skip navigation

Mums ir digitāls risinājums jūsu pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumiem!

Vienkārši noformējiet pārvadājumu veikšanas piedāvājumu pieprasījumus, ieskaitot visu svarīgo informāciju par jūsu kravu, un pēc tam saņemiet piedāvājumus no līdz pat 50 savām darījumu kontaktpersonām, kuras jūs aktīvi esat izvēlējies.

Jauna funkcija: lietojiet secīgu saņēmēju grupu, lai noteiktu dažādas saņēmēju grupas, kas saņems jūsu pieprasījumu viens pēc otra saskaņā ar jūsu izveidotu grafiku. Pēc tam jūs varat izvēlēties automātiski publicēt savu kravas piedāvājumu kravu lietojumprogrammā viedierīcēm, kur tas būs redzams katram TIMOCOM sistēmas lietotājam. 

Visbeidzot pārskatiet piedāvātās cenas un izvēlieties savam pasūtījumam labāko pakalpojumu sniedzēju. Veicot šo vienu klikšķi, visi pārējie pakalpojumu sniedzēji saņem paziņojumu par atcelšanu, un jūsu pārvadājuma pieprasījumu var atgriezt pārvadājuma pasūtījumā, kas satur informāciju no jūsu pieprasījuma, ko pēc tam var nosūtīt jūsu pakalpojumu sniedzējam TIMOCOM sistēmā.

Ja pakalpojumu sniedzējs pieņem pārvadājuma pasūtījumu, tiek noformēts savstarpēji juridiski saistošs līgums. Visbeidzot jūs varat pārvaldīt savus digitāli pārvadājumu pasūtījumus, lai sekotu statusam.

Apstrādājiet pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumus digitāli ar saviem darījumu partneriem un pārvaldiet tos centralizēti TIMOCOM sistēmā.

Vēlaties lietot pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumu funkciju? Mēs ar prieku jums palīdzēsim

Sazinieties ar mums tagad!

+48 71 737 26 20

Jūsu priekšrocības:

Pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumi jūsu dzimtajā valodā

Pārvadājumu pieprasījumiem, kas atkārtojas, jebkurā brīdī izmantojiet standartformas

Lietojiet statistisko informāciju, lai pieņemtu lēmumus par turpmāko saimniecisko darbību

Saņemiet e-pasta vēstules par visiem pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumiem, kas jums nosūtīti

Vienkārši apstrādājiet pārvadājumu pasūtījumus digitāli

Vienkāršs lietotāja interfeiss nozīmē ātru un vieglu visu būtisko datu un informācijas ievadi pārvadājumu pieprasījumā.

Vienkārši apstrādājiet pārvadājumu pasūtījumus digitāli

Veiciet pārdomātus pieprasījumus

Ekonomējiet laiku, jautājot līdz pat 50 savu vēlamo pakalpojumu sniedzēju vienlaicīgi pēc tam, kad tie apvienoti saņēmēju grupā.

Ekonomējiet laiku, vienlaicīgi pieprasot piedāvājumu no līdz pat 50 paša(-s) izvēlētiem pakalpojumu sniedzējiem.

Esiet vienmēr informēts par visu

Uzreiz pēc piedāvājuma pieprasījuma nosūtīšanas izvēlētajiem partneriem pieprasījums automātiski parādīsies kopsavilkumā sadaļā "Aktīvie". Tur jūs varat redzēt visus pašreizējos piedāvājumu pieprasījumus.

Salīdziniet piedāvājumu cenas un izvēlieties labāko pakalpojumu sniedzēju

Uzzināt vairāk

Uzziniet, kā tieši apstrādāt pasūtījumus, mūsu pakalpojumu emuārā “TIMOCOM Update Pool”. Emuāru jūs varat aplūkot jebkurā brīdī, kad vēlaties iegūt vairāk informācijas par to, kā darbojas sistēma Smart Logistics System.

Viss vienuviet

Optimizējiet savus uzņēmējdarbības procesus ar digitāliem pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumiem!

Jūs kā pārvadājumu pakalpojumu pircējs informāciju par pieejamību un cenu varat saņemt ātrāk, sūtot savu pārvadājuma piedāvājuma pieprasījumu digitāli dažādiem darījumu partneriem vienlaicīgi.

Jūs kā pakalpojumu sniedzējs varat palielināt savu apgrozījumu, iesniedzot piedāvājumu (reaģējot uz saņemtajiem pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumiem), un palielināt papildu darījumu iespējamību.

Atrodas Vācijā - datu drošība uzņēmumā TIMOCOM

Mēs par Jūsu datiem gādājam ar īpašu rūpību! Šī iemesla dēļ TIMOCOM ir piešķirta kvalitātes zīme "Atrodas resursdatorā Vācijā": dati atrodas resursdatorā Vācijā un uz tiem attiecas Vācijas tiesību akti - it īpaši Vācijas Datu aizsardzības likums, kas ir viens no visstingrākajiem Eiropā.

Izmēģiniet TIMOCOM sistēmu jau tagad!

Izmēģiniet to bez maksas

Vai jums ir kādi jautājumi? Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt:

+48 71 737 26 20

Uz sākumu