skip navigation

Transporta vārdnīca

Leksikona ieraksti

A C F K L T U

Transporta un loģistikas nozarē izmanto daudz tehnisku terminu, sākot ar burtu A vārdā "Acknowledgement" (Apliecinājums) un beidzot ar Z terminā "Zone Picking" (Noliktavas zona). TIMOCOM transporta vārdnīcā pieejami galvenie termini loģistikā, kravu ekspedīcijā, piegādes ķēdē un sauszemes pārvadājumos. Svarīgi termini un būtiskā informācija ir izskaidroti īsi un vienkārši.

Arī jūsu transporta un loģistikas procesu pārvaldība var būt vienkārša! TIMOCOM Smart Logistics System ir tieši tas, kas jums vajadzīgs, ja nepieciešams pārvadāt preces, veicat pārvadājumus vai meklējat palīdzību pasūtījumu pārvaldīšanā.

Kļūstiet par nozares ekspertu

Piesakieties šeit, lai regulāri saņemtu informāciju par to, kā atvieglot savu darbu un paplašināt sava uzņēmuma apvāršņus.

Informatīvā izdevuma abonēšana

Visi ar '*' atzīmētie lauki ir obligāti, un tiem jābūt aizpildītiem.

Iesniedzot abonēšanas veidlapu, Jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu "Datu aizsardzības pamatnostādnēm".

Reģistrēšanās informatīvā materiāla saņemšanai:


Jūsu personas datus (e-pasta adresi, uzvārdu un vārdu) TIMOCOM GmbH nosūtīs datubāzei, kas pieder SC-Networks GmbH (Registergericht: Amtsgericht München, Reģistrācijas numurs: HRB 14 65 73) uz adresi Enzianstr. 2, 82319 Starnberg tikai informatīviem sūtījumiem. SC-Networks GmbH ievēro Federālo Datu aizsardzības likumu un TIMOCOM GmbH dotos norādījumus.

Uz sākumu