24.10.2019

Karsta kafija ar TIMOCOM pārstāvjiem izstādē TransLogistica 2019

Kā mēs varam Jums palīdzēt? TIMOCOM komanda Jūs aicina uz sarunu savā izstādes stendā

Karsta kafija ar TIMOCOM pārstāvjiem izstādē TransLogistica 2019

Vai lietišķu sarunu laikā ir jāvalda saspringtai gaisotnei? Protams, nē! Mēs to zinām, un tāpēc TIMOCOM vēlas Jūs uzaicināt uz kafijas tasi starptautiskajā tirdzniecības izstādē TransLogistica 2019 un pārrunāt to, kā varam Jums palīdzēt ikdienas darbā.

Vai lietišķu sarunu laikā ir jāvalda saspringtai gaisotnei? Protams, nē! Mēs to zinām, un tāpēc TIMOCOM vēlas Jūs uzaicināt uz kafijas tasi starptautiskajā tirdzniecības izstādē TransLogistica 2019

Kad un kur?

Septītā starptautiskā transporta un loģistikas izstāde TransLogistica Poland 2019 notiks izstāžu hallē EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14 Varšavā) no 5. līdz 7. novembrim. Mēs zālē H1 esam iekārtojuši 80 m2 izstādes vietu īpaši Jums, lai apmeklējuma laikā neformālā un patīkamā vidē Jūs varētu pārrunāt sadarbības iespējas. Mūsu stenda numurs ir B2. Atnāciet, un mēs ne vien iemalkosim kafiju, bet arī pārrunāsim uzņēmējdarbības lietas.

Speciālistu komanda

Spēcīga komanda ir viens no TIMOCOM galvenajiem stūrakmeņiem, un tāpēc mēs esam saaicinājuši kopā augsti kvalificētus speciālistus tieši Jums. Viņu vidū ir Marčins Kutzmans (Marcin Kutzmann), kurš gadiem ir lasījis lekcijas tirdzniecības konferencēs un strādā pie jaunu risinājumu sekmīgas īstenošanas — viņa iecienītākais temats ir telemātikas sistēmu integrēšana. Jūs varēsiet viņu iztaujāt par šo tematu, un viņš labprāt visu pastāstīs. Cits ļoti augstu vērtēts komandas loceklis ir Pavels Rideleks (Paweł Rydelek), kurš uzņēmuma Polijas filiālē ir atbildīgs par apmācībām produktu jomā. TIMOCOM strauji attīstās, un tieši tāpēc Pavels, kurš ir izcils eksperts, ir īstais cilvēks, kurš Jums izstāstīs visu par mūsu sistēmu. Diemžēl nevaram uzskaitīt viņus visus, bet vēl viena speciāliste, kuru vēlamies īpaši izcelt, ir Natalija Mankieviča(Natalia Mankiewicz), kura ar TIMOCOM kopā ir jau sešpadsmit gadus. Darbiniece ar šādu darba stāžu ir nenovērtējama klientiem, kuri var likt lietā viņas pieredzi un zināšanas par TIMOCOM produktiem un nozares problēmām.

Uzņēmuma šā brīža veiksmes pamatā ir informācija par to, kā problēmas iespējams atrisināt ātri un veiksmīgi. TIMOCOM vēlas, lai Jūs gūtu zināšanas no labākajiem. „Izstāde TransLogistica 2019 ir viena no labākajām iespējām aci pret aci satikt klientus un partnerus, iegūt jaunu pieredzi un apmainīties viedokļiem. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tas notiek Eiropas līmenī. Ir vērts izmantot šādu iespēju, lai veidotu starptautiskus sadarbības tīklus,” uzsver Polijas, Baltijas valstu un NVS valstu reģionālais vadītājs Deniss Pašala.

Labākie risinājumi ir vienkārši – pārdomāta, droša un vienkārša loģistika

Smart Logistics System ir pirmā šāda veida sistēma Eiropā, un tā ir daudzu gadu darba un uzkrātās pieredzes rezultāts, kā arī tā dod iespēju ielūkoties nākotnē. TIMOCOM uzņēmumā mēs uzskatām, ka loģistikai ir jābūt pēc iespējas vienkāršai un tādai, kas nerada problēmas. Tāpēc mēs nemitīgi pilnveidojam mūsu sistēmu. Tās lietotāji kopš šā gada jūnija strādā ar jaunu sākumlapu. Tajā ir pievienota sānu izvēlne, kas ir izvēles elementu kopums, kur katrs atbilst konkrētām darbībām pārvadājumu procesā, kā arī poga Display („Rādīt”), kura vienkāršo piekļuvi attiecīgajā brīdī nepieciešamai funkcijai un ļauj parādīt kravu, transportlīdzekli vai noliktavu. Ja vēlaties uzzināt vairāk, vai arī ja Jums ir kādi komentāri un jautājumi par to, kā mūsu sistēmu var izmantot, lai attīstītu Jūsu uzņēmumu vai vienkāršotu darbu, mēs ar prieku Jūs uzaicināsim uz kafiju. Šī būs iespēja draudzīgā un patīkamā gaisotnē aprunāties par to, kas Jums ir vissvarīgākais. Mēs Jūs gaidām!

Jūsu TIMOCOM kolektīvs

Papildu informāciju par TIMOCOM atradīsiet mūsu tīmekļa vietnē: www.timocom.lv.

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu