Visi jaunumi īsumā

Pašreizējā informācija plašsaziņas līdzekļiem

24.10.2019

Karsta kafija ar TIMOCOM pārstāvjiem izstādē TransLogistica 2019

Vai lietišķu sarunu laikā ir jāvalda saspringtai gaisotnei? Protams, nē! Mēs to zinām, un tāpēc TIMOCOM vēlas Jūs uzaicināt uz kafijas tasi starptautiskajā tirdzniecības izstādē TransLogistica 2019 un pārrunāt to, kā varam Jums palīdzēt ikdienas darbā.

Lasīt vairāk >
23.10.2019

Blokķēde — tehnisks brīnums loģistikas nozarei un piegādes ķēdēm?

TIMOCOM bija vienreizīga iespēja nodrošināt, ka uzņēmuma septembrī rīkotajā LiveTalk piedalījās zinoša blokķēdes eksperte. Sidsela Ritere Lešenkola (Sidsel Rytter Løschenkohl) profesionālo pieredzi ir guvusi strādājot Deloitte EMEA Blockchain Lab Dublinā, un, ikdienā strādājot ar bankām un apdrošināšanas sabiedrībām, viņa regulāri ir saskarē ar šo tehnoloģiju.

Lasīt vairāk >
06.06.2019

Bruģējot ceļu uzņēmumiem uz digitālo laikmetu

Erkrata/Minhene (Vācija), 2019. gada 5. jūnijs — TIMOCOM vēlas dot iespēju pārvadājumu un loģistikas uzņēmumiem ieiet digitālajā laikmetā. IT pakalpojumu sniedzējs Minhenē notiekošajā 2019. gada pārvadājumu un loģistikas izstādē prezentēs plašu jaunu lietojumprogrammu, interfeisu un partneru sistēmu, kas digitāli palīdz loģistikas speciālistiem visās pārvadājumu procesa jomās. "Mēs vēlamies jaunievedumus, kas palīdz mūsu klientiem ikdienā un nodrošina, ka viņi ir tikpat viegli pieejami, cik elektroenerģija no kontaktligzdas", saka uzņēmuma TIMOCOM oficiālais pārstāvis Gunnars Gbureks (Gunnar Gburek).

Lasīt vairāk >

Plašsaziņas līdzekļi

Ir pieejama tekstu mediatēka par TIMOCOM un no TIMOCOM vizuālai uzlabošanai. Attēli un dokumenti ir pieejami lejupielādei šādās četrās kategorijās: "Nozare", "Notikumi", "Uzņēmums" un "Platforma/Pakalpojumi". Citas filtrēšanas iespējas (piemēram, valodas izvēle) nodrošina intuitīvu mediatēkas lietošanu.

Uz mediatēku

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem

TIMOCOM GmbH
Company communication
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

Uz sākumu

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai. Uzzināt vairāk.