30.10.2018

TIMOCOM Veiksmīga debija: Eiropas pirmā Smart Logistics System

Šī gada izstādē “IAA Commercial Vehicles” uzvarētāja ir vide

(2)

Erkrata/Hannovere 30.10.2018  – 435 debijas pasaulē – viens uzvarētājs: “Šī gada izstādē “IAA Commercial Vehicles”, kurā galvenais uzsvars likts uz elektrisko mobilitāti un tīklošanu, nepārprotamais uzvarētājs ir vide,” saka uzņēmuma TIMOCOM oficiālais pārstāvis Gunnars Gbureks (Gunnar Gburek). TIMOCOM nozīmīgākajā starptautiskajā transporta, loģistikas un mobilitātes komercizstādē arī piedzīvoja debiju. IT uzņēmums pirmo reizi prezentēja jaunu stratēģisko virzienu veiksmīgajai pārvadātāju platformai visā Eiropā: Smart Logistics System, 

“Piedāvājot Smart Logistics System, mēs saviem klientiem nodrošinām iespēju ar vienu vienkāršu peles klikšķi piekļūt intelektiskām IT lietojumprogrammām un pakalpojumiem loģistikas procesu digitalizācijai un automatizācijai” skaidro Gbureks. Smart Logistics System ir neitrāls tīkls: “Sistēma nodrošina vienkāršu un drošu tīklošanu starp vairāk nekā 40 000 pārbaudītu nozares uzņēmumu.” Gbureks ir pārliecināts, kas tas ir arī labi videi. “Tā kā tīklošana notiek bez informācijas līdzekļu darbības traucējumiem vai informācijas pārraides pārtraukumiem, jaudas ar lielāku efektivitāti var tikt izmantotas visā pārvadājumu nodrošināšanas procesā.”

Ar TIMOCOM jauno virzienu saistītais simbols ir uzņēmuma jaunais logotips: elastīgs un perfekts mērķgrupām. Kopā ar jauno devīzi “Izvērstā loģistika” galvenais akcents ir uz pakalpojumu klāsta palielināšanu vairāk nekā 127 000 sistēmas lietotāju. “Mēs kā neitrāla, unificējoša sistēma gribam darīt saviem klientiem iespējamu pasauli bez problēmām loģistikā” ir tas, kā uzņēmuma redzējumu izklāsta mārketinga daļas direktore Pelagija Mepina (Pélagie Mepin). Šis ir jaunā stratēģiskā virziena pamats.

 

Vairāk informācijas par TIMOCOM varat atrast www.timocom.com.

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu