Informācija presei

Šeit Jūs varat atrast jaunāko informāciju presei par dažādām ar TIMOCOM, klientiem un nozari saistītām tēmām.

Koronavīrusa krīzes attīstības iespaidā radusies neskaidrība ir izraisījusi strauju pārvadājumu piedāvājumu pieaugumu Eiropas transporta tirgū. Tilmans Feke, TIMOCOM biznesa analītiķis, stāsta, ka līdz marta vidum Eiropas vadošajā kravas biržā bijis neparasti augsts pieprasījums pēc pārvadājumiem: “Daudzi uzņēmumi veica pasūtījumus agrīni, jo bija uztraukums par iespējamu robežu slēgšanu un citiem ierobežojumiem, reaģējot uz koronavīrusu.”

Līdz ar to 2020. gada pirmajā ceturksnī TIMOCOM reģistrēja par 16 procentiem vairāk kravas piedāvājumu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Pārvadājumi no ES valstīm uz Itāliju pieauga par 26 procentiem, bet pārvadājumi uz Poliju — par neticamiem 53 procentiem. Refrižeratora kravas automašīnas bija īpaši pieprasītas. Saskaņā ar kravas biržas operatora sniegto informāciju, aktīvākajā posmā pieprasījums pēc kravas automašīnām ar temperatūras kontroli palielinājās par 50 procentiem salīdzinājumā ar iepriekšējā gada datiem.

Lasīt vairāk >

IT uzņēmums iegulda pūles piegādes ķēžu uzturēšanā / klienti var nekavējoties organizēt loģistiku no mājas biroja

Līdz turpmākam paziņojumam ir atcelti IP ierobežojumi.

Vairāk nekā 5000 licences jau ir veikušas pāreju.

Mērķis ir izvairīties no sastrēgumiem, katru dienu nodrošinot piekļuvi vairāk nekā 750 000 kravas un transportlīdzekļu telpas piedāvājumiem no visas Eiropas.

Lasīt vairāk >

Vai lietišķu sarunu laikā ir jāvalda saspringtai gaisotnei? Protams, nē! Mēs to zinām, un tāpēc TIMOCOM vēlas Jūs uzaicināt uz kafijas tasi starptautiskajā tirdzniecības izstādē TransLogistica 2019 un pārrunāt to, kā varam Jums palīdzēt ikdienas darbā.

Lasīt vairāk >

TIMOCOM bija vienreizīga iespēja nodrošināt, ka uzņēmuma septembrī rīkotajā LiveTalk piedalījās zinoša blokķēdes eksperte. Sidsela Ritere Lešenkola (Sidsel Rytter Løschenkohl) profesionālo pieredzi ir guvusi strādājot Deloitte EMEA Blockchain Lab Dublinā, un, ikdienā strādājot ar bankām un apdrošināšanas sabiedrībām, viņa regulāri ir saskarē ar šo tehnoloģiju.

Lasīt vairāk >

Erkrata/Minhene (Vācija), 2019. gada 5. jūnijs — TIMOCOM vēlas dot iespēju pārvadājumu un loģistikas uzņēmumiem ieiet digitālajā laikmetā. IT pakalpojumu sniedzējs Minhenē notiekošajā 2019. gada pārvadājumu un loģistikas izstādē prezentēs plašu jaunu lietojumprogrammu, interfeisu un partneru sistēmu, kas digitāli palīdz loģistikas speciālistiem visās pārvadājumu procesa jomās. "Mēs vēlamies jaunievedumus, kas palīdz mūsu klientiem ikdienā un nodrošina, ka viņi ir tikpat viegli pieejami, cik elektroenerģija no kontaktligzdas", saka uzņēmuma TIMOCOM oficiālais pārstāvis Gunnars Gbureks (Gunnar Gburek).

Lasīt vairāk >

Erkrata, Vācija, 09.05.2019 – ikviens, kas darbojas loģistikas nozarē, no 4. līdz 7. jūnijam būs 2019. gada pārvadājumu un loģistikas komercizstādē, un tāpēc, protams, izstādes norises vietā Minhenē būs arī TIMOCO ar savu devīzi šī gada komercizstādei: “One system. One network. One future” (“Viena sistēma. Viens tīkls. Viena nākotne.”). Pasaulē nozīmīgākās komercizstādes apmeklētāji var apmeklēt stendu 317/418 hallē A5, lai apskatītu īpaši pielāgoto sistēmas sākuma lapu, jaunākās viedās lietojumprogrammas funkcijas un divvirzienu pārvadājumu pasūtījumu interfeisu.

Lasīt vairāk >

Saskaņā ar Vācijas Apdrošinātāju asociācijas (GDV) sniegto informāciju 70 procenti pa Vācijas ceļiem braucošo kravas automašīnu nav nostiprinātas nepareizi vai nepietiekami. Sūtījuma pareiza nostiprināšana ir obligāta saskaņā ar Vācijas likumu “Par ceļu satiksmi” (StVO) un Vācijas Komerckodeksu (HGB). Taču kas galu galā ir atbildīgs — ekspeditors, autovadītājs vai kravas nosūtītājs? Un kā patiesībā notiek kravas nostiprināšana? Eksperts, apmācītājs un autors Alfreds Lampens (Alfred Lampen) sniedz vērtīgus padomus par kravu nostiprināšanu loģistikas nozarē.

Lasīt vairāk >

Jaunuzņēmuma “Park Your Truck” vadītāja Denīze Sčustere (Denise Schuster) ir iecerējusi mazināt stāvvietu problēmas pie Vācijas šosejām esošajās atpūtas pieturās, izmantojot kravas automašīnu stāvēšanas vietu rezervēšanas portālu. Mēs apspriedām šo projektu ar viņu TIMOCOM LiveTalk 2018. gadā Hannoverē notikušās komercizstādes “IAA Commercial Vehicles” laikā.

Lasīt vairāk >

Erkrata/Poznaņa, 31.10.2018 Recepte ir gana vienkārša: 50 dažādas specializācijas loģistikas eksperti no astoņām Eiropas valstīm satiekas, apmainās ar pieredzi un strādā kopā, lai radītu jaunu idejas. Viss ar nosaukumu “TIMOCOM Networking Experience 2018”. Bet TIMOCOM darbiniekiem bija jāieliek gana daudz sirds un dvēseles, nemaz jau nerunājot par organizatorisko darbu, lai liktu loģistikas vadītājiem, pārvadājumu uzņēmumu īpašniekiem un asociāciju pārstāvjiem izbrīvēt divas dienas savā grafikā un apmeklēt pasākumus. Viņiem bija jāpierāda, ka pasākums sniedz īstu pievienoto vērtību.

Lasīt vairāk >

Erkrata/Hannovere 30.10.2018  – 435 debijas pasaulē – viens uzvarētājs: “Šī gada izstādē “IAA Commercial Vehicles”, kurā galvenais uzsvars likts uz elektrisko mobilitāti un tīklošanu, nepārprotamais uzvarētājs ir vide,” saka uzņēmuma TIMOCOM oficiālais pārstāvis Gunnars Gbureks (Gunnar Gburek). TIMOCOM nozīmīgākajā starptautiskajā transporta, loģistikas un mobilitātes komercizstādē arī piedzīvoja debiju. IT uzņēmums pirmo reizi prezentēja jaunu stratēģisko virzienu veiksmīgajai pārvadātāju platformai visā Eiropā: Smart Logistics System, 

Lasīt vairāk >

Erkrata/Hanovere, Vācija, 2018.09.19 – 8. reizi pēc kārtas TIMOCOM, kas ir Eiropā vadošais loģistikas IT uzņēmums, piedalīsies IAA Commercial Vehicles 2018, kas notiks Hanoverē. Šogad TIMOCOM izmanto iespēju darīt kaut ko jaunu. Vadošajā mobilitātes, transporta un loģistikas konferencē uzņēmums prezentēs pirmo Viedo loģistikas sistēmu, reprezentējot Plašāko loģistiku (Augmented Logistics) un jaunu, elastīgu logotipu

Lasīt vairāk >

Erkrata/Hanovere, Vācija, 22.08.2018 – Eiropas vadošais loģistikas IT un datu speciālists “TIMOCOM” piedalīsies “IAA Commercial Vehicles 2018” Hanoverē (no 20. līdz 27.09.) ar fundamentāli pārskatītu zīmola prezentāciju un jauniem IT risinājumiem, gatavs nodrošināt lietotājiem labāku redzamību un tīklošanu visā pārvadājumu sistēmā.

Lasīt vairāk >

Saziņa ar presi

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

Uz sākumu

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai analītikai, personalizētam saturam un reklāmai. Uzzināt vairāk.