skip navigation

TIMOCOM sistēmas saskarnes

Saskarnes pārvadājumu un loģistikas nozarei ir svarīgākas nekā jebkad. Galu galā tās paātrina darba procesus, padarot tos efektīvākus. Viens piemērs ir TIMOCOM kravu biržas saskarne. Saskarne jums ļauj izmantot savu loģistikas programmatūru, lai meklētu un piedāvātu kravu un transportlīdzekļu telpu kravu biržā, kas ir daļa no TIMOCOM Smart Logistics System platformas. Jums nav jāveic dubulta datu ievade un nav jāpārslēdzas starp programmām. Jūs varat piekļūt vairāk nekā 50 000 potenciālo darījumu partneru sarakstam un ietaupīt laiku un naudu.

Kravu birža

Mūsu kravas biržas saskarne ļauj jums piekļūt kravu biržai TIMOCOM Smart Logistics System platformā no jūsu pašu loģistikas programmatūras.

Uzzināt vairāk >

Pārvadājumu pasūtījumi

Ar pārvadājumu pasūtījumu saskarni varat vienkārši sūtīt un saņemt pārvadājumu pasūtījumus no savas loģistikas programmatūras, izmantojot TIMOCOM Smart Logistics System.

Uzzināt vairāk >

Izsekošana

Izsekošanas saskarne ļauj jums sekot savām precēm, lietojot savu loģistikas programmatūru.

Uzzināt vairāk >
Veiksmes stāsts: TIMOCOM, InfPro un Quehenberger

Loģistikas triumvirāts: sadarbība viedo saskarņu ieviešanā

TIMOCOM un translogica atbalsta uzņēmumu Quehenberger Logistics transporta procesu automatizēšanā

FreightTech kravas pārvadājumu tehnoloģiju uzņēmums TIMOCOM ir bijis loģistikas nozares celmlauzis kopš 1997. gada. Uzņēmuma mērķis ir optimizēt un automatizēt transporta procesus. Nepārtraukti paplašinot Smart Logistics System, IT un datu apstrādes uzņēmums nemitīgi uzlabo savas trīs saskarnes, kas pazīstamas arī kā API. Lielāka efektivitāte ir vissvarīgākā priekšrocība, ko piedāvā kravu birža, pārvadājumu pasūtījumi un izsekošanas saskarnes. Tās ietaupa laiku un naudu, kā arī racionalizē procesus, un tāpēc tās ir ieguvums jebkuram no 50 000 TIMOCOM klientiem Eiropā, kas izvēlas izmantot saskarnes savā uzņēmumā, savienojot tās ar savām transporta pārvaldības, ERP vai telemātikas sistēmām.

Lasīt veiksmes stāstu

Vai esat loģistikas programmatūras nodrošinātājs?

Kļūstiet arī jūs par saskarnes partneri un piedāvājiet saviem klientiem

piekļuvi Smart Logistics System, izmantojot pastāvīgu savienojumu ar

visu TIMOCOM tīklu, neatkarīgi no izmantotās IT vides;

Laika ietaupīšana un plašāks funkciju klāsts vienā lietotāja saskarnē;

Iespēja atrast jaunus biznesa partnerus un pārvadājumu pasūtījumus no stabiliem un uzticamiem uzņēmumiem;

Rīkojieties digitāli, lai izpildītu klientu prasības.

Uz sākumu