skip navigation

Tirgus līderis starp transportlīdzekļu un kravu biržām

Darbojieties ātri un efektīvi tūlītējo darījumu tirgū, lietojot TIMOCOM kravu biržu. Neatkarīgi no tā, vai esat pakalpojumu sniedzējs, vai pārvadājumu pakalpojumu pircējs, šeit jūs varat atrast vajadzīgo darījumu partneri. Jūsu priekšrocības: jūs gūstat labumu no jaunām saimnieciskās darbības iespējām, lielāka apgrozījuma un mazāk tukšbraucieniem. Izmantojiet mūsu īpašos piedāvājumus eksprespaku sūtīšanai ar kurjeru vai lietojiet mūsu transporta barometra lietojumprogrammu, lai atrastu kravu un transportlīdzekli, esot kustībā.

Viegli atrodiet kravu

Līdz pat 800 000 starptautisku brīvo transportlīdzekļu un kravu piedāvājumu kravu biržā katru dienu augšupielādē vairāk nekā 130 000 lietotāju no visas Eiropas. Tur tiešām ir kaut kas priekš katra. Neatkarīgi no tā, vai esat kravu ekspeditors, nosūtītājs vai ražošanas un tirdzniecības nozares uzņēmums.

Kravu birža - viegli atrodiet kravu

Ātri ievadiet transportlīdzekļus

Jūs kā pakalpojumu sniedzējs varat lietot lietotājam draudzīgo ievades sadaļu, lai ievadītu vietu transportlīdzekļos piedāvājumus ar informāciju par transportlīdzekļa tipu, tilpumu/svaru, datumu, pašreizējo atrašanās vietu un maršruta galapunktu. Tādā veidā jūs izvairāties gan no braucieniem bez kravas, gan no nevajadzīgām izmaksām. Potenciālie pārvadājumu pakalpojumu pircēji var sazināties ar jums, vienkārši noklikšķinot uz piedāvājuma.

Kravu birža - ātri ievadiet transportlīdzekļus

Prasmīgi piedāvājiet kravu

Jūs varat atrast un piešķirt visu veidu preces, izmantojot kravu ievades un kravu kopsavilkuma sadaļu. Aprakstiet sava sūtījuma izmērus (lielumu), tipu, svaru, atrašanās vietu un galamērķi, cik detalizēti vien iespējams. Tas kravu meklētājiem ļaus atrast tieši to, kas viņiem ir nepieciešams, un saziņa ar jums notiks daudz ātrāk.

Prasmīgi piedāvājiet kravu

Droši izvēlieties kravu

Lietojiet detalizēto skatu kravas piedāvājumā, lai atrastu vairāk informācijas par izvēlēto kravu. Noklikšķinot uz piedāvājuma, pakalpojumu sniedzējiem tiek parādīta jūsu kontaktinformācija, un viņi ar jums var sazināties tieši.

Droši izvēlieties kravu

Izmēģiniet TIMOCOM sistēmu jau tagad!

Noklikšķiniet šeit, lai pieteiktos bez maksas.

Vai jums ir kādi jautājumi? Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt:

+48 71 737 26 20

Kravu un transporta birža

Līdz pat 800 000 starptautisku pārvadājumu piedāvājumu katru dienu. Nevajag būt apmierinātam ne ar ko mazāku.

Starptautiskie pārvadājumi no/uz DE

No

Uz

Garums

Svars

Virsbūves tips

Pēdējā atjaunināšana 2021-04-12 08:00 CET

Slēgtā lietotāju grupa (SLG)

Uzņēmumiem un apvienībām kravu un transportlīdzekļu biržā ir iespēja izveidot slēgtas lietotāju grupas. Tās darbojas kā sava veida kravu tīkls kravu biržas ietvaros un ir arī ienesīgas saimnieciskās darbības tīkls.

Grupas locekļi noformē savus transportlīdzekļu un kravu piedāvājumus SLG, kur vispirms tie ir pieejami tikai grupas dalībniekiem un tikai pēc tam tiek publicēti visiem pieejamajā kravu biržā. Tādējādi SLG dalībnieki informācijai piekļūst agrāk nekā pārējie uzņēmumi un var atrast piemērotus piedāvājumus daudz ātrāk.

Veiksme ir tavās rokās. Viss TIMOCOM lietojumprogrammā!

Lietojumprogramma planšetdatoriem un viedtālruņiem. Lietojiet visu TIMOCOM jebkur

Atzinība

2019. gada augusts - Eiropā nozīmīgākajai kravu un transportlīdzekļu biržai, kuru nodrošina TIMOCOM, ir piešķirta BME apstiprinājuma zīme par "transporta sagādi".

Kvalitātes zīme: BMEnet piešķir TIMOCOM kravu biržai kvalitātes zīmi
Uz sākumu