20.04.2017

Jaunais TimoCom pakalpojumu emuārs dara lietotājus gudrākus

TimoCom jaunumu krātuvē Update Pool jūs varat atrast ar pārvadātāju platformu saistītus padomus un viltības

(1)

Erkrata, Vācija, 19.04.2017 – Kravu komplektētāji, ekspeditori un kravu pārvadātāji ikdienā lieto TimoCom, lai atrastu vai piedāvātu kravas un vietu tām transportlīdzekļos. Tomēr daudzi zina tikai nelielu daļu no visām pieejamajām funkcijām un tādējādi palaiž garām vairāk iespēju biznesā. Lielisks palīgs šajā ziņā ir TimoCom jaunais pakalpojumu emuārs "Update Pool".

"Pilnībā izmantojot pārvadātāju platformā pieejamās iespējas, katru dienu tiek ietaupīts daudz vairāk laika un palielināts apgrozījums", skaidro TimoCom oficiālais pārstāvis Gunnar Gburek. Tagad lielisks situācijas risinājums ir pieejams TimoCom pakalpojumu emuārā "Update Pool". Šajā lapā IT pakalpojumu sniedzējs izskaidro visus jaunievedumus, kā arī izklāsta pamatinformāciju par pārvadātāju platformu.  Papildus detalizētiem norādījumiem, ieskaitot lietojumprogrammas ekrānuzņēmumus, lietotāji var noskatīties īsus palīdzības videomateriālus. Gburek norāda, ka pakalpojumu emuāru nolūku precīzi raksturo tā nosaukums "Update Pool" (jaunumu krātuve): "Šajā lapā ir apkopota noderīga informācija par pārvadātāju platformas lietošanu, lai tās lietotājs pastāvīgi būtu lietas kursā par visiem jaunumiem."

Mēs ikdienā apkopojam savu klientu biežāk izteiktos lūgumus

Vairums jauninājumu ir praksē ieviesti uzlabojumi, kurus ir vēlējušies redzēt TimoCom klienti. Citiem vārdiem runājot, viņi paši palīdz veidot savā darbā izmantojamu palīglīdzekli. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams atrast kaut ko konkrētu, izplānot labāku maršrutu vai izveidot standartformas, izmantojot jaunumu krātuvē iegūtās papildu zināšanas, TimoCom lietotāji savus līgumus par pārvadājumu veikšanu var noslēgt ātrāk, vienkāršāk un drošāk.  Piemēram, ražošanas un tirdzniecības nozarē strādājošie klienti var detalizētāk aprakstīt savas pārvadājamās kravas, norādot visas iekraušanas un izkraušanas vietas. Izmantojot šo informāciju, kravu pārvadātāji zina, vai viņi var vai nevar uzņemties attiecīgā pasūtījuma izpildi, aiztaupot jautājumu uzdošanu pa tālruni un ļaujot ātrāk atrast īsto pasūtījumu. Tā kā pārvadājumu platformā ik dienu tiek ievadīti līdz pat pusmiljonam kravu un transportlīdzekļu piedāvājumu, šāda precizitāte ir īpaši būtiska. Vēl viens uzlabojums, kura pamats ir no klientiem saņemtās atsauksmes, ir kravu un vietu transportlīdzekļos meklēšana konkrētos datumos vai laikposmos. Tagad, veicot vienu meklēšanu, klienti var saplānot visu nedēļu. Tas ļauj aizmirst par laikietilpīgajiem atsevišķajiem pieprasījumiem.

Jaunumi, funkcijas, pamatinformācija – viss vienuviet

TimoCom klienti un jebkurš, kuru interesē, kur atrast jaunās funkcijas un kā tās lietot, nepieciešamo informāciju regulāri var saņemt, apmeklējot updatepool.timocom.com.

Vairāk informācijas par TimoCom – tīmekļvietnē www.timocom.lv un https://updatepool.timocom.com/lv/update.

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu