Arī jūsu transporta un loģistikas procesu pārvaldība var būt ātra un vienkārša! TIMOCOM Smart Logistics System ir tieši tas, kas jums vajadzīgs, ja nepieciešams pārvadāt preces, veicat pārvadājumus vai meklējat palīdzību pasūtījumu pārvaldīšanā.

LTL (nepilna krava)

LTL (nepilna krava) ir daļēji piekrauta kravas automašīna. Principā, ja kravas automašīna ir piekrauta tikai daļēji, uzņēmums meklē citas nepilnas kravas, lai pilnībā aizpildītu automašīnu un brauciens būtu rentabls. Konsolidēta krava ir alternatīva papildu kravai.

Teorētiski, protams, vairākas nepilnas kravas varētu ļaut pārvadājumu uzņēmumam nopelnīt vairāk naudas nekā tad, ja tiktu pārvadāta tāda paša svara un tilpuma (apjoma) pilnībā nokomplektēta krava, taču katrā iekraušanas un izkraušanas vietā varētu būt ilgstoši jāgaida, tādējādi būtiski aizkavējot pārvadājuma izpildi. Visticamāk, ka īpaši steidzamu plānoto preču pārvadājumu gadījumos kravas automašīnai reisa lielākajā daļā būs tikai daļēja (nepilna) krava.

Daļēji piekrauts konteiners tiek apzīmēts ar LCL (nepilns konteiners).

Kļūstiet par nozares ekspertu

Piesakieties šeit, lai regulāri saņemtu informāciju par to, kā atvieglot savu darbu un paplašināt sava uzņēmuma apvāršņus.


Informatīvā izdevuma abonēšana

Uz sākumu