11.07.2017

Labākais zīmols 2017. gadā: TimoCom saņem ETM godalgu

Divi ir labāk nekā viens: IT speciālists saviļņots par divkāršu atzinību

(1)

Erkrata, Vācija, 11.07.2017. – ETM Verlag lasītāji ir izvēlējušies: 21. jūnija vakarā IT speciālists TimoCom oficiālā ceremonijā Ludvigsburgā (Ludwigsburg) 8. reizi pēc kārtas saņems godalgu kā "Labākais zīmols" kategorijā "Kravu birža". Papildus tam Eiropā lielākās pārvadātāju platformas nodrošinātājs ieguva 3. vietu jaunajā kategorijā "Loģistikas platforma". Beigās TimoCom stāvēja uz uzvarētāju pedestāla blakus vispasaules kompānijām "Daimler" un "Bosch".

ETM godalga tiek piešķirta par nopelniem novatorisku produktu un pakalpojumu izstrādē pārvadājumu un loģistikas nozarē. Balsojumā piedalījās 11 413 leurotransport.de, lastauto omnibus, trans aktuell un FERNFAHRER lasītāji, un viņi visi atzina: uzņēmums TimoCom atkal ir labākais kategorijā "Kravu birža". Ar ETM lasītāja izvēles godalgām TimoCom šogad veicās vēl labāk: IT speciālists ieguva 3. vietu jaunajā kategorijā "loģistikas platforma". Šī īpašā godalga ir nepārprotams vēstījums: klienti zina, ka TimoCom viņiem palīdzēs digitālās transformācijas procesā, kā arī ka TimoCom reaģē uz dažādajām visu loģistikas ķēdes dalībnieku prasībām.

TimoCom mārketinga daļas vadītāja Pélagie Mepin pieņēma ETM godalgu Ludvigsburgā esošajā Residenzschloss. "Šī godalga mums ir apliecinājums, ka mēs turpinām pilnveidot un optimizēt TimoCom platformu, lai nodrošinātu, ka tiek apmierinātas mūsu klientu vajadzības un izpildītas viņu individuālās prasības. Un ne tikai! Godalga jaunajā kategorijā "Loģistikas platforma" ir zīme, ka mēs no vienkāršas kravu biržas esam izauguši līdz visaptverošai pārvadātāju platformai, kurā ir noderīgas lietojumprogrammas visiem pārvadājumu nozarē iesaistītajiem. Mēs vēlreiz vēlamies pateikties visiem ETM lasītājiem un uzticīgajiem TimoCom klientiem!"

Jaunums uzņēmumā TimoCom: TC Transport Order®

Attiecībā uz novatorisku produktu un pakalpojumu izstrādi — lietojumprogramma TC Transport Order® pārvadātāju platformā ir bijusi pieejama kopš jūlija sākuma. Jaunā lietojumprogramma digitalizē pārvadājumu pasūtījumus un ļauj vairāk nekā 120 000 lietotājiem noformēt pārvadājumu darījumus digitāli – tieši TimoCom platformā.

Ar šo un citiem jauninājumiem TimoCom cer ETM godalgu saņemt atkal nākamgad.

Vairāk informācijas par TimoCom ir vietnē www.timocom.lv

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu