27.05.2015

Teicami: pārvadājumu veikšanas konkursi tiešsaistē ar TimoCom

TC eBid® saņem jaunu BMEnet apstiprinājuma zīmogu

(1)

Erkrath, 27.05.2015 – Eiropas kravas pārvadājumu konkursu platformai TC eBid® ir piešķirts apstiprinājuma zīmogs "freight acquisition", kuru piešķir BMEnet GmbH (Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V. - Materiālu pārvaldības, iepirkumu un loģistikas pakalpojumu sniedzēju asociācija (AMMPL)) meitasuzņēmums. Trešo reizi pēc kārtas TC eBid® ir izturējusi šīs tirdzniecības organizācijas veikto kvalitātes vērtēšanu. Tādējādi TimoCom Soft und Hardware GmbH ir kļuvis par sertificētu uzņēmumu sfērā "programmatūra un platformas". Konkursu platforma dod kravu nosūtītājiem, kravu ekspeditoriem un pārvadājumu pakalpojumu sniedzējiem iespēju organizēt pārvadājumus visā Eiropā.

TC eBid® ir tiešsaistes rīks, kurš atbalsta efektivitāti
Platformā TC eBid® ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi, kā arī ekspeditori piedalās konkursos par ilgtermiņa sadarbību gan daļēju, gan pilnu kravu pārvadājumos. Izmantojot konkursu organizēšanas programmatūru, viņiem ir pieeja 33 000 aktīviem un pārbaudītiem pārvadājumu pakalpojumu sniedzējiem visā Eiropā. Lietojot TC eBid®, TimoCom klienti var izmantot papildu biznesa iespējas, kā arī tiek nodrošināta lielāka plānošanas drošība un efektīvāks autoparku izmantojums. Tā arī palīdz izvairīties no satiksmes sastrēguma. Būtiski ir tas, ka tiešsaistes platforma uzlabo efektivitāti transporta nozarē.

BMEnet apstiprinājuma zīmogs
Pēc sekmīgas kvalitātes novērtēšanas BMEnet GmbH piešķir apstiprinājuma zīmogu programmatūrai un platformām. Vērtēšanas pamatā ir noteikts standarta un neitrāls kritēriju saraksts ar skaidri noteiktām prasībām. Akreditācija un apstiprinājuma zīmogs rada pārskatāmu tirgu un uzticību, kad runa iet par programmatūras ražotāja izvēli.

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu