skip navigation

Visi jaunumi īsumā

Pašreizējā informācija plašsaziņas līdzekļiem

kravu bums gada beigās
29.01.2021

TIMOCOM transporta barometrs: kravu bums gada beigās

Ceturtais koronavīrusa pandēmijas iezīmētā gada ceturksnis parādīja turpmāku situācijas uzlabošanos. TIMOCOM transporta barometrs, kura aprēķinos izmanto pārvadājumu datus par 44 Eiropas valstīm, tajā uzrāda par 9 procentiem vairāk kravu nekā 2020. gada iepriekšējā ceturksnī. Lai arī tika novērots kravas piedāvājumu samazinājums oktobrī (-4 %) un novembrī (-28 %) salīdzinājumā ar septembri, kas bija neticami aktīvs mēnesis (+70 %), nozare decembrī jau atkal uzrādīja ievērojamu atkopšanos. Kravu apjoms atkal pieauga par vairāk nekā 18 procentiem salīdzinājumā ar apjomu iepriekšējā mēnesī. Šis pieaugums īpaši ievērojams ir tādēļ, ka decembrī bija gandrīz par 1,5 miljoniem vairāk kravas piedāvājumu nekā 2020. gada novembrī. Tas ir satriecošs apjoms, jo parasti gada pēdējais mēnesis ir mierīgāks nekā iepriekšējie.

Lasīt vairāk >
Ko jūs varat iegūt, integrējot TMS ar transporta biržu?
29.01.2021

Jaunas iespējas, pateicoties kravas un transporta biržu pasaules automatizācijai un integrācijai

Šīs nozares veterāni atceras uzņēmējdarbību ar tālruņu grāmatu rokās. Tad darbs loģistikā bija organizatoriski vienkāršāks, bet arī lēnāks un sniedza mazāk iespēju. Mūsdienās ir grūti iedomāties analoģiski pārvaldāmu transportu. Digitalizācija progresē, atsaucoties uz tirgus prasībām. Pašlaik daudzu uzņēmumu mērķis ir saīsināt piegādes ķēdi, konsolidēt sūtījumus un galvenokārt vienkāršot piedāvājumu piedāvāšanas un meklēšanas procedūru.

Lasīt vairāk >
Sieviete pārbauda kavēto maksājumu rēķinus.
04.10.2020

Septiņi visbiežāk uzdotie jautājumi par parādu piedziņu loģistikas nozarē

Pasūtījums ir piegādāts un rēķins nosūtīts. Taču maksājums nav saņemts.

Viens no veidiem, kā risināt kavētu maksājumu, ir noalgot parādu piedziņas dienestu. Tomēr daudziem nav ne jausmas, ko tas reāli ietver.

Šajā bloga rakstā mēs atbildam uz septiņiem jautājumiem, ko daudzi uzdod pirms parādu piedziņas dienesta noalgošanas.

 

Lasīt vairāk >

Pašreizējie nozares raksti

17.02.2021

Vai koronavīruss maina maksājumu apstrādes veidu loģistikas nozarē?

Ja rēķina apmaksas datums ir pagājis, starptautiskais parādu piedziņas dienests var palīdzēt klientiem saņemt naudu. Dienests gūst panākumus aptuveni 86% gadījumu. Šajā intervijā TIMOCOM jurists Aleksandrs Ēbels, parādu piedziņas dienesta direktors, dalās ar dienesta panākumu noslēpumu. Viņš arī stāsta par pašreizējo maksājumu praksi loģistikas nozarē un sniedz padomus par to, kas jāņem vērā maksājumu apstrādē.

Lasīt vairāk >
Eliza Virviča strādā Mega Pol Trans grāmatvedības, finanšu un parādu piedziņas nodaļā Pilā. Nodaļa izmanto TIMOCOM parādu piedziņas dienestu, lai iekasētu neapmaksātos rēķinus.
19.01.2021

Mega Pol Trans lieto TIMOCOM starptautiskā parādu piedziņas dienesta pakalpojumus.

Ja maksājuma datums ir pagājis un sazināšanās ar parādnieku nav palīdzējusi, parādu piedziņas pakalpojumu sniedzējs var sniegt atbalstu, kas uzņēmumam nepieciešams maksājuma iekasēšanai. Polijas transporta uzņēmums Mega Pol Trans izmanto TIMOCOM parādu piedziņas pakalpojumu un gūst panākumus pat 90% gadījumu.

Lasīt vairāk >
Parādu piedziņas darbinieki Julians van Ahters, Džofrijs Bladjē un Denise Behta sniedz konsultāciju pakalpojumus, rūpējas par klientiem, darbojas kā vidutāji un palīdz TIMOCOM klientiem saņemt naudu.
17.11.2020

Intervija ar TIMOCOM parādu piedziņas dienesta darbiniekiem

Jau daudzus gadus TIMOCOM ir sniedzis saviem klientiem parādu piedziņas pakalpojumus, darbojoties kā uzticams partneris neapmaksātu rēķinu gadījumā. Šajā emuāra ierakstā mēs lūdzam TIMOCOM parādu piedziņas darbiniekus pastāstīt par viņu ikdienas uzdevumiem starptautiskajā loģistikas nozarē. Viena lieta ir skaidra: darbs bieži vien ir ievērojams, reizēm nomācošs, bet vienmēr interesants un daudzveidīgs. Džofrijs Bladjē, Denise Behta un Julians van Ahters pastāsta par savu pieredzi, apgāž dažus stereotipus un pierāda, ka diplomātija un sapratne var būt pamats profesionāliem panākumiem.

Lasīt vairāk >

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem

TIMOCOM GmbH
Company communication
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

Uz sākumu