09.05.2019

TIMOCOM 2019. gada pārvadājumu un loģistikas komercizstādē Minhenē

Eiropas pirmā Smart Logistics System piedāvā jaunas aktualitātes

(1)

Erkrata, Vācija, 09.05.2019 – ikviens, kas darbojas loģistikas nozarē, no 4. līdz 7. jūnijam būs 2019. gada pārvadājumu un loģistikas komercizstādē, un tāpēc, protams, izstādes norises vietā Minhenē būs arī TIMOCO ar savu devīzi šī gada komercizstādei: “One system. One network. One future” (“Viena sistēma. Viens tīkls. Viena nākotne.”). Pasaulē nozīmīgākās komercizstādes apmeklētāji var apmeklēt stendu 317/418 hallē A5, lai apskatītu īpaši pielāgoto sistēmas sākuma lapu, jaunākās viedās lietojumprogrammas funkcijas un divvirzienu pārvadājumu pasūtījumu interfeisu.

“One system. One network. One future.”


Pārvadājumu un loģistikas komercizstāde būs pasaules debijas vieta. TIMOCOM izmantos šo iespēju, lai ekskluzīvā reklāmas materiālā prezentētu savu pilnībā pārveidoto sistēmas sākuma lapu kopā ar citiem jauninājumiem. Ko tas nozīmē vairāk nekā 130 000 TIMOCOM lietotāju? Viņiem būs piekļuve intuitīvai, strukturētai prezentācijai par tieši tām viedajām lietojumprogrammām, kas viņiem nepieciešamas viņu pārvadājumu procesiem.

Kopā ar komercizstādi TIMOCOM arī paplašina savu piedāvājumu pieprasījumu viedo lietojumprogrammu, lai ļautu pārvadājumus veicošajiem klientiem norādīt secīgas saņēmēju grupas. Šīs grupas pēc tam automātiski saņem pieprasījumu noteiktā secībā, sākot ar mazāko loku (ieteicamajiem pakalpojumu sniedzējiem) un beidzot ar lielāko (visiem sistēmā esošajiem pakalpojumu sniedzējiem). Tas ekonomē laiku un būtiski paātrina ikdienas procesus.

Kas ir patiess attiecībā uz digitalizāciju, ir patiess attiecībā uz loģistiku Eiropā: galvenais ir interfeisi. Šī iemesla dēļ TIMOCOM strādā kopā ar tādiem ievērojamiem partneriem kā “Cargoclix” un “Krone Telematics”, lai uzlabotu viedo izsekošanas un kravu biržas lietojumprogrammu saskarnes ar mērķi uzlabot loģistikas procesu efektivitāti visā Eiropā. Tas dod labumu gan interfeisu partneriem, gan to klientiem, piemēram, ļaujot viņiem izmantot GPS datus vai aktīvi izteikt piedāvājumus.

Komercizstādes aktualitātes nebūtu pilnīgas bez divvirzienu viedās saskarnes API pārvadājumu pasūtījumu interfeisa, ko pārvadājumus veicošie klienti var izmantot, lai piekļūtu vairāk nekā 43 000 potenciālo darījumu partneru. Un viņi to var darīt, lietojot pazīstamo savas loģistikas programmatūras, kas savienots ar Smart Logistics System, interfeisu. Ar šo jaunievedumu TIMOCOM spēja atrast piecus interfeisa partnerus — uzņēmumus Doll + Leiber, Lavid Software, Transdata, C-Informationssysteme un Logistiqo. Šie uzņēmumi atzinīgi novērtē pievienoto vērtību un jau ir ieviešanas fāzē.

 

Vēl tikai pagājušā gada septembrī IT uzņēmums no Erkratas, kas atrodas netālu no Diseldorfas, paziņoja par saviem jaunajiem stratēģiskajiem plāniem kā daļu no komercizstādes “IAA Commercial Vehicles 2018”. Tagad tie ir gatavi sākt nākamo aizraujošo nodaļu priekš Smart Logistics System, kas pilna ar jaunām iespējām. “Mēs esam īpaši priecīgi par pārvadājumu un loģistikas komercizstādi, kas šogad notiek Minhenē. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu jaunizstrādātās lietojumprogrammas un interfeisi ir svarīgs solis virzienā uz Augmented Logistics,” saka uzņēmuma TIMOCOM oficiālais pārstāvis Gunnars Gbureks (Gunnar Gburek).

 

Vairāk informācijas par TIMOCOM varat atrast www.timocom.com.

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu