19.07.2016

TimoCom piedāvājumu funkcijai piešķirta BME kvalitātes zīme

Piešķirts apbalvojums ilgtermiņa pārvadājumu pasūtījumiem

(3)

Erkrata, 19.07.2016. – TimoCom konkursu platforma atkal 24.06.2016. ir saņēmusi BMEnet GmbH, Gesellschaft des Bundesverbandes Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V. (Piegādes tīklu pārvaldības, iepirkumu un loģistikas uzņēmumu asociācijas) piešķirto kvalitātes zīmi "Frachteneinkauf" (Kravu iegāde). Ceturto reizi pēc kārtas tīmekļa bāzes konkursa piedāvājumu platforma veiksmīgi ir izturējusi arodasociācijas veikto kvalitātes pārbaudi. Tāpēc TimoCom Soft- und Hardware GmbH turpina darboties kā sertificēts "Programmatūra un platforma" uzņēmums, pārstāvot pārvadājumu platformas kvalitāti.

Pastāvīgi kravas pārvadājumu piedāvājumi un to pievienotā vērtība

TimoCom pārvadājumu platformā kravu īpašnieki un kravu ekspeditori slēdz ilgtermiņa līgumus ar pārvadājumu pakalpojumu sniedzējiem visā Eiropā. Viņiem ir piekļuve loģistikas tīklam, kurā ir vairāk nekā 36 000 pārbaudītu uzņēmumu. Pastāvīgi piekļūstot pārvadājumu pasūtījumiem, TimoCom klienti var izmantot papildu biznesa iespējas, kā arī tiek nodrošināta lielāka plānošanas drošība un efektīvāks autoparku izmantojums. Turklāt konkursa piedāvājumu funkcija ir noderīgs līdzeklis tirgus cenu noteikšanai un savas uzņēmējdarbības analīzei. Būtiski ir tas, ka fiksētie līgumi palielina efektivitāti pārvadājumu nozarē. 

BMEnet kvalitātes zīme kā zīme apstiprinātiem kvalitātes standartiem

BMEnet GmbH piešķir kvalitātes zīmes integrētiem programmatūras un platformu risinājumiem, optimizējot iegādi un loģistiku pēc kvalitātes apstiprinājuma. Vērtēšanas pamatā ir noteikts standarta un neitrāls kritēriju saraksts ar skaidri noteiktām prasībām. Akreditācija un apstiprinājuma zīme rada pārskatāmu tirgu un uzticību, kad runa ir par programmatūras ražotāja izvēli.
Lietotāji saņem garantiju, ka iegādājas programmnodrošinājumu, kas atbilst pierādītiem kvalitātes standartiem. Savukārt apstiprinātiem pakalpojumu sniedzējiem ir pārliecinoši pierādījumi par viņu produktu kvalitāti.

Lai iegūtu plašāku informāciju par TimoCom un BME, apmeklējiet www.timocom.lv un www.bme.de

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu