MEM BAU Srl.

Uzņēmums "MEM BAU Srl." kā ģimenes uzņēmums ir dibināts 2005. gadā. Uzņēmums jau ir viens no nozīmīgākajiem Rumānijas tirgū. Kā zīmola izplatītājs, kas sadarbojas ar lieliem celtniecības materiālu uzņēmumiem, tas pārdod vairāk nekā 10 000 veidu izstrādājumu.

2013. gadā uzņēmums nodibināja jaunu struktūrvienību – "MEM BAU Express", kas, pateicoties lieliskai speciālistu komandai, ir kļuvusi par dinamiski augošu kravu ekspedīcijas uzņēmumu. Galvenie saimnieciskās darbības veidi ir iekšzemes un starptautiskie pārvadājumi, kuru kvalitāti un augsto veiktspēju garantē nepārtraukti augošais transportlīdzekļu parks

Mēs jautājām loģistikas daļas vadītājai Kitti Hatvani par mūsu TIMOCOM starptautisko parādu piedziņas dienestu.

TC: Kad sākāt izmantot mūsu parādu piedziņas dienesta pakalpojumus?

HK: Par parādu piedziņas dienestu uzzinājām, kad parakstījām līgumu ar TIMOCOM 2013. gadā. Pēc sešiem mēnešiem mēs lūdzām TIMOCOM parādu piedziņas nodaļas palīdzību kādā konkrētā gadījumā un rezultātā mēs sev pienākošos naudu saņēmām. Ir vairāki uzņēmumi, no kuriem maksājumus saņemam tikai pēc parādu piedziņas dienesta piesaistes, taču mēs ar tiem strādājam, jo zinām, ka savus parādus viņi beigās samaksās.

TC: Vai uzskatāt šo sadarbību par lielu veiksmi, vai arī varbūt varat pastāstīt kādu konkrētu veiksmes stāstu?

HK: Par veiksmes stāstu mēs uzskatām katru ar starptautiskā parādu piedziņas dienesta palīdzību piedzīto parādu. Taču es gribētu akcentēt vienu gadījumu, kuru es uzskatītu par daļēju veiksmes stāstu, jo līgums ar attiecīgo sadarbības partneri tika lauzts vēl pirms mēs spējām piedzīt visu summu; neskatoties uz to, ar jūsu palīdzību mēs 2 mēnešu laikā spējām piedzīt 65 % no kopējās parāda summas, kas ir vairāk nekā 6000 EUR.

TC: Kāda ir Jūsu pieredze, izmantojot mūsu pakalpojumus?

HK: Pārvadājuma pasūtījums, kas netiek apmaksāts, ir bezjēdzīgs. Tāpēc mums ir ārkārtīgi svarīgi, lai mūsu lietotajām platformām būtu nodaļa, kas atvieglo saskaņā ar rēķiniem neveikto maksājumu piedziņu. Mūsu uzņēmums ir pilnībā apmierināts ar TIMOCOM starptautisko parādu piedziņas dienestu, un es iesaku TIMOCOM klientiem izmantot tā pakalpojumus! Tas uzņēmumam sniedz drošības sajūtu, kad zini, ka esi drošās rokās ar TIMOCOM.

Uz sākumu