01.06.2015

TimoCom prezentē jauno produktu 2015 gada transporta loģistikas izstādē

Tirgus līderis atzīmē veiksmīgo izstādi ar trīskāršo "URRĀ"

(3)

Erkrata, 01.06.2015.- Vilcienu streiks sarežģī nokļūšanu līdz izstādei. Vilcieni nav pieejami, auto nomas ir pilnībā rezervētas un taksometri pārpildīti. Tas neizklausās pēc ideāliem apstākļiem veiksmīgai izstādei. Tomēr: Ar 55 000 apmeklētājiem šī gada transporta un loģikas izstāde bija visveiksmīgākā ne tikai organizētājam, bet arī Eiropas lielākās transporta platformas sniedzējam TimoCom. Jaunais izstādes laikā prezentētais TimoCom produkts solīja panākumus, runājot par laika ietaupījumu.

Ātrāk, augstāk, tālāk.
Iedomājieties TimoCom izstādes prezentāciju: Milzīga divstāvu autobusa kabīne. Komanda, kas ļoti cieši strādā kopā. Jauns produkts un ļoti svarīgs jautājums:

 "Vai zināt TimoCom?" Tas ir jautājums, ko darbinieki uzdeva vairākiem tūkstošiem izstādes apmeklētāju un kā rezultātā notika sarunas gan ar ilgtermiņa klientiem, gan iesācējiem, jaunpienācējiem un preses pārstāvjiem no dažādām valstīm. Tāpēc tas nav pārsteigums, ka brīžiem stends bija diezgan pārpildīts. Protams, viņi runāja par TimoCom Vācijā radītajiem produktiem, taču komanda labprāt uzklausīja klientu vēlmes un ierosinājumus, savukārt augšstāvā apmierinātie klienti baudīja krāsainus smūtijus. Tie tika gatavoti uz vietas kā veselīga uzkoda. Kopumā tika pasniegti aptuveni 1000 smūtiji. "Neticami, cik aizņemts tas ir!" Timo darbinieki bija pārsteigti un ļoti priecīgi par veiksmi.

Lietus aprīlī dod ziedus maijā.
Klienti jautāja: "Vai varat pastāstīt sīkāk par savu jauno produktu?" Kā skrejlapas uz galdiem paziņo par jauno produktu ar "URRĀ! Atklājiet TimoCom jauninājumu." Tā ir saikne starp kravu biržu TC Truck&Cargo® un izsekošanas risinājumu TC eMap®. Īpašais uzsvars: Lietotāji var uzklikšķināt uz transportlīdzekļa atrašanās vietu un pievienot to kā jauna maršruta sākuma punktu TC eMap®. Drīzumā būs iespējams meklēt un attēlot kravu piedāvājumus ar TC Truck&Cargo® rādiusā līdz 200 km. "Klientiem, kuri izmanto mūsu izsekošanas risinājumu un jau ir augšuplādējuši savus transportlīdzekļus, patīk jaunā funkcija, jo tagad viņiem ir jāizvēlas tikai transportlīdzekļa GPS ierīce un uzreiz ir redzami visu kravu piedāvājumi, kas atrodas izsekotā transportlīdzekļa apkārtnē. Tas nozīmē to, ka vairs nebūs manuāli jāievada adreses. Tas ietaupa vērtīgo laiku, kas šajā nozarē vienmēr ir ierobežots resurss," skaidro TimoCom darbiniece Evangelia Hatzes.

Runājot par laiku -  izstādes beigās ikviena apmeklētāja galvā skan šādi vārdi: "Bez TimoCom mūsu uzņēmums būtu pilnībā apstājies. Jūs esat vislabākie." URRĀ!

Vairāk informācijas par TimoCom ir vietnē www.timocom.lv

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu