Mums ir digitāls risinājums jūsu pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumiem!

Vienkārši noformējiet pārvadājumu piedāvājuma pieprasījumus, iekļaujot visu svarīgo informāciju par jūsu kravu, un pēc tam saņemiet piedāvājumus no līdz pat 50 darījumu kontaktpersonām, kuras aktīvi esat izvēlējies. 

Izmantojot secīgas saņēmēju grupas funkciju, varat atlasīt dažādas saņēmēju grupas, kas viena pēc otra saņems pieprasījumu saskaņā ar jūsu izveidotu grafiku. Jūs vēlāk varat izvēlēties piedāvājuma pieprasījumu automātiski publicēt kravu lietojumprogrammā, kur tas būs redzams ikvienam TIMOCOM tīkla lietotājam. 

Visbeidzot pārskatiet piedāvātās cenas un izvēlieties savam pasūtījumam piemērotāko pakalpojumu sniedzēju. Veicot šo vienu klikšķi, visi pārējie pakalpojumu sniedzēji saņem paziņojumu par atcelšanu, un jūsu pārvadājuma piedāvājuma pieprasījumu var automātiski pārveidot pārvadājuma pasūtījumā, kas satur informāciju no jūsu pieprasījuma, un to pēc tam var nosūtīt jūsu pakalpojumu sniedzējam TIMOCOM sistēmā. 

Tiklīdz pakalpojumu sniedzējs pieņem pārvadājuma pasūtījumu, tiek noformēts savstarpēji juridiski saistošs līgums. Šis process ļauj jums pārvaldīt sūtījumus digitāli, lai jūs vienmēr precīzi zinātu, kas notiek. 

Apstrādājiet piedāvājumu pieprasījumus kopā ar saviem biznesa partneriem tieši Smart Logistics System platformā un centralizēti pārvaldiet tos sistēmā. 


Vēlaties lietot pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumu funkciju? Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt. 


Jūsu priekšrocības:

  • Pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumi jūsu dzimtajā valodā 
  • Pārvadājumu pieprasījumiem, kas atkārtojas, jebkurā brīdī izmantojiet standarta formas. 
  • Lietojiet statistiku, lai pieņemtu lēmumus par turpmāko saimniecisko darbību 
  • Saņemiet e-pasta vēstules par visiem pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumiem, kas jums nosūtīti 

Pieprasiet piedāvājumus digitāli 

Vienkāršā lietotājsaskarne ļauj ātri un viegli ievadīt visus atbilstošos piedāvājuma pieprasījuma datus.

Simply process transport orders digitally

Save time by requesting a quote from up to 50 service providers of your choice at the same time.

Aiciniet pakalpojumu sniedzējus iesniegt piedāvājumus 

Ietaupiet laiku, apkopojot vēlamos pakalpojumu sniedzējus saņēmēju grupās un vienlaikus nosūtot piedāvājuma pieprasījumus līdz pat 50 rūpīgi atlasītiem pakalpojumu sniedzējiem. 

Sekojiet līdzi visam 

Uzreiz pēc piedāvājuma pieprasījuma nosūtīšanas izvēlētajiem partneriem pieprasījums automātiski parādīsies kopsavilkumā sadaļā "Aktīvie" (Active). Tur jūs varat redzēt visus pašreizējos piedāvājumu pieprasījumus. 

Compare the price of the offers and choose the best service provider

Everything at a glance

Informācija par lietojumprogrammu 

Uzziniet, kā digitāli pārvaldīt pasūtījumus, izmantojot TIMOCOM atjauninājumu krātuvi (Update Pool). Atjauninājumu krātuve ir pieejama visu diennakti bez brīvdienām, un tajā ir informācija par visām Smart Logistics System lietojumprogrammām. 

Optimizējiet savus uzņēmējdarbības procesus ar digitāliem pārvadājumu pieprasījumiem.

Kā pārvadājumu pakalpojumu pircējs informāciju par pieejamību un cenas varat saņemt ātrāk, sūtot savu piedāvājuma pieprasījumu digitāli dažādiem darījumu partneriem vienlaicīgi. 

Kā pakalpojumu sniedzējs varat palielināt savu apgrozījumu, iesniedzot piedāvājumu (reaģējot uz saņemtajiem piedāvājumu pieprasījumiem), un palielināt papildu darījumu iespējamību. 

Hosted in Germany – Data security at TIMOCOM

Mēs par Jūsu informāciju gādājam ar īpašu rūpību! Tas ir iemesls, kāpēc TIMOCOM ir piešķirts kvalitātes zīmogs "Atrodas Vācijā". Dati atrodas Vācijā, un tāpēc uz tiem attiecas Vācijas tiesību akti - konkrēti Vācijas datu aizsardzības likums, kas ir viens no visstingrākajiem Eiropā.

Izmantojiet piedāvājumu pieprasījumu lietojumprogrammu platformā Smart Logistics System.

Izmēģiniet to jau tagad bez maksas!

Vai jums ir kādi jautājumi? Ar prieku jums palīdzēsim:

Uz sākumu