Visi jaunumi īsumā

Pašreizējā informācija plašsaziņas līdzekļiem

Kravas piedāvājumi Eiropā (2020. gada 1. ceturksnis)
04.05.2020

Eiropas pārvadājumu tirgus piedzīvo straujas izmaiņas koronavīrusa krīzes laikā

Koronavīrusa krīzes attīstības iespaidā radusies neskaidrība ir izraisījusi strauju pārvadājumu piedāvājumu pieaugumu Eiropas transporta tirgū. Tilmans Feke, TIMOCOM biznesa analītiķis, stāsta, ka līdz marta vidum Eiropas vadošajā kravas biržā bijis neparasti augsts pieprasījums pēc pārvadājumiem: “Daudzi uzņēmumi veica pasūtījumus agrīni, jo bija uztraukums par iespējamu robežu slēgšanu un citiem ierobežojumiem, reaģējot uz koronavīrusu.”

Līdz ar to 2020. gada pirmajā ceturksnī TIMOCOM reģistrēja par 16 procentiem vairāk kravas piedāvājumu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Pārvadājumi no ES valstīm uz Itāliju pieauga par 26 procentiem, bet pārvadājumi uz Poliju — par neticamiem 53 procentiem. Refrižeratora kravas automašīnas bija īpaši pieprasītas. Saskaņā ar kravas biržas operatora sniegto informāciju, aktīvākajā posmā pieprasījums pēc kravas automašīnām ar temperatūras kontroli palielinājās par 50 procentiem salīdzinājumā ar iepriekšējā gada datiem.

Lasīt vairāk >
TIMOCOM paplašina pieeju Eiropas vadošajai kravu un noliktavu biržai
31.03.2020

Ņemot vērā pašreizējos apstākļus: TIMOCOM paplašina pieeju Eiropas vadošajai kravu un noliktavu biržai

IT uzņēmums iegulda pūles piegādes ķēžu uzturēšanā / klienti var nekavējoties organizēt loģistiku no mājas biroja

Līdz turpmākam paziņojumam ir atcelti IP ierobežojumi.

Vairāk nekā 5000 licences jau ir veikušas pāreju.

Mērķis ir izvairīties no sastrēgumiem, katru dienu nodrošinot piekļuvi vairāk nekā 750 000 kravas un transportlīdzekļu telpas piedāvājumiem no visas Eiropas.

Lasīt vairāk >
Karsta kafija ar TIMOCOM pārstāvjiem izstādē TransLogistica 2019
24.10.2019

Karsta kafija ar TIMOCOM pārstāvjiem izstādē TransLogistica 2019

Vai lietišķu sarunu laikā ir jāvalda saspringtai gaisotnei? Protams, nē! Mēs to zinām, un tāpēc TIMOCOM vēlas Jūs uzaicināt uz kafijas tasi starptautiskajā tirdzniecības izstādē TransLogistica 2019 un pārrunāt to, kā varam Jums palīdzēt ikdienas darbā.

Lasīt vairāk >

Plašsaziņas līdzekļi

Ir pieejama mediatēka, lai vizuāli uzlabotu TIMOCOM izstrādātos tekstus un tekstus par TIMOCOM. Attēli un dokumenti ir pieejami lejupielādei šādās sešās kategorijās: uzņēmējdarbības materiāli (Business materials), grafikas (Imagery), brošūras (Brochures), logotipi (Logos), galerija (Picture gallery) un sistēma/pakalpojumi (System/Services) Citas filtrēšanas iespējas (piemēram, valodas izvēle) nodrošina intuitīvu mediatēkas lietošanu.

Uz mediatēku

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem

TIMOCOM GmbH
Company communication
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

Uz sākumu

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai. Uzzināt vairāk.