Arī jūsu transporta un loģistikas procesu pārvaldība var būt ātra un vienkārša! TIMOCOM Smart Logistics System ir tieši tas, kas jums vajadzīgs, ja nepieciešams pārvadāt preces, veicat pārvadājumus vai meklējat palīdzību pasūtījumu pārvaldīšanā.

Transporta pārvaldības sistēma

Transporta pārvaldības sistēma (TP sistēma) ir plānotāju darba instruments. Lietojot transporta pārvaldības sistēmu, plānotājs var organizēt no kravu nosūtītājiem/ražotājiem saņemtos pasūtījumus. Tajā tiek plānoti reisi un maršruti. Plānotājs jebkurā brīdī var apskatīties savu transportlīdzekļu noslogojumu. Lielāko daļu laika TP sistēma ir savienota ar GPS ierīci, kura ļauj sekot transportlīdzeklim un redzēt tā atrašanās vietu. TP sistēmā ir iespējams izrakstīt rēķinus. Tas nozīmē, ka to var izmantot arī kā palīglīdzekli iekšējās grāmatvedības veikšanai.

Skatīt arī:

  • Laika rezervēšanas sistēmas

    Laika rezervēšanas sistēmas galvenais mērķis ir izvairīties no gaidīšanas iekraušanas vai izkraušanas vietā. Kravu ekspeditoram vai autovadītājam, kurš vēlas izkraut kravu, piemēram, lielveikalā, portālā (laika rezervēšanas sistēmā) ir jārezervē laiks.

Kļūstiet par nozares ekspertu

Piesakieties šeit, lai regulāri saņemtu informāciju par to, kā atvieglot savu darbu un paplašināt sava uzņēmuma apvāršņus.


Informatīvā izdevuma abonēšana

Uz sākumu