skip navigation

Visi jaunumi īsumā

Pašreizējā informācija plašsaziņas līdzekļiem

Transporta barometra tendences
27.07.2022

TIMOCOM transporta barometrs: nelīdzsvarotība Eiropas transporta tirgū

Pieprasījums pēc vietas transportlīdzekļos otrajā ceturksnī turpināja augt, savukārt kopējais pieejamo kravas automašīnu skaits samazinājās. Kopš ES "Mobilitātes paketes" stāšanās spēkā dramatisks kritums piedzīvots arī pārrobežu pārvadājumos ar mazākiem transportlīdzekļiem.

Lasīt vairāk >
FreightTech uzņēmuma TIMOCOM rīkotājdirektori Sebastiāns Lēnens un Tims Tīrmans
14.07.2022

TIMOCOM 25 gadu jubileja: izcila klientu apkalpošana, abpusēji izdevīgas sadarbības un digitalizācijas inovators

Sākumā tas bija mazs jaunuzņēmuma tipa projekts, taču tagad to izmanto vairāk nekā 50 000 Eiropas uzņēmumu birojos — šogad TIMOCOM atskatās uz 25 uzņēmuma attīstības un progresīvas digitalizācijas darba gadiem. Uzņēmums vienmēr ir rūpīgi pielāgojis savus produktus, lai tie atbilstu klientu vajadzībām, un uzmanīgi izvēlējies savus uzņēmējdarbības partnerus, tā uzlabojot savus pakalpojumus. Galu galā tikai kopīgā darbā iespējams īstenot vienu no lielākajiem mūslaiku izaicinājumiem: loģistikas nozares digitalizāciju.

Lasīt vairāk >
Ekonomiskā ietekme uz transporta nozari
04.05.2022

Transporta barometrs: kara ekonomiskās sekas ietekmē transporta nozari

Erkrath, 11.04.2022. — 2022. gada pirmo ceturksni Krievijas karš Ukrainā ir smagi ietekmējis. Eiropas ekonomika piedzīvo strauju kritienu. Taču pēc transporta joprojām ir pieprasījums. Diemžēl pieaugušās enerģijas cenas jau būtiski ietekmē ceļu transportu. Nozare sastopas ar milzīgām problēmām.

Lasīt vairāk >

Pašreizējie nozares raksti

17.02.2021

Vai koronavīruss maina maksājumu apstrādes veidu loģistikas nozarē?

Ja rēķina apmaksas datums ir pagājis, starptautiskais parādu piedziņas dienests var palīdzēt klientiem saņemt naudu. Dienests gūst panākumus aptuveni 86% gadījumu. Šajā intervijā TIMOCOM jurists Aleksandrs Ēbels, parādu piedziņas dienesta direktors, dalās ar dienesta panākumu noslēpumu. Viņš arī stāsta par pašreizējo maksājumu praksi loģistikas nozarē un sniedz padomus par to, kas jāņem vērā maksājumu apstrādē.

Lasīt vairāk >
Eliza Virviča strādā Mega Pol Trans grāmatvedības, finanšu un parādu piedziņas nodaļā Pilā. Nodaļa izmanto TIMOCOM parādu piedziņas dienestu, lai iekasētu neapmaksātos rēķinus.
19.01.2021

Mega Pol Trans lieto TIMOCOM starptautiskā parādu piedziņas dienesta pakalpojumus.

Ja maksājuma datums ir pagājis un sazināšanās ar parādnieku nav palīdzējusi, parādu piedziņas pakalpojumu sniedzējs var sniegt atbalstu, kas uzņēmumam nepieciešams maksājuma iekasēšanai. Polijas transporta uzņēmums Mega Pol Trans izmanto TIMOCOM parādu piedziņas pakalpojumu un gūst panākumus pat 90% gadījumu.

Lasīt vairāk >
Parādu piedziņas darbinieki Julians van Ahters, Džofrijs Bladjē un Denise Behta sniedz konsultāciju pakalpojumus, rūpējas par klientiem, darbojas kā vidutāji un palīdz TIMOCOM klientiem saņemt naudu.
17.11.2020

Intervija ar TIMOCOM parādu piedziņas dienesta darbiniekiem

Jau daudzus gadus TIMOCOM ir sniedzis saviem klientiem parādu piedziņas pakalpojumus, darbojoties kā uzticams partneris neapmaksātu rēķinu gadījumā. Šajā emuāra ierakstā mēs lūdzam TIMOCOM parādu piedziņas darbiniekus pastāstīt par viņu ikdienas uzdevumiem starptautiskajā loģistikas nozarē. Viena lieta ir skaidra: darbs bieži vien ir ievērojams, reizēm nomācošs, bet vienmēr interesants un daudzveidīgs. Džofrijs Bladjē, Denise Behta un Julians van Ahters pastāsta par savu pieredzi, apgāž dažus stereotipus un pierāda, ka diplomātija un sapratne var būt pamats profesionāliem panākumiem.

Lasīt vairāk >

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem

TIMOCOM GmbH
Company communication
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Uz sākumu