Arī jūsu transporta un loģistikas procesu pārvaldība var būt ātra un vienkārša! TIMOCOM Smart Logistics System ir tieši tas, kas jums vajadzīgs, ja nepieciešams pārvadāt preces, veicat pārvadājumus vai meklējat palīdzību pasūtījumu pārvaldīšanā.

Laika rezervēšanas sistēmas

Laika rezervēšanas sistēmas galvenais mērķis ir izvairīties no gaidīšanas iekraušanas vai izkraušanas vietā. Kravu ekspeditoram vai autovadītājam, kurš vēlas izkraut kravu, piemēram, lielveikalā, portālā (laika rezervēšanas sistēmā) ir jārezervē laiks. Portālā var redzēt, kuri laiki izkraušanas vietā vēl ir brīvi, kā arī rezervēt pieejamo laiku (piemēram, no 14:00 līdz 15:00). Vadītājam ir jābūt maksimāli punktuālam. Ir pieļaujams ļoti īss gaidīšanas laiks. Ja vadītājs nevar paspēt laikā, piemēram, sastrēgumu vai negadījuma dēļ, viņam ir jārezervē jauns laiks. Tas ir līdzīgi kā aviodispečeru dienestā. Lidsabiedrībām tiek atvēlēti laika intervāli, kuros ir jānotiek lidojumam. Ja reiss netiek veikts, atvēlētais laiks beidzas, un aviosabiedrībai tiek noteiktas bargas soda sankcijas.

Skatīt arī:

  • Transporta pārvaldības sistēma

    Transporta pārvaldības sistēma (TP sistēma) ir plānotāju darba instruments. Lietojot transporta pārvaldības sistēmu, plānotājs var organizēt no kravu nosūtītājiem/ražotājiem saņemtos pasūtījumus. Tajā tiek plānoti reisi un maršruti. Plānotājs jebkurā

Kļūstiet par nozares ekspertu

Piesakieties šeit, lai regulāri saņemtu informāciju par to, kā atvieglot savu darbu un paplašināt sava uzņēmuma apvāršņus.


Informatīvā izdevuma abonēšana

Uz sākumu