skip navigation

Apskatiet savus pārvadājumus jebkurā brīdī

Jaudīgajā izsekošanas risinājumā tiek apkopotas visas izplatītākās telemātikas sistēmas, un tas notiek vienuviet – platformā Smart Logistics System. Jūs varat skatīt attiecīgos datus par atrašanās vietu skaidrā un vienotā formā. Skatiet izsekojamos transportlīdzekļus no centrālā punkta, nepārslēdzoties starp dažādām lietojumprogrammām. Un tas vēl nav viss. Pārskatāmība piedāvā lielāku drošību visā darījuma gaitā.

Jūsu priekšrocības:

Apkopoti dati no 286 savienotiem telemātikas pakalpojumu sniedzējiem vienā kartē.

Izvairīšanās no pārslēgšanās starp lietojumprogrammām, izmantojiet tiešu transportlīdzekļu izsekošanu Smart Logistics System platformā.

Varat viegli un ātri nodrošināt saviem biznesa partneriem īslaicīgu piekļuvi jūsu GPS datiem.

Pārredzamības nodrošināšana – gan jums, gan jūsu partneriem.

Sekojiet līdzi visam

Skatiet visus pārvadājumus vienotā kartē. Tas ir viegli izdarāms, jo visas izplatītākās telemātikas sistēmas ir apvienotas Smart Logistics System platformā. Jūs varat arī lietot kravu biržu, lai atrastu piemērotas kravas savu transportlīdzekļu tuvumā un aprēķinātu maršrutu līdz galamērķim.

Viedā izsekošana ar kartes skatījumu, lai jūs vienmēr zinātu, kur atrodas jūsu transports.

Pozīcijas datu kopīgošana

Samaziniet nepieciešamību pēc papildu saziņas un ietaupiet vērtīgo laiku, uz laiku ļaujot savam pārvadājumu pakalpojumu pircējam redzēt atrašanās vietas datus. Kā pārvadājumu pakalpojumu pircējs jūs vienmēr zināsiet, kur atrodas jūsu sūtījums un kad tas tiks piegādāts.

Izsekošanas datu sniegšana partneriem.

Izmantojiet izsekošanas funkciju platformā Smart Logistics System.

Izmēģiniet to jau tagad bez maksas!

Vai jums ir kādi jautājumi? Mēs būsim priecīgi jums palīdzēt:

+48 71 737 26 20

Uz sākumu