“TIMOCOM noliktavu pakalpojumu biržas atklājums mūsu uzņēmumam bija patiesa veiksme”

Kā kravu pārvadāšanas uzņēmums no Bavārijas atrada jaunu noliktavu tikai ar vienu pogas klikšķi

“Lielākajai daļai cilvēku, kuri nav no šī reģiona vai nav iesaistīti šajā darbības jomā, pat nav nojausmas, ka mums ir osta,” stāsta Olivers Mērings (Oliver Möhring), pilnvarotais “Germatrans” pārstāvis un iepirkumu vadītājs Nirnbergā, Bavārijas otrajā lielākajā pilsētā. “Taču būtībā mūsu osta ir visas Vācijas dienvidu daļas kravu pārvadāšanas un loģistikas centrs. Mēs patiesi nevarētu atrast labāku vietu mūsu uzņēmuma izvietojumam.” “Germatrans” atrodas Rotterdamer Straße Nirnbergas rūpniecības rajonā. Tas ir kravu pārvadāšanas uzņēmums, kura darbība koncentrējas uz kravu pārvadāšanu uz Skandināviju un no Skandināvijas. Uzņēmums ir dibināts 1984. gadā, un sākotnēji tas nodrošināja kravu glabāšanu un pārvadāšanu Vācijā.

Skandināvijai uzņēmums pievērsa uzmanību 1999. gadā, kad “Germatrans” vadību pārņēma pašreizējais vadītājs Johens Reslers (Jochen Rößler). Viņš jau darbojās Skandināvijas tirgū un koncentrējās uz biznesa paplašināšanu šajā virzienā. “Tieši tā, un ar to brīdi lietas patiesi sāka notikt,” teic Reslers. Darbība, kas Skandināvijā aizsākās vien ar trim uzņēmuma īpašumā esošiem transportlīdzekļiem un sešiem apakšlīgumniekiem, tagad ir izaugusi līdz 30 kravas automobiļiem – gan uzņēmumam, gan ārēji piederošiem. “Turklāt šobrīd mums ir 25 darbinieki,” Reslers piebilst.

Nav noliktavas, bet ir milzum daudz ideju

Vēl pavisam nesen uzņēmums “Germatrans” bija gana priecīgs, ka savā apkaimē varēja izmantot sadarbības partnerim piederošu noliktavu. Taču strukturālo izmaiņu rezultātā šīs telpas vairs nebija pieejamas. Vajadzēja rast risinājumu, turklāt ātri. “Esam TIMOCOM klienti jau gandrīz 20 gadu, tādēļ mūsu pirmā doma bija – kā šis uzņēmums var mums palīdzēt?” Mērings negaidīja, ka Smart Logistics System ietvaros atradīs noliktavu pakalpojumu biržas piedāvājumu. “Būtībā tas, ka mēs to atradām, drīzāk bija laimīga nejaušība – mūsu uzņēmumam tas bija patiesi veiksmīgs gadījums”

Viņš drīz atklāja, ka “Germatrans” var izmantot tīmeklī bāzēto TIMOCOM noliktavu piedāvājumu biržu, lai skatītu daudzas un dažādas glabāšanas vietas gan Nirnbergā, gan tās tuvumā. Piedāvājumā bija daudz izvēļu iespēju, un nosūtīt pieprasījumus bija vienkārši. Mērings stāsta: “Vietu piedāvājums noliktavu pakalpojumu biržā bija lielisks, turklāt tās bija viegli pārlūkojamas. Bija daudz sludinājumu, un bija daudz opciju meklējumu sašaurināšanai, tādēļ varējām atrast to, kas mums bija nepieciešams.” Tā nebija nejaušība. Iespējas atrast vispiemērotāko piedāvājumu noliktavu pakalpojumu biržā pieaug proporcionāli lietotāju skaitam. TIMOCOM noliktavu pakalpojumu birža nodrošina neapšaubāmi lielāko arvien pieaugošo un Eiropā daudzveidīgāko vietu preču glabāšanai piedāvājumu tīklu. Sistēmas lietotājiem automātiski ir pieeja noliktavu biržai un līdz ar to vairāk nekā 7000 noliktavu piedāvājumu sniedzējiem 44 Eiropas valstīs.

Ātri risinājumi, neskatoties uz īpašām prasībām

“Atbildes pienāca patiesi ātri. Mums nācās sazināties tikai ar dažiem uzņēmumiem. Savu jauno noliktavu mēs atradām nedēļas laikā, lai gan mums bija īpašas prasības attiecībā uz glabāšanas vietu,” norāda Mērings. Šīs īpašās prasības sarežģīja “Gematrans” iespēju rast aizvietojumu. Kādam no “Gematrans” klientiem regulāri bija jāsūta darbinieki noliktavā, lai izņemtu no tās uz paletēm glabātās preces. Un ar šo problēmu sastapās lielākā daļa uzņēmumu. Saimnieki negribēja redzēt savās noliktavās ārējus darbiniekus. Taču uzņēmumam “Spedition Maierl”, “Germatrans” jaunajam sadarbības partnerim, šāda darba kārtība neradīja problēmu. “Ja uzņēmumam ir īpašas prasības, mēs vienmēr pārbaudām, vai tās varam izpildīt. Mēs nekad uzreiz nesakām – nē,” skaidro Marks Olivers Meierls (Mark-Oliver Maierl), kravu pārvadāšanas uzņēmuma vadītājs. Stāstu turpina “Spedition Maierl” pilnvarotais pārstāvis Kristians Starks (Christian Stark): “Līdz šim esam spējuši izpildīt lielāko daļu klientu prasību.” Tostarp “Germatrans” prasības. Sadarbība sākās tikai šogad, bet tā paplašinās, pateicoties abu uzņēmumu līdz šim gūtajai savstarpējai pozitīvai pieredzei. Turpmāk visas “Germatrans” preču glabāšanas vajadzības nodrošinās uzņēmumam “Spedition Maierl” piederošā noliktava un loģistikas telpa. “Ceram, ka sadarbība turpināsies nākamos 30 gadus,” smaidot piebilst Mērings.

Vairāk par to, kā izmantot noliktavu pakalpojumu biržu un tās funkcijas, varat skatīt mūsu vietnē sector article.

Uz sākumu