08.06.2015

Pelniet vairāk naudas ar kravām no pirmavotiem

Kravu birža salīdzinājumā ar klusajiem telefoniem

(2)

Erkrata, 08.06.2015 Transporta bizness jau ir skarbs un šobrīd ekspeditoriem Austrumeiropā ir jāsastopas ar lielākām problēmām, jo īpaši pēdējo mēnešu laikā. Sankcijas pret Krieviju ir izraisījušas ekonomisko lejupslīdi un tagad Vācijas minimālās algas likums rada administratīvā darba slodzi. Šobrīd vēl svarīgāk nekā jebkad ir gūt maksimālo labumu no saviem transporta pasūtījumiem, kā skaidro TimoCom Polijas reģionālā vadītāja Klaudia Grzybowska: "Vislielāko peļņas daļu dod kravas no pirmavotiem. Šīs kravas iespējams atrast Eiropas lielākajā iepirkumu platformā: TimoCom."

Izdevīgi transporta darba piedāvājumi tieši no Rietumu darbuzņēmējiem
Ikviens zina klusos telefonus: No sākotnējā vēstījuma paliek tikai neliela daļa. Līdzīgi notiek ar kravu iegādi. Jo vairāk starpnieku starp klientu un piegādātāju, jo mazāka ir peļņa. Turklāt tam, kurš atrodas piegādes ķēdes galā, ir visilgāk jāgaida samaksa. Ikviena iesaistītā puse sev izmanto dažas apstrādei paredzētās dienas. "Pie TimoCom kā pārvadātāja es varu saņemt izdevīgus pasūtījumus no sertificētiem uzņēmumiem. Tas ne tikai nozīmē lielāku peļņu, bet arī ātrākus norēķinus", uzsver Grzybowska, "Pateicoties tiešai saziņai starp klientu un piegādātāju, informācijas plūsma ir daudz labāka. Kā klients es vairāk kontrolēju pasūtījumu." Tāpēc darbs ir brīvāks un sniedz gandarījumu visiem. Palielinās turpmāko darbu un rekomendāciju iespēja.  

Izmantojiet visu potenciālu un palieliniet savas iespējas
Reģionālā vadītāja iesaka arī maksimāli izmantot programmu, lietojot arī mobilo piekļuvi vai izsekošanas platformu. Jo īpaši mazākie uzņēmumi var gūt labumu no ietaupījuma un visām mobilās piekļuves funkcijām. Pateicoties lietojumprogrammai, pasūtījumus iespējams saņemt ar viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību no jebkuras vietas. Tas ietaupa ne tikai laiku, bet arī naudu. Lai palielinātu transporta pasūtījuma iespējas, TimoCom lietotāji norāda savā profilā, vai viņi ir izsekojami. TimoCom jau ir integrējis saskarnes visiem tradicionālajiem GPS sniedzējiem Eiropā.

Ar TimoCom Jūs tiešā nozīmē varat saņemt transportu no pirmavotiem:

Vairāk informācijas par TimoCom ir vietnē www.timocom.lv

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu