skip navigation

Par TIMOCOM

Mūsu redzējums

Visu TIMOCOM vieno kopējs loģistikas nākotnes redzējums. Kā FreightTech kravas pārvadājumu tehnoloģiju uzņēmums, mēs ticam pasaulei bez problēmām loģistikā. Tāpēc mēs sev esam izvirzījuši mērķi padarīt loģistiku gudru, drošu un vienkāršu. Šo mēs saucam par nākotni: “Izvērsta loģistika” jeb “Augmented logistics”. Augmented Logistics ir arī mūsu solījums. Mēs ar to saprotam paplašināšanos, pastiprināšanu, uzlabošanos un pilnveidošanos loģistikā. Mūsu klientiem tas nozīmē, ka viņi var risināt savas ar loģistiku saistītās problēmas gudrā, drošā un vienkāršā veidā kopā ar TIMOCOM.

Mūsu veiksmes stāsts

Tas, kas mūs vada un vienmēr ir vadījis, ir vajadzība pēc novatoriskiem risinājumiem. 1997. gada aprīlī kravu ekspeditors Jens Thierman meklēja visu Eiropu aptverošu sagādes platformu kravu pārvadājumu darbiem. Taču viņš neatrada, ko meklēja, un izlēma to izveidot pats! Rezultāts bija TimoCom Soft- und Hardware GmbH. Pēc darba un nedēļas nogalēs uzņēmums sāka izstrādāt savu kravu un transportlīdzekļu biržu. Toreiz pārdrošā ideja šobrīd ir pāraugusi veiksmīgākajos IT speciālistos Eiropas pārvadājumu un loģistikas nozarei. 2018. gadā TimoCom Soft- und Hardware GmbH mainīja nosaukumu uz TIMOCOM GmbH.

Mūsu piedāvājums

Kā Eiropas loģistikas tīkla celmlauzis un vadītājs mēs piedāvājam Eiropas pirmo Smart Logistics System, kurā katru dienu tiek augšupielādēts līdz pat 800 000 brīvo kravu un transportlīdzekļu piedāvājumu. Sistēmas daļa ir arī mūsu neitrālais tīkls, kurā ir vairāk nekā 45 000 pārbaudītu uzņēmumu. Šī neitralitāte ir svarīga priekšrocība, jo darījumi var tikt noslēgti tieši starp līgumpartneriem.

Mūsu daudzpusīgums

Pateicoties mūsu specializācijai un starptautiskumam, šodien gan mūsu centrālajā birojā Vācijas pilsētā Erkratā netālu no Diseldorfas, gan pārstāvniecībās Polijā, Čehijā un Ungārijā strādā vairāk nekā 500 darbinieku no vairāk nekā 30 valstīm. Uzņēmumu vada tā dibinātājs Jens Thiermann sadarbībā ar savu dēlu Tim Thiermann, apvienojot ilglaicīgu pārvaldības pieredzi un jaunas perspektīvas, lai ģimenes uzņēmums virzītos uz priekšu. Kopā mēs jau varam atskatīties uz daudziem veiksmīgiem uzņēmuma atskaites punktiem.

TIMOCOM skaitļos

500+

darbinieku (kopā)

30+

valstu (darbinieki)

85,3

milj. eiro ieņēmumi

23

gada pieredze IT jomā

4

atrašanās vietas

45 tūkst. +

starptautiski klienti

Skaitļi 12/2020.

TIMOCOM — fakti un skaitļi

Nosaukums TIMOCOM GmbH
Valde Jens Thiermann, Tim Thiermann
Darbinieki Vairāk nekā 500 vairāk nekā 30 valstīs
Uzņēmuma centrālais birojs Timocom Platz 1, DE-40699 Erkrath
Pārstāvniecības Polija, Čehija, Ungārija
Ieņēmumi 85,3 miljoni eiro (2020. finanšu gads)
Uz sākumu