skip navigation

Transporta leksika

Leksikona ieraksti

A C F K L T U

Arī jūsu transporta un loģistikas procesu pārvaldība var būt ātra un vienkārša! TIMOCOM Smart Logistics System ir tieši tas, kas jums vajadzīgs, ja nepieciešams pārvadāt preces, veicat pārvadājumus vai meklējat palīdzību pasūtījumu pārvaldīšanā.

Uzņēmuma loģistika

Uzņēmuma loģistika ir vienots termins, ar ko tiek apzīmētas visas kāda konkrēta uzņēmuma loģistikas darbības. Tas ietver visus iekšējos un visu uzņēmumu aptverošos loģistikas aspektus. Tas nozīmē iegādi, iekšējo ražošanas loģistiku, kā arī saražotās produkcijas nosūtīšanu un izplatīšanu.

Termins
Uzņēmuma pārvaldībā ar terminu "loģistika" saprot fiziskās preču plūsmas plānošanu, pārvaldību, īstenošanu un kontroli, kā arī visas saistītās informācijas plūsmu visā uzņēmuma pievienotās vērtības veidošanas ķēdē.

Loģistikas uzdevumi ir jāveic katram uzņēmuma neatkarīgi no nozares. Uzņēmuma loģistika ir vispārīgais termins, ar ko tiek apzīmētas visas kāda konkrēta uzņēmuma loģistikas prasības. Uzņēmumi, kuri darbojas loģistikas sfērā, papildus specializējas fiziskās preču plūsmas nodrošināšanā un uzņemas veikt šos uzdevumus, kā arī pildīt saistītos pienākumus kā citiem uzņēmumiem pakalpojumu sniedzoši uzņēmumi (jo īpaši pārvadāt preces).

Kļūstiet par nozares ekspertu

Piesakieties šeit, lai regulāri saņemtu informāciju par to, kā atvieglot savu darbu un paplašināt sava uzņēmuma apvāršņus.

Informatīvā izdevuma abonēšana

Visi ar '*' atzīmētie lauki ir obligāti, un tiem jābūt aizpildītiem.

Iesniedzot abonēšanas veidlapu, Jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu "Datu aizsardzības pamatnostādnēm".

Reģistrēšanās informatīvā materiāla saņemšanai:


Jūsu personas datus (e-pasta adresi, uzvārdu un vārdu) TIMOCOM GmbH nosūtīs datubāzei, kas pieder SC-Networks GmbH (Registergericht: Amtsgericht München, Reģistrācijas numurs: HRB 14 65 73) uz adresi Enzianstr. 2, 82319 Starnberg tikai informatīviem sūtījumiem. SC-Networks GmbH ievēro Federālo Datu aizsardzības likumu un TIMOCOM GmbH dotos norādījumus.

Uz sākumu