22.08.2018

TIMOCOM būs "IAA Commercial Vehicles" konferencē ar jaunu stratēģisko pozīciju un zīmola identitāti

Jauni IT risinājumi labākai redzamībai un tīklošanai pārvadājumu sistēmā.

(1)

Erkrata/Hanovere, Vācija, 22.08.2018 – Eiropas vadošais loģistikas IT un datu speciālists “TIMOCOM” piedalīsies “IAA Commercial Vehicles 2018” Hanoverē (no 20. līdz 27.09.) ar fundamentāli pārskatītu zīmola prezentāciju un jauniem IT risinājumiem, gatavs nodrošināt lietotājiem labāku redzamību un tīklošanu visā pārvadājumu sistēmā.

Izpratne par digitālo transformāciju kā jauno rutīnu

“Virtuālie risinājumi pārvadājumu pasauli ir vadījuši jau ilgi,” pirms nozīmīgākās mobilitātes, pārvadājumu un loģistikas komercizstādes saka uzņēmuma “TIMOCOM” oficiālais pārstāvis Gunnars Gbureks (Gunnar Gburek). No darījuma uzsākšanas līdz piegādes pavadzīmes noformēšanai — daudzi etapi loģistikas procesā ir kļuvuši digitāli. “Mēs koncentrējamies uz nākamo attīstības soli un nosakām atskaites punktus nākotnes ikdienas loģistikas uzdevumiem, kad digitālā transformācija ir pavirzījusies tālāk par projekta etapu un kļuvusi par ikdienas praksi,” saka Gbureks.

Gandrīz divas desmitgades pēc dibināšanas Erkratā IT uzņēmums “TIMOCOM”, kas kļuva slavens ar savu kravu biržu, aizvien vairāk un vairāk ir attīstījies kā sistēmu nodrošinātājs starptautisko preču pārvadājumu pasūtījumu digitālai vadībai un izpildei. “Mēs esam kļuvuši par celmlaužiem un ceļabiedriem uzņēmumiem, kas vēlas izmantot priekšrocības, ko sniedz vieda, vienkārša un droša digitalizācija ar “TIMOCOM”,” turpina Gbureks.

Jauni veidi, kā apvienot datu un preču plūsmu

Ar līdz 750 000 starptautisko kravu un transportlīdzekļu piedāvājumu katru dienu un vairāk nekā 100 000 izsekojamu transportlīdzekļu “TIMOCOM” piedāvā vairāk nekā tikai piekļuvi Eiropā lielākajai kravu biržai; tas nodrošina visas tīklošanas priekšrocības unikālā loģistikas kopienā.

TIMOCOM Premiere

Piedāvājums izstādē IAA (13. Hallē/stendā C29) ir vairāk nekā tikai novatoriskas loģistikas lietotnes un labi izstrādāti risinājumi reālās pasaules un virtuālās pasaules apvienošanai jaunos veidos ar datu un preču plūsmas palīdzību. Vēl Jums būs iespēja apskatīt uzņēmuma jauno logotipu un zīmola identitāti, kas Hanoverē jaunajā izskatā tiks izrādīti pirmo reizi.

Piebilde redaktoriem:

  • Starptautiskā preses konference par jauno “TIMOCOM” zīmola prezentāciju un IT jaunievedumiem pārvadājumu pasaulei notiks IAA preses dienā, 19.09., plkst. 16.00 konferenču centra telpās 15/16 (Ar sinhronu tulkojumu angļu valodā). 

 

Vairāk informācijas sk. TIMOCOM vietnē www.timocom.lv

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu