30.09.2015

TimoCom apvieno kravu biržu un izsekošanas platformu

Tagad tuvumā esošām kravām ir iespējams atrast kādu no izsekotām automašīnām

(1)

Erkrath, 29.09.2015 - Kravu meklējumos palielinoties transportlīdzekļu pašreizējās atrašanās vietas nozīmīgumam, TimoCom apvieno savu izsekošanas un aprēķinu veikšanas rīku TC eMap® un savu kravu biržu TC Truck&Cargo®, tādējādi nodrošinot papildu atbalstu savu klientu ikdienas darbā. Lietotāji tagad var atlasīt izsekotos transportlīdzekļus kravu meklēšanā un atrast brīvus kravu piedāvājumus sava transportlīdzekļa atrašanās vietas tuvumā. Turklāt IT pakalpojumu sniedzējs sniedz lietotājiem iespēju izmantot transportlīdzekļa atrašanās vietas datus izvērstu maršruta aprēķinu veikšanai platformā TC eMap®, kas ir Eiropā lielākais, no pakalpojumu sniedzējiem neatkarīgs izsekošanas rīks ar vairāk nekā 150 telemātikas partneriem.

Pasta indeksa un reģiona meklēšanas funkcijas nodrošina vietējo piedāvājumu meklēšanu. Izmantojot izvērstās kravu meklēšanas iespējas, TimoCom klienti tagad var atrast kravu piedāvājumus savu izsekoto transportlīdzekļu tuvumā vēl ātrāk. Veicot atlasīšanu, transportlīdzekļa atrašanās vietas noteikšana tiek automātiski izmantota kā meklēšanas parametrs kravu pārskatā. Atkarībā no lietotāja iepriekš atlasītajiem iestatījumiem rīks parāda rezultātus līdz 200 km rādiusā ap transportlīdzekļa atrašanās vietu. Lietotāji rezultātu sarakstu var aktualizēt, nospiežot atsvaidzināšanas pogu. Tādā veidā tiek aktualizēti transportlīdzekļa atrašanās vietas dati. Vēl viena priekšrocība, ka lietotājiem vairs manuāli nav jāievada atrašanās vietas dati vai jānosaka sava transportlīdzekļa atrašanās, lai varētu meklēt kravu. TimoCom pārstāvniecības vadītājs Marcel Frings saka: "Mūsdienās mūsu klientiem kravas savu transportlīdzekļu tuvumā ir jāatrod ātrāk, lai, piemēram, atrastu piemērotu papildu kravu vai maiņas kravu. Tāpēc ir pat vēl svarīgāk, lai mēs viņiem nodrošinātu tādu rīku kā jaunā meklēšanas funkcija. Tagad viņi var apskatīt visas atrašanās vietas un nekavējoties sazināties ar atbilstošiem pakalpojumu sniedzējiem."

Jaunas funkcijas TC eMap platformā®
Klienti tagad var arī pievienot izsekotā transportlīdzekļa atrašanās vietu kā maršruta sākumpunktu, izmantojot nolaižamo pogu izsekošanas pārskatā, kurš vienmēr ir aktualizēts. Priekšrocība ir tāda, ka viņiem vairs nav jāievada pašreizējās atrašanās vietas adrese manuāli. Šī funkcija ļauj arī ātrāk aprēķināt kravas maršrutu, ieskaitot attālumu līdz iekraušanās vietai. Alternatīvi viņi var apskatīt transportlīdzekļa atrašanās vietu kartē un pievienot to kā maršruta sākumpunktu, noklikšķinot peles labo taustiņu. Izmantojot trešo jauno funkciju, transportlīdzekļi tiek automātiski atlasīti izsekošanai. Lai uz laiku piešķirtu saviem uzņēmējdarbības partneriem piekļuvi savu transportlīdzekļu atrašanās vietai, lietotāji tagad izsekošanas skatā pieejamajā nolaižamajā izvēlnē var atlasīt opciju "Pievienot izsekošanu". Automātiski tiks atvērta izvēlnes opcija "Izsekošana piešķirta", kur izsekotais transportlīdzeklis jau būs atlasīts. IT pakalpojumu sniedzējs ir arī uzlabojis ikonas un nodrošinājis iespējas iegūt informāciju par transportlīdzekļa statusu, novietojot peles kursoru nepieciešamajā vietā.

Vairāk informācijas par TimoCom ir vietnē www.timocom.lv.

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu