15.08.2018

TimoCom 10. reizi saņem ETM balvu: Labākais zīmols 2018. gadā:

TimoCom pārvadātāju platforma palīdz uzņēmumiem digitalizēties

(3)

Gadadiena un īpašs pagodinājums: 21. jūnijā notikušajā oficiālajā ETM Verlag balvu pasniegšanas ceremonijā IT speciālists TimoCom 10. reizi pēc kārtas ieguva labākā zīmola titulu kategorijā "Kravu birža". Vēl viena nodaļa Eiropas lielākās pārvadātāju platformas veiksmes stāstā, kas aizsākās 1997. gadā. Kravu birža bija pirmais TimoCom izstrādātais produkts, un tā ir būtiska pārvadātāju platformas daļa. Platforma gadu gaitā ir nepārtraukti paplašināta un šobrīd nodrošina dažādas lietotnes, kas paredzētas kā atbalsts visā pārvadājumu procesā.

Šogad balvu Neuen Schloss, kas atrodas Štutgartē, saņēma uzņēmuma oficiālais pārstāvis Gunnars Gbureks (Gunnar Gburek). Saņemot balvu, viņš savā runā koncentrējās uz digitalizāciju loģistikas nozarē un apmēriem, kādos TimoCom ir iesaistīts jaunu risinājumu izstrādē:

“Šī 10. reizi pēc kārtas saņemtā balva pierāda, ka TimoCom pārvadātāju platforma ir pakalpojums, kas precīzi atbilst mūsu klientu vajadzībām, un ka mēs digitalizācijas ziņā turpinām attīstīties — it īpaši kad runa ir par īstenu pievienoto vērtību nodrošinošu sadarbes iespēju piedāvāšanu. Vēlreiz gribam pateikties visiem ETM lasītājiem par uzticēšanos mums; šī uzticēšanās nav tikai apstiprinājums visam, ko mēs darām, bet arī mudina mūs censties ar katru dienu kļūt nedaudz labākiem.”

ETM balva "Labākais zīmols" tiek piešķirta par nopelniem novatorisku produktu un pakalpojumu izstrādē pārvadājumu un loģistikas nozarē. TimoCom vēlreiz varēja izcelties kā celmlauzis novatorisku risinājumu ziņā, ko ETM publikāciju (piemēram, eurotransport.de, lastauto amnibus, trans aktuell un FERNFAHRER) lasītāji ir novērtējuši kā izcilu sniegumu, atdodot TimoCom vairāk nekā 30 % balsu.

Vairāk informācijas sk. TimoCom vietnē www.timocom.lv

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu