Hermes Forwards Srl.

"Hermes Forwards Srl." ir Rumānijā aktīvs pārvadājumu un transporta uzņēmums. Tā 20 personu kolektīvam ir plaša un atzīta pieredze Rumānijas un Eiropas pārvadājumu tirgū. Uzņēmums aktīvi darbojas visā Rumānijā, un tam ir struktūrvienības Bukarestē, Timișoara, Deva, Satu Mare un Miercurea Ciuc. Viņu sauszemes pārvadātāju tīkls garantē attīstītu, uzticamu un atzītu kvalitāti. Tām ir piekļuve vairāk nekā 2000 kravas automašīnu parkam dienā. To sadarbības partneri ir starptautiski uzņēmumi, kā arī nelieli un vidēji uzņēmumi visā Eiropā.

TC: Vai varat minēt gadījumu, kad kāda ar saimniecisko darbību saistīta problēma ir veiksmīgi atrisināta, pateicoties galvenokārt TIMOCOM starptautiskajam parādu piedziņas dienestam?

Csaba Török: Mēs varētu minēt dažādus veiksmes stāstus, precīzs veiksmīga iznākuma rādītājs ir 93,75 %. Mums ir daudz gadījumu, kad ar jūsu palīdzību piedzīto summu apmēri ir pārsnieguši 10 000 eiro. Mūsu sadarbībai turpinoties, mani kolēģi ir iemācījušies strādāt ar jūsu darbiniekiem, un tas mums ir palīdzējis dažus strīdīgus gadījumus atrisināt ātrāk un daudz efektīvāk. Protams, ka visa summa ne vienmēr tiek samaksāta uzreiz, bet gan pa daļām, taču arī to mēs uzskatām par veiksmi.

TC: Kā jūs izlemjat, vai paši varat atrisināt strīdīgo gadījumu, vai arī tā risināšanā ir jāvēršas pēc palīdzības TIMOCOM starptautiskajā parādu piedziņas dienestā? Un kā mūsu parādu piedziņas dienests piedāvā risinājumus, kas palīdz izvairīties no ilgstošas tiesvedības?

Csaba Török: Mēs starptautiskajai parādu piedziņas nodaļai sūtām jebkuru gadījumu, kurā maksājums ir kavēts vairāk nekā 30 dienas un mums nav informācijas par apmaksas veikšanu. Mēs noteikti vēršamies pēc palīdzības gadījumos, kad ir jārisina ar ārvalstu sadarbības partneriem saistītas problēmas, jo starptautiskā komanda strādā efektīvāk citās valstīs. Mēs patiešām uzskatām, ka ātrais un efektīvais process, kā arī pārskatāmā, konkrētā un ātrā komunikācija dažādos jautājumos ir papildu pakalpojums.

Uz sākumu