12.12.2016

TimoCom darbinieki vasarā saiņo Ziemassvētku dāvanas

Darbinieki un valde atbalsta Weihnachtspäckchenkkonvoi (Ziemassvētku paciņu konvoju)

(1)

Erkrata, Vācija, 12.12.2016 – Iepriekšējā gadā realizētās identiskās iniciatīvas iedvesmoti, TimoCom darbinieki arī šogad piedalās Round Table Deutschland Ziemassvētku paciņu konvojā. Siltajos vasaras mēnešos Eiropas lielākās pārvadātāju platformas darbinieki sāka komplektēt apavu kārbas lieluma paciņas (kopskaitā 146). 

 

TimoCom darbinieki 2016. gada vasaras atvaļinājumu laikā dzīvoja ar Ziemassvētku zvaigzni sirdīs. Gan jauni, gan veci sev jautāja, kā viņi varētu iepriecināt bērnus tālajā Moldovā. Decembra sākumā ar mīlestību sasaiņotās dāvanas sāka savu ceļu divās kravas automašīnās ar vēl apmēram 10 000.  Paciņas, kurās ir apģērbs, rotaļlietas un pārtikas produkti, bērnu patversmēs un bērnunamos tiks nogādātas laikā no 5. līdz 8. decembrim.

 

TimoCom ne tikai nodrošina darbiniekiem un kravas automašīnas vadītājam Jochen Dieckmann ar konvoju saistīto loģistiku. IT pakalpojumu sniedzējs ir arī veicis dāsnu ziedojumu šim nolūkam. TimoCom vēlāk adventes laikā publicēs papildu informāciju, vairojot Ziemassvētku gaidīšanas prieku.

 

Vairāk informācijas par TimoCom ir vietnē www.timocom.lv

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu