skip navigation

Transporta leksika

Leksikona ieraksti

A C F K L T U

Arī jūsu transporta un loģistikas procesu pārvaldība var būt ātra un vienkārša! TIMOCOM Smart Logistics System ir tieši tas, kas jums vajadzīgs, ja nepieciešams pārvadāt preces, veicat pārvadājumus vai meklējat palīdzību pasūtījumu pārvaldīšanā.

FTL (pilnībā nokomplektēta krava)

FTL ir pārvadājums, kurā kravas automašīnā tiek vesta tikai viena krava, kas aizņem visu kravas automašīnu.

FTL patīk gan autovadītājam, gan arī līgumpārvadātājam un klientam. Pārvadājumu uzņēmumam nav jāmaksā papildus par paziņojumu, rēķinu izrakstīšanu vai gaidīšanas laiku vienā vai vairākās iekraušanas vai izkraušanas vietās. Autovadītājam nav tik daudz saistīts ar kravas iekraušanu un izkraušanu, kā arī tās drošību. Klients var justies droši, zinot, ka šis ir ātrākais pārvadājumu veids preču nogādāšanai no iekraušanas punkta tieši līdz saņēmējam.

Daļēja krava, kas pazīstama arī kā LTL (nepilna krava), ir pretstats apzīmējumam FTL. Pilns konteiners tiek apzīmēts ar FCL (pilns konteiners), un dzelzceļa pārvadājumos tiek lietots termins "vagons".

Kļūstiet par nozares ekspertu

Piesakieties šeit, lai regulāri saņemtu informāciju par to, kā atvieglot savu darbu un paplašināt sava uzņēmuma apvāršņus.

Informatīvā izdevuma abonēšana

Visi ar '*' atzīmētie lauki ir obligāti, un tiem jābūt aizpildītiem.

Iesniedzot abonēšanas veidlapu, Jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu "Datu aizsardzības pamatnostādnēm".

Reģistrēšanās informatīvā materiāla saņemšanai:


Jūsu personas datus (e-pasta adresi, uzvārdu un vārdu) TIMOCOM GmbH nosūtīs datubāzei, kas pieder SC-Networks GmbH (Registergericht: Amtsgericht München, Reģistrācijas numurs: HRB 14 65 73) uz adresi Enzianstr. 2, 82319 Starnberg tikai informatīviem sūtījumiem. SC-Networks GmbH ievēro Federālo Datu aizsardzības likumu un TIMOCOM GmbH dotos norādījumus.

Uz sākumu