11.05.2017

Vairāk nekā 750 000 kravu un transportlīdzekļu piedāvājumu

Aprīlis TimoCom nes rekordlielu piedāvājumu skaitu

(1)

Erkrata, Vācija, 11.5.2017. – Pagājušā trešdiena, 19. aprīlis, kad starptautisku kravu un transportlīdzekļu piedāvājumu skaits TimoCom pārvadātāju platformā sasniedza rekordu (766 620), bija skaidra zīme, ka ekonomika atveseļojas. Tas ir pēdējo 20 gadu laikā lielākais vienā dienā fiksētais piedāvājumu skaits. Kravu un transportlīdzekļu piedāvājumus TimoCom pārvadātāju platformā katru dienu publicē vairāk nekā 110 000 lietotāju no visas Eiropas. Piedāvājumu stāvoklis Eiropas lielākajā pārvadātāju platformā atspoguļo pašreizējo situāciju autopārvadājumu tirgū.

Skaidri redzams paredzētais ekonomikas uzplaukums

Saskaņā ar Pasaules Tirdzniecības organizācijas (PTO) ziņojumu preču tirdzniecības apjoms pasaulē gada laikā palielināsies par vēl 2,4 procentiem. Pozitīvās attīstības tendences bija skaidras jau divu nedēļu garumā pirms Lieldienām. Piemēram, 19. aprīlī TimoCom transporta barometrs rādīja kravu un transportlīdzekļu attiecību 87:13 visā Eiropā. 766 620 piedāvājumu nozīmēja vairāk nekā septiņus kravu pieprasījumu uz vienu kravas automašīnu. Tas nozīmē, ka pārvadājamo kravu apjomi ievērojami pārsniedza pieejamos kravas vietu apjomus.

 

Lieldienu bums uz ceļa un pārvadātāju platformā

TimoCom oficiālais pārstāvis Gunnar Gburek skaidro divus būtiskākos faktorus, kuru dēļ pieprasījums pēc brīvām kravas vietām ceļu transportlīdzekļos pašlaik ievērojami pārsniedz vidējo pieprasījumu skaitu: "Lieldienas un Lieldienu brīvdienas praktiski garantē lielāku patēriņu. Šo tendenci pastiprina arī visnotaļ mērenie laikapstākļi, kuru dēļ ielās ir vairāk gan cilvēku, gan preču. Nākotnē biežāk būs vērojamas lielas svārstības tirgū. Šī iemesla dēļ klientiem un izpildītājiem/piegādātājiem pārvadājumu un loģistikas nozarē ir svarīgi radīt digitālus tīklus, kas mazina sarežģītību. TimoCom platforma ir lielisks veids, kā elastīgi, efektīvi un droši reaģēt uz jebkuru un visām situācijām tirgū.

Vairāk informācijas par TimoCom ir vietnē www.timocom.lv

Lejupielādēt preses relīzi
Uz sākumu