOCOM paplašina pieeju Eiropas vadošajai kravu un noliktavu biržai

IT uzņēmums iegulda pūles piegādes ķēžu uzturēšanā / klienti var nekavējoties organizēt loģistiku no mājas biroja

Līdz turpmākam paziņojumam ir atcelti IP ierobežojumi.

Vairāk nekā 5000 licences jau ir veikušas pāreju.

Mērķis ir izvairīties no sastrēgumiem, katru dienu nodrošinot piekļuvi vairāk nekā 750 000 kravas un transportlīdzekļu telpas piedāvājumiem no visas Eiropas.

Lasīt vairāk >

Pašreizējie nozares raksti

Parādu piedziņas darbinieki Julians van Ahters, Džofrijs Bladjē un Denise Behta sniedz konsultāciju pakalpojumus, rūpējas par klientiem, darbojas kā vidutāji un palīdz TIMOCOM klientiem saņemt naudu.
17.11.2020

Intervija ar TIMOCOM parādu piedziņas dienesta darbiniekiem

Jau daudzus gadus TIMOCOM ir sniedzis saviem klientiem parādu piedziņas pakalpojumus, darbojoties kā uzticams partneris neapmaksātu rēķinu gadījumā. Šajā emuāra ierakstā mēs lūdzam TIMOCOM parādu piedziņas darbiniekus pastāstīt par viņu ikdienas uzdevumiem starptautiskajā loģistikas nozarē. Viena lieta ir skaidra: darbs bieži vien ir ievērojams, reizēm nomācošs, bet vienmēr interesants un daudzveidīgs. Džofrijs Bladjē, Denise Behta un Julians van Ahters pastāsta par savu pieredzi, apgāž dažus stereotipus un pierāda, ka diplomātija un sapratne var būt pamats profesionāliem panākumiem.

Lasīt vairāk >

Plašsaziņas līdzekļi

Ir pieejama mediatēka, lai vizuāli uzlabotu TIMOCOM izstrādātos tekstus un tekstus par TIMOCOM. Attēli un dokumenti ir pieejami lejupielādei šādās sešās kategorijās: uzņēmējdarbības materiāli (Business materials), grafikas (Imagery), brošūras (Brochures), logotipi (Logos), galerija (Picture gallery) un sistēma/pakalpojumi (System/Services) Citas filtrēšanas iespējas (piemēram, valodas izvēle) nodrošina intuitīvu mediatēkas lietošanu.

Uz mediatēku

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem

TIMOCOM GmbH
Company communication
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Uz sākumu