19.07.2016

Ārpus Eiropas robežām

Ķīnas valdības delegācija apmeklē TimoCom

(2)

Erkrata, Vācija, 19.07.2016. – Delegācija no Ķīnas, ierodoties vizītē, lai apskatītu kravas pārvadājumu centrus visā Eiropā, vienkārši nevar palaist garām iespēju apmeklēt TimoCom, kas ir Eiropā lielākā pārvadātāju platforma un patiesi interesants brauciena laikā apmeklējamais objekts. Tas vienpadsmit delegācijas dalībniekiem, plānojot savu braucienu, bija skaidrs uzreiz, kad viņi pirmo reizi uzzināja par TimoCom darbību. Un tā valdības delegācija jūnija beigās apmeklēja uzņēmuma TimoCom centrālo biroju Erkratā, Vācijā, lai pavadītu pēcpusdienu TimoCom aizkulisēs.

No Ķīnas, pāri Eiropai, uz Erkratu

Valdības delegācija jau bija apmeklējusi kravas pārvadājumu centrus Londonā, Amsterdamā un Minhenē, lai saprastu, kā notiek sadarbība starp sauszemes, iekšzemes ūdeņu un dzelzceļa transporta uzņēmumiem. Delegācija par TimoCom uzzināja, vēl esot Ķīnā un meklējot uzticamu pārvadātāju platformu Eiropā. Pārvadājumu optimizācija un transportlīdzekļu izmantojums pašlaik ir svarīgi temati Ķīnā. Un bija nepieciešams pavisam neilgs laiks, lai delegācija apzinātos nepieciešamību apstāties Erkratā, lai apmeklētu TimoCom.

Tā ieradās pirmdien, 2016. gada 20. jūnijā. Vienpadsmit delegācijas locekļus kompleksā TiComplex sagaidīja TimoCom pārstāvniecības vadītājs Marcels Frings (Marcel Frings) un viņa asistente Nadīne Roitersberga (Nadine Reutersberg). Viņi apmeklējumu sāka ar TimoCom četrstāvīgā centrālā biroja apskati. Pēc iepazīstināšanas ar katru nodaļu un atbildības sfērām Marcels Frings pastāstīja par Eiropas tirgū nozīmīgākās kravu biržas TimoCom veiksmīgās attīstības vēsturi. Viesu interese bija ļoti liela jau no paša sākuma. Viņi uzņēmuma pārstāvja skaidrojumos klausījās ļoti uzmanīgi. Mārketinga nodaļā Frings apsprieda daudzās kultūras, kuras ir pārstāvētas ne tikai TimoCom klientu, bet arī tā darbinieku vidū. Pēc tam viņš kopā ar delegāciju devās uz IT nodaļu, kura pastāvīgi strādā, lai izstrādātu un optimizētu klientiem lietošanai piedāvājamo pārvadājumu platformu. Pēc visu stāvu un nodaļu apmeklējuma vienpadsmit delegācijas locekļiem bija pārtraukums atpūtai uzņēmuma restorānā "Timos Esszimmer", kura laikā viņi ar interesi klausījās, kā Marcels Frings prezentē TimoCom pakalpojumu klāstu. Papildus kravu biržai, izmaksu aprēķinu un izsekošanas risinājumiem, uzņēmumu katalogam un konkursa piedāvājumu funkcijai pastāvīgiem kravu pārvadājumu pasūtījumiem Ķīnas viesus īpaši interesēja noliktavu pakalpojumu birža. Kad prezentācija bija galā, delegācija uzdeva visdažādākos jautājumus par uzņēmuma TimoCom attīstību, mērķa grupām un tā veiksmes atslēgu. 

Kad visi uzdotie jautājumi bija atbildēti, apmeklējums bija noslēdzies, taču joprojām bija jūtami dienas laikā gūtie iespaidi. Fringa iespaids: "Šī nebūs mūsu pēdējā saruna. Šķiet, ka viņiem ir ļoti liela interese par TimoCom saistībā ar viņu pašu pārvadājumu vajadzībām."

Šis ārkārtas apmeklējums apliecina, ka TimoCom ir kaut kas vairāk nekā tikai kravu birža; tas vieno kontinentus ārpus esošās darba telpas un ģeogrāfiskajām robežām.

 

Vairāk informācijas par TimoCom varat atrast vietnē www.timocom.lv

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu