09.05.2017

TimoCom jaunā lietojumprogramma TC Transport Order®

Pārvadātāju platforma pārveidota par operāciju platformu

(2)

Erkrata, Vācija, 9.5.2017. - Noslēpums ir izpausts: TimoCom uzlabo Eiropā lielāko pārvadātāju platformu ar jaunu lietojumprogrammu! Nonākot lietotāju rīcībā vasarā, TC Transport Order® padara iespējamu vairāk nekā 120 000 lietotājiem veikt savas operācijas platformā digitāli.

 

TimoCom ar šo nozīmīgo notikumu panāk fundamentālu pievienoto vērtību savu klientu digitālo procesu optimizācijas ziņā. Lietojot jauno programmu, darījumu partneri sākotnēji apstrādā savus pārvadājumu pasūtījumus tieši TimoCom pārvadātāju platformā, kas padara digitālo tīklošanu starp klientu un izpildītāju ievērojami efektīvāku. "TC Transport Order® ieviešana ir būtisks ieguldījums pārvadātāju platformas attīstībā. Mūsu klientiem tā nozīmē ievērojamu laika ekonomiju, kā arī lielu ražošanas izmaksu ietaupījumu, pateicoties pastāvīgām digitālām operācijām un izvairīšanās no pārtraukumiem", skaidro TimoCom oficiālais pārstāvis Gunnar Gburek.

Pieprasiet piedāvājumus digitāli un pārvaldiet pārvadājumu pasūtījumus
Lietojot TC Transport Order® pieejamo "Pārvadājuma pieprasījums", klienti var izsūtīt pārvadājumu pieprasījumus vairākiem partneriem vienlaicīgi – reāllaika režīmā un ar pašreizējām cenām. Jums tad no saņemtajiem piedāvājumiem vienkārši jāizvēlas sev vispiemērotākais. Potenciālajiem pakalpojumu sniedzējiem ir iespēja paplašināt uzņēmējdarbību, saņemot specifiskus pieprasījumus. Ar "digitālā rokasspiediena" palīdzību uzņēmējdarbības operācija tad tiek apstrādāta TC Transport Order® pieejamajā "Pasūtījumu pārvaldība". Šeit abi darījumu partneri var apskatīt visus savus pārvadājumu pieprasījumus un to statusu, kā arī centralizēti pārvaldīt tos TimoCom platformā jebkurā laikā. Papildus tam TimoCom lietotājs saņems paziņojumus par attiecīgajām operācijām – arī tieši pārvadātāju platformā.

Jūlijā TC Transport Order® optimizēs uzņēmējdarbības procesus starp pārvadātājiem, kravu ekspeditoriem  un ražošanas uzņēmumiem, tādējādi nodrošinot svaigas vēsmas TimoCom platformas darbībā.

Vairāk informācijas par TimoCom varat atrast vietnē www.timocom.lv

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu