21.09.2016

TimoCom ar jaunu funkciju

Digitāla transformācija Eiropas lielākajā pārvadātāju platformā.

(1)

Erkrata, Vācija, 21.9.2016. – 14 burtu vārds pamazām kļūst par būtisku vārdu transporta un loģistikas nozares vārdnīcā, kuru tās uzņēmumi vairs nevar neņemt vērā. Runa ir par vārdu "digitalizācija". Tas nenoliedzami kļūst aizvien izplatītāks. Uzņēmumiem tagad ir jāsāk optimizēt savus procesus, lai nodrošinātu konkurētspējīgu priekšrocību. Lai atbalstītu savus vairāk nekā 110 000 lietotājus, IT pakalpojumu sniedzējs TimoCom ir paplašinājis savu pārvadātāju platformu, papildinot to ar kādu svarīgu funkciju – jauno dokumentu augšupielādes un lejupielādes funkciju.

Vienkārši unikāli!

Šis ir piemērs, kā tas darbojās pagātnē: ir atrasta īstā krava, un abi darījuma partneri ir panākuši vienošanos. Pēc tam nepieciešamie dokumenti savstarpēji bija jāsūta pa faksu vai e-pastu. Lai tos saņemtu, varēja būt nepieciešams ilgs laiks, un sliktākajā gadījumā tie netika saņemti vispār. Un tad sākās zvanīšana, zaudējot ievērojami daudz laika un nervu. Kā norāda company spokesman Marcels Frings, izmaiņas tieši šajā ziņā ieviesīs dokumentu augšupielādes iespēja: "Tiešsaistes uzņēmumu katalogā integrētā augšupielādes un lejupielādes funkcija ļauj mūsu lietotājiem sava uzņēmuma profilā augšupielādēt tādus savus bieži nepieciešamos kā, piemēram, ES licenci, uzņēmuma veidlapu vai kravas transporta apdrošināšanas polisi, tādējādi dodot iespēju tos lejupielādēt citiem TimoCom lietotājiem. Tas nozīmē, ka vairs nav jānodarbojas ar apnicīgo dokumentu sūtīšanu pa faksu vai e-pastu." Papildus laika ekonomijai ir vēl viena ārkārtīgi būtiska priekšrocība: augšupielādējot savus dokumentus, lietotāji var ievērojami palielināt savu konkurētspēju, jo detalizētāks un informatīvāks uzņēmuma profils palielina iespēju noslēgt darījumu.

Drošība un redzamība

Jo īpaši, apmainoties ar digitāliem datiem, ir svarīgi būt drošam par datu aizsardzību un drošu to pārsūtīšanu. Izmantojot vispārpieejamos ziņapmaiņas pakalpojumus vai e-pastu, tas bieži netiek nodrošināts. Lietojot jauno augšupielādes un lejupielādes funkciju, TimoCom klienti var būt droši par datu aizsardzību, jo uz viņu datiem attiecas Vācijas stingrais likums par datu aizsardzību, un dokumenti pastāvīgi tiek uzglabāti drošā veidā un šifrēti. Turklāt viņi pastāvīgi var pilnībā kontrolēt savu dokumentu redzamību visā augšupielādes procesā, jo pēc augšupielādēšanas tie nav redzami nedz TimoCom, nedz citiem TimoCom lietotājiem. Tikai pēc tam, kad tiek nodrošināta augšupielādētā dokumenta pilnīga redzamība, to var redzēt un lejupielādēt citi pārvadātāju platformas lietotāji.

Kas vēl ir redzams: TimoCom ir ielicis digitalizācijas pamatus. Tagad vairāk nekā 36 000 klientu ziņā ir ieviest praksē 4 burtu vārdu: Sākt!

 

Vairāk informācijas par TimoCom ir vietnē www.timocom.lv.

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu