skip navigation

Mums ir digitāls risinājums jūsu pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumiem!

Vienkārši noformējiet pārvadājumu piedāvājuma pieprasījumus, iekļaujot visu svarīgo informāciju par jūsu kravu, un pēc tam saņemiet piedāvājumus no līdz pat 50 darījumu kontaktpersonām, kuras aktīvi esat izvēlējies.

Izmantojot secīgas saņēmēju grupas funkciju, varat atlasīt dažādas saņēmēju grupas, kas viena pēc otra saņems pieprasījumu saskaņā ar jūsu izveidotu grafiku. Jūs vēlāk varat izvēlēties piedāvājuma pieprasījumu automātiski publicēt kravu lietojumprogrammā, kur tas būs redzams ikvienam TIMOCOM tīkla lietotājam.

Visbeidzot pārskatiet piedāvātās cenas un izvēlieties savam pasūtījumam piemērotāko pakalpojumu sniedzēju. Veicot šo vienu klikšķi, visi pārējie pakalpojumu sniedzēji saņem paziņojumu par atcelšanu, un jūsu pārvadājuma piedāvājuma pieprasījumu var automātiski pārveidot pārvadājuma pasūtījumā, kas satur informāciju no jūsu pieprasījuma, un to pēc tam var nosūtīt jūsu pakalpojumu sniedzējam TIMOCOM sistēmā.

Tiklīdz pakalpojumu sniedzējs pieņem pārvadājuma pasūtījumu, tiek noformēts savstarpēji juridiski saistošs līgums. Šis process ļauj jums pārvaldīt sūtījumus digitāli, lai jūs vienmēr precīzi zinātu, kas notiek.

Apstrādājiet piedāvājumu pieprasījumus kopā ar saviem biznesa partneriem tieši Smart Logistics System platformā un centralizēti pārvaldiet tos sistēmā.

Vēlaties lietot pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumu funkciju? Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums tagad!

+48 71 737 26 20

Jūsu priekšrocības:

Pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumi jūsu dzimtajā valodā

Pārvadājumu pieprasījumiem, kas atkārtojas, jebkurā brīdī izmantojiet standarta formas.

Lietojiet statistiku, lai pieņemtu lēmumus par turpmāko saimniecisko darbību

Saņemiet e-pasta vēstules par visiem pārvadājumu piedāvājumu pieprasījumiem, kas jums nosūtīti

Pieprasiet piedāvājumus digitāli

Vienkāršā lietotājsaskarne ļauj ātri un viegli ievadīt visus atbilstošos piedāvājuma pieprasījuma datus.

Vienkārši apstrādājiet pārvadājumu pasūtījumus digitāli

Aiciniet pakalpojumu sniedzējus iesniegt piedāvājumus

Ietaupiet laiku, apkopojot vēlamos pakalpojumu sniedzējus saņēmēju grupās un vienlaikus nosūtot piedāvājuma pieprasījumus līdz pat 50 rūpīgi atlasītiem pakalpojumu sniedzējiem.

Ekonomējiet laiku, vienlaicīgi pieprasot piedāvājumu no līdz pat 50 izvēlētiem pakalpojumu sniedzējiem.

Sekojiet līdzi visam

Uzreiz pēc piedāvājuma pieprasījuma nosūtīšanas izvēlētajiem partneriem pieprasījums automātiski parādīsies kopsavilkumā sadaļā "Aktīvie" (Active). Tur jūs varat redzēt visus pašreizējos piedāvājumu pieprasījumus.

Salīdziniet piedāvājumu cenas un izvēlieties labāko pakalpojumu sniedzēju

Informācija par lietojumprogrammu

Uzziniet, kā digitāli pārvaldīt pasūtījumus, izmantojot TIMOCOM atjauninājumu krātuvi (Update Pool). Atjauninājumu krātuve ir pieejama visu diennakti bez brīvdienām, un tajā ir informācija par visām Smart Logistics System lietojumprogrammām.

Viss vienuviet

Ko klienti saka par piedāvājumu pieprasīšanas lietojumprogrammu

“Dittrich Eiltransporte GmbH”, Oliver Stiller

“Ar TIMOCOM sistēmu mēs varam piešķirt pasūtījumus līdz pat 60% ātrāk. Mēs vienkārši visas informācijas pievienošanai un nosūtīšanai izmantojam veidlapu. Mums nav jāgaida nekādas elektroniskā pasta vēstules ar konkrētu vēstuļu veidlapu vai apdrošināšanas apstiprinājumu. Mēs vienkārši visu veicam tiešsaistē.”

Olivers Stillers,
Dittrich Eiltransporte GmbH
TIMOCOM ID 67066

Veiksmes stāsts un video >
“WEMAS Absperrtechnik GmbH”, Stefan Watzlawek

“Pasūtījumu sagatavošana un noformēšana aizņem daudz mazāk laika. Mūsu gadījumā galvenā priekšrocība ir tā, ka TIMOCOM sistēma saglabā visus mūsu kravu pasūtījumus, lai audita gadījumā visa informācija būtu centralizēti pieejama vienuviet.”

Stefans Vaclaveks,
WEMAS Absperrtechnik GmbH
TIMOCOM ID 340064

Veiksmes stāsts un video >

Optimizējiet savus uzņēmējdarbības procesus ar digitāliem pārvadājumu pieprasījumiem.

pārvadājumu pakalpojumu pircējs informāciju par pieejamību un cenas varat saņemt ātrāk, sūtot savu piedāvājuma pieprasījumu digitāli dažādiem darījumu partneriem vienlaicīgi.

pakalpojumu sniedzējs varat palielināt savu apgrozījumu, iesniedzot piedāvājumu (reaģējot uz saņemtajiem piedāvājumu pieprasījumiem), un palielināt papildu darījumu iespējamību.

Atrodas Vācijā – Datu drošība uzņēmumā TIMOCOM

Mēs par Jūsu informāciju gādājam ar īpašu rūpību! Tas ir iemesls, kāpēc TIMOCOM ir piešķirts kvalitātes zīmogs "Atrodas Vācijā". Dati atrodas Vācijā, un tāpēc uz tiem attiecas Vācijas tiesību akti - konkrēti Vācijas datu aizsardzības likums, kas ir viens no visstingrākajiem Eiropā.

Izmantojiet piedāvājumu pieprasījumu lietojumprogrammu platformā Smart Logistics System.

Izmēģiniet to jau tagad bez maksas!

Vai jums ir kādi jautājumi? Ar prieku jums palīdzēsim:

+48 71 737 26 20

Uz sākumu